Autor Wątek: Sugestie na temat forum  (Przeczytany 301000 razy)

0 użytkowników i 15 Gości przegląda ten wątek.

Offline Bazyliszek

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1575 dnia: Pt, 21 Kwiecień 2023, 17:47:31 »
Ja nie, szczególnie za jego (opisywane tu na forum) chamskie odzywki na żywo podczas egmontowskich spotkań.

No to jest oszczerstwo. Na spotkaniach na żywo ja nigdy nie wygłaszałem chamskich odzywek. Możesz przestać pisać takie nieprawdy?

Online michał81

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1576 dnia: Pt, 21 Kwiecień 2023, 22:43:17 »
No to jest oszczerstwo. Na spotkaniach na żywo ja nigdy nie wygłaszałem chamskich odzywek. Możesz przestać pisać takie nieprawdy?
misiokles nie kłamie, byłem na kilku Komiksowych Warszawach i widziałem twoje chamskie i lekceważące podejście do pana Tomasza podczas spotkania.

Offline Bazyliszek

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1577 dnia: So, 29 Kwiecień 2023, 13:59:34 »
Bazyl jesteś żałosną, małą istotą pełną kompleksów i nienawiści do drugiego człowieka. W tym wypadku do człowieka starszego co jeszcze bardziej źle świadczy o Twoim poziomie…

A to jest niby post przepełniony miłością bliźniego i pełen wyrozumiałości? Przenosisz swoje negatywne emocje na moją osobę. A ja w ogóle nie czuję nienawiści do nikogo i staram się pisać z optymizmem i samymi pozytywnymi emocjami. No dobra - część decyzji Egmontu mnie denerwuje i krytykuję je. Może czasem złośliwie, ale na pewno bez nienawiści. A nienawistne wydają się posty takie jak twój, hejtujące każdą moją wypowiedź tylko dlatego, że jest moja. Ja takiego poziomu nienawiści nigdy nie osiągam, jaki wylewa się z tego postu (przynajmniej tak go odczuwam) i z jemu podobnych.
« Ostatnia zmiana: So, 29 Kwiecień 2023, 14:02:26 wysłana przez Bazyliszek »

Offline AntekSocjalny

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1578 dnia: So, 29 Kwiecień 2023, 14:07:18 »
Odczuwaj ten post jak chcesz. Idąc Twoim tokiem rozumowania, wyraziłem tylko swoje zdanie, na temat Twojej osoby. Non stop hejtujesz Tomasza Kołodziejczaka, naśmiewasz się z niego, a jak ktoś zwróci Ci na to uwagę i napisze co o Tobie myśli, to jesteś wielce urażony.

Offline Bazyliszek

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1579 dnia: So, 29 Kwiecień 2023, 16:22:13 »
Powiedz mi kiedy nazwałem kiedykolwiek kogoś zakompleksioną małą żałosną istotą? Albo cos w podobnym stylu? Komentuję i krytykuję działania TK jako szefa Egmontu. Bo niektóre uważam za złe i niekorzystne dla komiksiarzy. I niektóre uważam, że robi z premedytacją, żeby sztucznie podbijać zysk wydawnictwa. Ale go nie obrażam i nie wyzywam personalnie. Tak jak robią to hejterskie posty atakujące tylko moją osobę.

Offline Itachi

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1580 dnia: So, 29 Kwiecień 2023, 18:58:42 »
@Bazyliszek

Jeżeli decydujesz się być najbardziej natrętnym i irytującym użytkownikiem forum, to nie dziw się później że komuś puszczają nerwy. Za Twoje spamowanie w każdym wątku oprócz Hachette powinieneś otrzymać dożywotniego bana i naprawdę podziwiam moderację, że z Tobą wytrzymują. Kojarzysz taką sytuację? Czerwcowy poranek, śpisz sobie smacznie pod letnią kołderką i nagle sen zaburza mucha, która jak popier*()&*^% lata w lewo i w prawo po całym pokoju, nie dając możliwości na normalny spoczynek?

Jak myślisz kto tutaj jest taką upierdliwą muchą?

Offline xanar

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1581 dnia: So, 29 Kwiecień 2023, 20:19:40 »
Bazyl, już tyle razy cię pobanowali, że w końcu nauczyłeś się pisać naokoło, już nawet ty nie jesteś taki głupi.
Twój problem polega na tym, że zapchałeś sobie głowę jakimiś dublami, pół-dublami, że Egmont nie powinien wydawać np. pięciu zeszytów z całego runu (bo cię oszukuje na piniądze) tylko je pominąć, bo już były dwadzieścia lat temu ::) i teraz na siłę próbujesz zainteresować tym innych.
Ja to się zastawiam, kto teraz będzie tym złym w tym Egmoncie jak TK już nie będzie a tego superhero (jak widać) co raz mniej będą wydawać  ::)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Piterrini

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1582 dnia: Nd, 30 Kwiecień 2023, 19:48:26 »
Jak myślisz kto tutaj jest taką upierdliwą muchą?
Świetna analogia.
Chciałbym jednak dodać, że nie rozumiem dlaczego wszyscy narzekają na jakąś muchę, latam sobie swobodnie po pokoju i żadnej muchy nie widziałem.
@Bazyliszek ja po raz kolejny zachęcam do autorefleksji, a resztę do trzymania tzw. nerwów na wodzy.

Offline SawiK

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1583 dnia: Nd, 30 Kwiecień 2023, 21:29:50 »
Cytuj
Ja to się zastawiam, kto teraz będzie tym złym w tym Egmoncie jak TK już nie będzie a tego superhero (jak widać) co raz mniej będą wydawać  ::)
Wtedy będzie trollowal i psioczyl że TK jest zły bo odszedł od Egmontu 😅

Offline Bazyliszek

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1584 dnia: Śr, 03 Maj 2023, 20:03:49 »
Bazyl, już tyle razy cię pobanowali, że w końcu nauczyłeś się pisać naokoło, już nawet ty nie jesteś taki głupi.

Itachi popatrz na powyższy post i jemu podobne od xanara i serio sobie zadaj pytanie czego mnie się czepiasz. To on ciągle spamuje różne tematy i jeszcze obraża różnych forumowiczów, nie tylko mnie.

Jeśli moderacja jest taka ostra dla mnie, to czemu taki post jak powyższy nie zarobił na ostrzeżenie? Przecież się kwalifikuje. xanar to największy spamer forum, który obraża forumowiczów. I jest bezkarny. To powinno się zmienić.

Offline nori

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1585 dnia: Cz, 04 Maj 2023, 12:04:21 »
Bo choćby dajesz takie posty

Bo TK przestał być szefem Egmontu i można dogadać się z Panini.

Wybacz za określenie, albo jesteś niezwykle inteligentny, i do tego prowadzisz badania nad zjawiskami w określonych grupach społecznych, albo jesteś po prostu totalnym debilem.

Jak jesteś zbanowany terminowo, to aż przyjemnie wchodzi się na forum, jak jesteś aktywny, to odechciewa się czytać co poniektóre wątki.

I niestety, głównie przez Ciebie, to forum stało się w komiksowie pośmiewiskiem. Abstrahując oczywiście od faktu, że ostatnimi czasy różnych pyskówek i trolii jest zatrzęsienie praktycznie wszędzie, takie czasy, ale Ty jesteś w tym aspekcie wprost arcymistrzem.

Jedyny Twój plus, to, odnoszę takie wrażenie, że pełnisz rolę bufora, i skupiasz na sobie złe emocje, gdyby Ciebie tutaj nie było, to zapewne pyskówki pojawiałyby się wśród innych użytkowników. Pod tym względem możesz być z siebie dumny.
8studs blog o klockach LEGO, komiksach i filmach.

ukaszm84

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1586 dnia: Cz, 04 Maj 2023, 12:24:17 »
Jedyny Twój plus, to, odnoszę takie wrażenie, że pełnisz rolę bufora, i skupiasz na sobie złe emocje, gdyby Ciebie tutaj nie było, to zapewne pyskówki pojawiałyby się wśród innych użytkowników. Pod tym względem możesz być z siebie dumny.

Pokój zapanuje, kiedy trójka się zjednoczy ;)

Offline xanar

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1587 dnia: Cz, 04 Maj 2023, 13:04:49 »
Itachi popatrz na powyższy post i jemu podobne od xanara i serio sobie zadaj pytanie czego mnie się czepiasz. To on ciągle spamuje różne tematy i jeszcze obraża różnych forumowiczów, nie tylko mnie.

Jeśli moderacja jest taka ostra dla mnie, to czemu taki post jak powyższy nie zarobił na ostrzeżenie? Przecież się kwalifikuje. xanar to największy spamer forum, który obraża forumowiczów. I jest bezkarny. To powinno się zmienić.
Tak, tam na końcu jeszcze jakieś groźby brakuje np. To powinno się zmienić a jak nie to usunę konto ;D
Koleś, który był permanentnie usuwany z innych miejsc będzie pouczał innych kto powinien dostawać ostrzeżenia a kto nie, śmiech na sali, jesteś bezczelny i zuchwały.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Leyek

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1588 dnia: Cz, 04 Maj 2023, 21:27:01 »
Ja to nie wiem co tu się wszyscy Bazyla czepiają, chyba z przyzwyczajenia. Na gildii to był prawdziwy trolling z jego strony, tutaj to jest lajcik (no chyba, że nieodpowiednie tematy czytam i mnie coś omija).

ukaszm84

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1589 dnia: Cz, 04 Maj 2023, 21:32:50 »
To jest czysta symbioza. Bazyla by nie było bez publiki, a są też userzy, których 90% postów jest o nim.