Autor Wątek: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki  (Przeczytany 163762 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline misiokles

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #420 dnia: Pn, 24 Sierpień 2020, 14:26:54 »
Zależy od recenzji :) Jak film się okaże gorszy od Wheadona to niekoniecznie :)

Offline Frank_C

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #421 dnia: Pn, 24 Sierpień 2020, 15:10:56 »
Raczej wyniki oglądalności i ilość subskrybcji HBO Max, dzisiaj już chyba nikt nie słucha tych tzw. krytyków.

Offline R~Q

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #422 dnia: Pn, 24 Sierpień 2020, 15:16:46 »
Zależy od recenzji :) Jak film się okaże gorszy od Wheadona to niekoniecznie :)
Raczej od liczby i zaangażowania fanów. Akurat Zack Snyder poza rozsądnymi i wyważonymi fanami takimi jak ja, ma też rzeszę psychofanów, szczególnie w Indiach i oni są gotowi wydać każde pieniądze na snyderowe gadżety.

Offline Antari

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #423 dnia: Pn, 24 Sierpień 2020, 19:52:10 »
Akurat Zack Snyder poza rozsądnymi i wyważonymi fanami takimi jak ja, ma też rzeszę psychofanów, szczególnie w Indiach i oni są gotowi wydać każde pieniądze na snyderowe gadżety.

Hmm...

Ja teraz drukuje sobie fanowską okładkę i stawiam puste pudełko na swojej Snyder-półce.

Hmm hmm...

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #424 dnia: Pn, 24 Sierpień 2020, 20:23:26 »
Oby się o tym nie dowiedział, bo na HBO zobaczymy tańczącego i śpiewającego Darkseida.

Offline SawiK

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #425 dnia: Pn, 24 Sierpień 2020, 21:34:03 »
Cytuj
(...) Nie raz słyszę, zę GOTG to space opera, Thor fantasy a Ant-man heist movie- naczelny argument youtubowego raka Ichaboda (...)
Przypomnij mi przy okazji ale stawiam Tobie piwko! :)
Kurde właśnie z wielkiej ciekawości obejrzałem co ta ekipa ma do powiedzenia o DCFandom.
I nic z tego nie wynikło, DC sobie coś tam robi to niech robią a dla nich tylko mcu mcu i mcu. Jedynie mają większe jaranko SS bo robi je gość z MCU 🤮 zmarnowałem 1,5h słuchając 💩 💩💩



Offline Pan M

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #426 dnia: Wt, 25 Sierpień 2020, 01:35:42 »
Decyzja o multiwersum jest też poza potrzebą uzasadnienia bałaganu- dwóch batmanów, dwóch jokerów- imo motywowana tym, że Warner być może w przyszłości będzie znów podchodził do JL.

Ten ukłon w stronę Snydera to wydaje mi się trochę, pożegnanie i hołd dla tego, co już było, możliwe, że zamknięcie jednego rozdziału, by otworzyć drugi.

Fani Snydera dostaną wersję zrealizowaną w pełni według jego wizji, wizja Whedona będzie jej alternatywną wersją. No i być może spróbują zrealizować JL od nowa z zupełnie inną obsadą, reżyserem i wizją. No bo nie oszukujmy się, jak na taki duży cross ten film zarobił niestety malutkie pieniążki. No a z odpowiednim podejściem dobrze rozkręcone marketingiem i mediami JL też ma szansę być hitem. Warner też na pewno jest łasy na kawałek tortu, z którego czerpią sobie Avengersi.

Były już decyzje, które sugerowały chęci zmiany wizerunkowej, przekucia w lepsze skojarzenia- Joker Leto a Joker Phoenixa- więc możliwe, że na to też się skuszą.

Ja bym z chęcią zobaczył wizję Georga Millera Justice League: Mortal, ale jestem świadom, jak mało to prawdopodobne.

Na pewno o JL jeszcze długo nie usłyszmy, ale nie sądzę, żeby w momencie, kiedy oficjalnie mówi się o rozwiązaniach rodem z Flashpointu, taki pomysł nie przeszedł przez głowę włodarzom Warnera.

Offline Pan M

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #427 dnia: Wt, 25 Sierpień 2020, 02:53:54 »
Kurde właśnie z wielkiej ciekawości obejrzałem co ta ekipa ma do powiedzenia o DCFandom.
I nic z tego nie wynikło, DC sobie coś tam robi to niech robią a dla nich tylko mcu mcu i mcu. Jedynie mają większe jaranko SS bo robi je gość z MCU 🤮 zmarnowałem 1,5h słuchając 💩 💩💩

Posłuchałem ich trochę i mimo tego, że sam nie przepadam za wizją Snydera zażenowało mnie jak wyśmiewają się z tego człowieka. Ten "Edgelord" Rogowskiego....

No i stwierdzam, że Ichabod chyba stracił duszę, bo nawet nie podjarał się powrotem Keatona, a jeszcze pamiętam jak zachwalał Gacki Burtona

Juby

  • Gość
Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #428 dnia: Wt, 25 Sierpień 2020, 09:20:56 »
Podoba mi się wybór aspect ratio. 1,78 : 1 ma co drugi film, fajnie będzie zobaczyć całość w full IMAX, takiego superhero movie jeszcze nie widziałem.

Zmiana Stefana i kolorystyki na duży plus. Reszta... meh. No bo co z tego co tutaj zobaczyliśmy wnosiłoby coś ciekawego do JL z 2017? Zapowiada się po prostu dwukrotnie dłuższa, wypchana niepotrzebnym stuffem i pozbawiona heheszków Josa Whedona, podobna Liga. Nie jestem pewny czy gorsza, czy lepsza.

Ale sam trailer z Leonardem Cohenem w porządku. Szkoda tylko, że wciąż nie podali daty premiery, bo głównie na tę informację liczyłem.

Zwiastun WW84 okej, ale bez szału. Wciąż nie wiem czy chcę na to iść do kina. Podoba mi się za to zapowiedź TSS Jamesa Gunna (i bardzo fajnie, że jednak nie wystepuje w nim komiksowy Ratcatcher, a Ratcatcher 2).

Offline R~Q

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #429 dnia: Wt, 25 Sierpień 2020, 12:13:18 »




Zmiana Stefana i kolorystyki na duży plus. Reszta... meh. No bo co z tego co tutaj zobaczyliśmy wnosiłoby coś ciekawego do JL z 2017? Zapowiada się po prostu dwukrotnie dłuższa, wypchana niepotrzebnym stuffem i pozbawiona heheszków Josa Whedona, podobna Liga. Nie jestem pewny czy gorsza, czy lepsza.

W filmie Hwedona znajduję się tylko ok. 10% scen nakręconych przez Snydera - w ZSJL to będą wszystkie. To jest całkowicie inny film.


Juby

  • Gość
Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #430 dnia: Wt, 25 Sierpień 2020, 12:23:23 »
Proszę o link, skąd info o tych "10%" (bo to chyba jedynie opinia operatora). W 2017 pisano, że dokrętek Whedona w wersji kinowej jest może 30 minut filmu, a przepisał 24 strony scenariusza.

https://screenrant.com/justice-league-joss-whedon-writing-credit-percent-changes/3/

Offline Frank_C

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #431 dnia: Wt, 25 Sierpień 2020, 13:08:30 »
Jakby to było 10% to ten film chyba nie wyglądałby tak jak wygląda, masa niedokończonych efektów, twarz Supermana, kupa dziur logicznych i scen nie mających sensu, np. na początku oglądamy ogolonego Batmana walczącego z parademonem, a chwilę później widzimy Bruce'a Wayna z kilkumiesięcznym zarostem gdzieś na biegunie południowym. Uwierzyłbym, gdyby te 10% to orgyginalny materiał z wizji Zacka Snydera, który ostał się w tej abominacji.
« Ostatnia zmiana: Wt, 25 Sierpień 2020, 13:17:20 wysłana przez Frank_C »

Offline R~Q

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #432 dnia: Wt, 25 Sierpień 2020, 13:13:52 »
Proszę o link, skąd info o tych "10%" (bo to chyba jedynie opinia operatora). W 2017 pisano, że dokrętek Whedona w wersji kinowej jest może 30 minut filmu, a przepisał 24 strony scenariusza.

https://screenrant.com/justice-league-joss-whedon-writing-credit-percent-changes/3/
"opinia" - w sensie info od gościa, które fizycznie stał za kamerą przy wszystkich scenach Snydera i wie, co nakręcił.

Offline misiokles

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #433 dnia: Wt, 25 Sierpień 2020, 13:48:02 »
W tym artykule pada info o 10%, ale także padają inne procenty :)
https://fsgk.pl/wordpress/2020/08/awantura-o-snydera-i-jego-lige-sprawiedliwosci/

"opinia" - w sensie info od gościa, które fizycznie stał za kamerą przy wszystkich scenach Snydera i wie, co nakręcił.

Trzeba wziąć pod uwagę, że Snyder chciał film ponad trzygodzinny, ostateczny film zamknął się w niecałych godzinach. Więc wyrzucono pewne ujęcia jak Jokera z SS. Aczkolwiek to jeszcze nie oznacza, że w kinowej wersji Wheadon dokręcił 90% filmu :)
« Ostatnia zmiana: Wt, 25 Sierpień 2020, 13:50:52 wysłana przez misiokles »

Juby

  • Gość
Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #434 dnia: Wt, 25 Sierpień 2020, 14:54:21 »
"opinia" - w sensie info od gościa, które fizycznie stał za kamerą przy wszystkich scenach Snydera i wie, co nakręcił.

Może sobie gadać co chce. JL trwa 120 minut, jakieś 113 bez napisów końcowych. Wierzysz, że w wersji kinowej pozostało zaledwie 11-12 minut z ponad 240, które nakręcił Snyder?