Autor Wątek: Scream Comics  (Przeczytany 804761 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline Arne

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1245 dnia: Wt, 08 Wrzesień 2020, 19:16:12 »
Kupujcie ładnie bo chcę żeby mi dokończyli Dekalog i Dźinn  ;)
To moze sam daj dobry przyklad i kup po 2 egzemplarze, a nie patrz na innych :)
Nie badz jak Bazyliszek :)
« Ostatnia zmiana: Wt, 08 Wrzesień 2020, 19:20:16 wysłana przez BosMan »

JanT

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1246 dnia: Wt, 08 Wrzesień 2020, 20:19:36 »
To moze sam daj dobry przyklad i kup po 2 egzemplarze, a nie patrz na innych :)
Nie badz jak Bazyliszek :)
Jak pierwszy raz ten post napisałeś to ci odpowiedziałem i usunąłeś  ;D Serio tak trudno ogarnąć że to było żartobliwie jak jest emotka  ;) I skąd wiesz czy nie kupiłem 2 albo więcej egzemplarzy?

Offline Arne

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1247 dnia: Wt, 08 Wrzesień 2020, 20:54:11 »
Nie usuwałem tego posta (przynajmniej nie celowo - sam się zdziwiłem, że zniknął, tak jak i twój - może moje dzieci coś kliknęły :) ).
Jeśli kupiłeś i będziesz kupował po 2 lub więcej egzemplarze, to mam nadzieję, że  się pochwalisz i wrzucisz ich zdjęcia - pogratuluję ci wtedy wzorowej postawy we wspieraniu rodzimego rynku komiksowego ;)

JanT

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1248 dnia: Wt, 08 Wrzesień 2020, 20:59:51 »
Pisałem już kiedyś że nie kupuję tych "Alienów" bo mi się nie podobał poziom edytorski i tłumaczenie. Sprawdzałem czujność (nie tylko twoją)  ;)

Offline SawiK

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1249 dnia: Wt, 08 Wrzesień 2020, 21:01:28 »
Jaram się na te Predatory, tylko portfel znów placze 😌

Offline Arne

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1250 dnia: Wt, 08 Wrzesień 2020, 21:10:59 »
Zaraz będę miał całą półkę z "kolorowymi" Screamami...
A miejsca na półkach brakuje...
Przyjdzie mi Thorgala od Libertago zapakować w kartony i na strych ;)
Bo przecież nie wyniosę kolekcji Hachette - w końcu panorama ;)
A Thorgal grzbiety ma byle jakie - i tak nie wiadomo, co to stoi na półce ;)
« Ostatnia zmiana: Wt, 08 Wrzesień 2020, 21:12:58 wysłana przez BosMan »

JanT

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1251 dnia: Wt, 08 Wrzesień 2020, 21:17:40 »
Przyjdzie mi Thorgala od Libertago zapakować w kartony i na strych ;)
Takie rzeczy to do sejfu. Ja żadnego komiksu nie wyniósłbym na strych i to nie dlatego że nie mam strychu :)

Offline arczi_ancymon

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1252 dnia: Wt, 08 Wrzesień 2020, 22:37:13 »
A jakieś dobre komiksy dla odmiany czy o tym Scream już zapomniał? Co z Tardim i Mrocznymi miastami?

Offline Arne

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1253 dnia: Wt, 08 Wrzesień 2020, 22:58:29 »
Widocznie ludzie slabo kupuja ( bo poziom edytorski, bo tlumaczenie), to i nie wydaja... ;)

Offline Frank_C

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1254 dnia: Śr, 09 Wrzesień 2020, 13:25:28 »
Jaram się na te Predatory, tylko portfel znów placze 😌
Scream ostro poszedł z tymi Predatorami i Obcymi. Nie mogę się doczekać tych solowych historii z Predem. U nas praktycznie tylko crossover z Sędziom Dredd wyszedł z solowych przygód Predatora. W ostatnim tomie jubileuszowych obcych ma być też Aliens Xenogenesis, ja osobiście wolałbym coś innego. Ta seria nie była najgorsza, ale te pstrokate, kolorowe kombinezony i generalnie cała oprawa graficzna mocno odbiegają od tego, co prezentowały sobą poprzednie historie. Nie mniej cieszę się niezmiernie. Ostatnio Scream ze swoimi Obcymi i Studio Laim z cyberpunkiem mocno mi podeszli i w zasadzie kupuję tylko ich pozycję nie licząc pojedynczych Marveli i DC od Egmontu i Muchy. Oby tak dalej.

Offline Jaxx

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1255 dnia: Śr, 09 Wrzesień 2020, 13:32:51 »
No nie tylko crossover z Dreddedm u nas się ukazał. Z solowych było jeszcze czerwone wydanie rocznicowe Screamu oraz 2 części z serii Łowcy. Można też policzyć serię Fire & Stone oraz Life & Death - w poszczególnych tomach Predator też występował solo.

 


Offline Frank_C

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1256 dnia: Śr, 09 Wrzesień 2020, 13:41:36 »
No nie tylko crossover z Dreddedm u nas się ukazał. Z solowych było jeszcze czerwone wydanie rocznicowe Screamu oraz 2 części z serii Łowcy. Można też policzyć serię Fire & Stone oraz Life & Death - w poszczególnych tomach Predator też występował solo.

 
No fakt, nie liczyłem w ogóle tego, co Scream wydał w ostatnich latach. Mój błąd. Za bardzo myślami popłynąłem w przeszłość, w lata TM-Semic. Co nie zmienia faktu, że na tle solowych przygód Xenomorfów Predator wypada dość blado. BTW, ciekawy czy Scream wyda jeszcze ten 3 tom Łowców.

Online vision2001

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1257 dnia: Śr, 09 Wrzesień 2020, 15:30:04 »
Cytuj
Wczorajszego posta zaczęliśmy informacją o Aliens vs. Predator 30th Anniversary... i skoro wrzuciliśmy okładkę do Aliensów to dziś czas na Predatora :-)
Pierwsze rocznicowe wydanie Predatora będzie zawierało 4 historie:
- GRUBA ZWIERZYNA
- WOJNA RAS
- NAJEŹDŹCY Z CZWARTEGO WYMIARU
- KRWAWE PIASKI CZASU
Poniżej projekt okładki.


Offline pawlis

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1258 dnia: Śr, 09 Wrzesień 2020, 16:36:32 »
Okładka taka se.

Ale przynajmniej na półce obok 30-rocznicowego Preda nie będzie mi się gryzło kolorystycznie :D.

sum41

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1259 dnia: Śr, 09 Wrzesień 2020, 17:20:30 »
Zamiast tego mogli dac czerwona ramke i obrazek bylby bardziej widoczny :)