Polubienia

Przejrzyj stronę ulubionych postów oraz otrzymanych polubień za posty użytkownika.


Posty polubione przez innych

Strony: [1] 2 3 4
Wiadomości Liczba polubień
Odp: Studio Lain 3, 4, 5 ze wskazaniem na 4.
Wt, 21 Lipiec 2020, 10:42:59
1
Odp: Studio Lain
regularnaNiby powiedziałem, że podoba mi się wariant z stacją kosmiczną, ale teraz jak tak patrzę na tą regularną to coraz bardziej mi się podoba. Niby taka generyczna, ale widać wszystkich głównych bohaterów, no i ten pionowy napis.
Studio, czy dzisiaj jest jeszcze szansa na preorder?

Pt, 31 Lipiec 2020, 13:12:55
1
Odp: Egmont i komiksy retro
Co stoi na przeszkodzie, by Egmont wydawał komiksy z DC np. Batman lub Flash z lat 60, 70, 80?
Mnie wystarczyło, że przeczytałem te dodatkowe historie z tamtych lat w WKKDC, żeby mieć ich dosyć. Wydaje mi się, że na taki eksperyment miałby chyba tylko szansę Batman i to tylko konkretni autorzy (D. O'Niel, N. Adams). Resztę to bym sobie darował zwłaszcza biorąc te ciągłe restarty w tym uniwersum. Chyba nawet Egmont coś takiego już wydał w 2012 r. Batman Najlepsze Opowieści, czy jakoś tak i chyba się to słabo podobało.

Śr, 19 Sierpień 2020, 12:13:53
2
Odp: Scream Comics
Tak.
War #0 to w ogóle jedyny godny uwagi kawałek całego War.
Ja darzę dużym sentymentem AVP War. To mój pierwszy kontakt z Alienem i Predatorem ever. Czytałem wiele razy ten komiks i nigdzie nie dopatrzyłem się jakiś większych głupot, akcja prze na przód, fabularnie też jest nieźle.
Jest zapowiedź kolejnego AliensBędzie zawierać Kolonialni Marines i Żniwiarze
Wow! Poszli ostro. Na szczęście poza tymi Alienami i tym co może wydać Studio lain nie mam nic specjalnie do kupienia.

Pt, 21 Sierpień 2020, 22:22:59
2
Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki Raczej wyniki oglądalności i ilość subskrybcji HBO Max, dzisiaj już chyba nikt nie słucha tych tzw. krytyków.
Pn, 24 Sierpień 2020, 15:10:56
1
Odp: The Batman Dzisiaj już chyba status gwiazdy, czy nazwisko aktora nie robi takiego wrażenia na ludziach jak kiedyś. Niedawno oglądałem na YT wywiad z Anthonym Mackie - Falconem z MCU i facet bez większych oporów powiedział wprost, że ludzie dzisiaj nie idą do kina zobaczyć ich ulubionego aktora tylko zobaczyć Batman, Spider-Man itp. Co zresztą się potwierdza patrząc jak toczą się kariery wielu aktorów po zakończeniu swojej przygody z np. MCU i częste wymiany aktorów np. w przypadku omawianego Batmana, czy też Spider-Mana. W takiej sytuacji aktor musi chyba się wykazać czymś więcej niż nazwisko, żeby dostać rolę i zaistnieć w pamięci widzów.
Wt, 25 Sierpień 2020, 12:20:29
1
Odp: Batman Zakończyłem swoją przygodę z Batmanem Kinga na 5 tomie i patrząc na to, co się tam dalej działo po tym filmie chyba dobrze zrobiłem.


Wt, 25 Sierpień 2020, 15:24:30
1
Odp: Studio Lain
z frankofonskich nastepna pozycja to Korrigans
A kiedy można się tego najbliżej spodziewać? W grudniu? Obok Yiu to chyba najbardziej oczekiwana przeze mnie pozycja od was.

Nd, 30 Sierpień 2020, 23:13:13
1
Odp: Studio Lain
Wcale nie jest szpetna.  ;D To jest okładka wydania zbiorczego oryginalnego. No właśnie się waham i zastanawiam czy nie kupić właśnie tej. Wcześniej miałem wziąć tą ze statkiem kosmicznym, ale teraz jakoś mniej mi się podoba. No i nie wiem.  ;D Coś trzeba będzie wybrać.  ???
Miałem tak samo, ostatecznie padło na regular. I wcale nie jest szpetna.

Pt, 04 Wrzesień 2020, 13:34:26
1
Odp: Scream Comics

Coś pięknego. Czekam. ;D

Hej! Jest tu więcej posiadaczy Alien Omnibus Black&white? Zaraz po premierze padło trochę komentarzy o fatalnej korekcie i redakcji tego komiksu. Czy z tym jest aż tak źle? Zastanawiam się nad kupnem ale szkoda mi umoczyć ponad 200 zł na książkę naszpikowaną babolami jak na przytoczonych screenach?

I jak opinie o redakcji czarnego i niebieskiego aliena? Dużo tych błędów? Dociekam bo w ostatnich rocznicowych alienach podobno się poprawili...
Nie posiadam omnibusa Aliena, ale mam rocznicowego czarnego i niebieskiego. Generalnie moje zdanie jest takie, żebyś się tutaj specjalnie nie sugerował opiniami kilku malkontentów, którzy mają chyba za dużo czasu i pieniędzy, żeby zaśmiecać forum takimi pierdołami. Jakieś tam błędy na pewno są, ale na 100 % nie popsują ci przyjemności z odbioru komiksu.

Cz, 10 Wrzesień 2020, 11:50:37
6