Autor Wątek: Studio Lain  (Przeczytany 1549758 razy)

Adolf, KarolKról i 19 Gości przegląda ten wątek.

ramirez82

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2355 dnia: So, 29 Sierpień 2020, 11:01:10 »
A tak mi się przypomniało... Studio Lain, mieliście jeszcze w planach z tych Francuzów, Ter, nie? Aktualne?

Offline Szekak

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2356 dnia: So, 29 Sierpień 2020, 11:21:19 »
W czym jest problem z trzema okładkami? To bardzo fajny pomysł.
A kto mowi na razie o problemie? Mnie np. ciekawi czy trzy okladki to tymczasowo czy juz na stale.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline carnivale

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2357 dnia: So, 29 Sierpień 2020, 11:40:24 »
A kto mowi na razie o problemie?
No ja to odczytałem jako problem.Że ostatnio były trzy ZAMIAST dwóch. Jakby pytanie brzmiało " W ilu wersjach okładkowych będziecie teraz wydawać swoje komiksy? To bym to uznał za ciekawość czy to na stałe czy nie.

Offline GoNzO

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2358 dnia: So, 29 Sierpień 2020, 11:47:50 »
Problem taki, że chciałem brać wszystko z tego wydawnictwa, ale 3 kopii już nie będę kupował...

Offline carnivale

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2359 dnia: So, 29 Sierpień 2020, 11:59:24 »
Dzięki GoNzO za odpowiedz. Ja natomiast wolę więcej wariantów do wyboru. Gdyby Metronom był wydany tylko z okładkami "standardową" i " limitowaną B" to bym nie kupił w ogóle, ale że jest jeszcze okładka  "Limitowana A" to kupiłem bo mi się bardzo spodobała. Myślę , że im więcej wariantów tym większe szanse dla wydawcy , że lepiej się sprzeda dany tytuł choćby ze względu na okładkę.

Offline radioblackmetal

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2360 dnia: So, 29 Sierpień 2020, 12:24:00 »
Możliwość wyboru jest zarówno wadą jak i zaletą  ;)
Tolerancja nie oznacza akceptacji.


The darkness will swallow everything

Offline Dracos

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2361 dnia: So, 29 Sierpień 2020, 12:53:01 »
Dla mnie to jest taka różnica że gdyby była jedna standardowa okładka to bym kupił komiks za jakiś czas tydzień, miesiąc, może później, natomiast jak już są do wyboru to kupiłem w przedsprzedaży żeby nie zostać z wariantem który mi najmniej pasuje w tym wypadku standardem i wersją "A".

Offline 79ers

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2362 dnia: So, 29 Sierpień 2020, 15:49:03 »
W rezultacie standardowy Metronom dostał najgorszą okładkę, więc lepiej dwie wersje okładki, albo najlepsza na standard, a pozostałe na limitki skoro coraz więcej osób kupuje nie dla komiksu tylko dla limitowanej okładki.

Offline nekro

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2363 dnia: Nd, 30 Sierpień 2020, 20:38:04 »
Fajnie jest mieć wybór. Nawet Mandioca ma ochotę wprowadzić alternatywne okładki, a to również mały wydawca.

Offline death_bird

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2364 dnia: Nd, 30 Sierpień 2020, 20:52:52 »
Posiadanie wyboru nie jest niczym fajnym.  8)
Jako nabywca "Wiek Evy" coś o tym wiem.  ;D
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2365 dnia: Nd, 30 Sierpień 2020, 22:01:43 »
A tak mi się przypomniało... Studio Lain, mieliście jeszcze w planach z tych Francuzów, Ter, nie? Aktualne?

z frankofonskich nastepna pozycja to Korrigans
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2366 dnia: Nd, 30 Sierpień 2020, 22:02:33 »
Czy wrócicie jeszcze kiedys do modelu wydawania 2 okładek (1 limit, 1 regular) zamiast trzech?

jak mamy fajne grafiki to sie bawimy w okladki, jak nie mamy to sie nie bawimy :)
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Offline Frank_C

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2367 dnia: Nd, 30 Sierpień 2020, 23:13:13 »
z frankofonskich nastepna pozycja to Korrigans
A kiedy można się tego najbliżej spodziewać? W grudniu? Obok Yiu to chyba najbardziej oczekiwana przeze mnie pozycja od was.

Offline Pawel.M

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2368 dnia: Pn, 31 Sierpień 2020, 01:00:39 »
A kiedy można się tego najbliżej spodziewać? W grudniu? Obok Yiu to chyba najbardziej oczekiwana przeze mnie pozycja od was.
Spadaj :D Teraz czas na 2000 AD. Choć przyznam, że na ten Korrigans też czekam. Fajnie by było, jakby Studio weszło w rytm przeplatania: jeden komiks 2000 AD, jeden z innej beczki. Bo w tym roku z 2000 AD sobie lecą w kulki.

ramirez82

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2369 dnia: Pn, 31 Sierpień 2020, 07:51:19 »
Fajnie by było, jakby Studio weszło w rytm przeplatania: jeden komiks 2000 AD, jeden z innej beczki.

Fakt, też wolałbym taki system wydawania. Choć domyślam się, że mogą cisnąć teraz tymi frankofonami z różnych względów: może licencje są tak skonstruowane, że lepiej szybciej wydać, by mieć więcej czasu na sprzedaż? Może Studio jest tak podjarane, że kupili te tytułu, że chcą jak najprędzej je udostępnić czytelnikom? A może liczyli, że będą sprzedać się lepiej niż 2000AD?