Autor Wątek: Sugestie na temat forum  (Przeczytany 300726 razy)

Interloper i 10 Gości przegląda ten wątek.

Offline Gieferg

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1830 dnia: Pn, 02 Październik 2023, 13:59:21 »
Cytuj
Następny, to wrzuć do ignorowanych tych co są bardziej irytujący niż Bazyl

No pewnie, pół forum będę ignorował :P

Online xanar

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1831 dnia: Pn, 02 Październik 2023, 14:03:26 »
Zawsze zostanie drugie pół, ta lepsza połowa  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Zwirek

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1832 dnia: Pn, 02 Październik 2023, 14:04:49 »
Śpieszmy się ignorować użytkowników tak szybko odchodzą.

Offline greg0

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1833 dnia: Pn, 02 Październik 2023, 14:23:26 »
Śpieszmy się ignorować użytkowników tak szybko odchodzą.
Co to ma niby znaczyć?.
Rozwiń.
Ważne żeby narzekać...

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1834 dnia: Pn, 02 Październik 2023, 16:25:20 »
  Mateusz odstrzel to w końcu zanim jaja złoży.

Offline Castiglione

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1835 dnia: Pn, 02 Październik 2023, 19:44:29 »
Jak wyszedł Rosa tom 10 to wyśmiałem błąd drukarski na okładce i pisałem, żeby Egmont lepiej doglądał wydruków, bo już wcześniej miał rast w DD czy żółte strony w Noir i Muminkach.
Napisałeś już pierdyliard postów o tym mieczu na okładce Rosy. Tak samo o Daredevilu. W ilu jeszcze tematach mamy o tym czytać?

Cytuj
To jest forum dyskusyjne i wyrażam swoje zdanie na nim.
Poza wyrażaniem swojego zdania wpieprzasz też jakieś masońskie teorie spiskowe i inne swoje wymysły, które przedstawiasz jako fakty, czym wkurzasz wszystkich dookoła. Nie wspominając o wszelkiej maści dezinformacjach, które siejesz i naginaniu rzeczywistości do swoich potrzeb.

Offline Leyek

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1836 dnia: Pn, 02 Październik 2023, 19:55:43 »
@xanar i inni wojujący z @Bazylem. Macie tylko jeden sposób na podejście go. Wciągnięcie w gorącą dyskusję polityczną. Wtedy @Mateusz zareaguje szybciej niż Flash i pójdą ostrzeżenia i wyciszenia :)
Łamanie regulaminu to moderatorzy tutaj mają gdzieś, ew. wybiórczo (czyli nagorzej jak to można zrobić) coś wybiorą nie wiadomo na jakiej zasadzie.

Offline perek82

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1837 dnia: Pn, 02 Październik 2023, 20:32:37 »
Trolle internetowe są jak piraci drogowi (oczywiście z zachowaniem proporcji ale mechanizm jest taki sam) - mają w dupie wszystkich dookoła, uważają że mają święte prawo pędzić slalomem lub dzielić się z innymi swoimi urojeniami. Pasożytują na indolencji służb porządkowych. Tolerancja i dobre wychowanie reszty jest przez nich traktowana jako słabość, którą wykorzystują do robienia bagna. I tak jak padło wyżej, że słaby pieniądz wypiera lepszy, tak na ulicach jest niebezpiecznie, a na forum widoczni są właśnie ci, którzy wartości wnoszą najmniej (oględnie mówiąc). I jeszcze w chwili gdy trzeba za to ponieść jakąś drobną karę to powołują się na swoje niezbywalne prawa do wolności słowa, ekspresji itd.

Postuluję, żeby dla recydywistów każde kolejne wyciszenie było dłuższe niż poprzednie a ostrzeżenia trzymały się dłużej (o ile oczywiście mają one związek z wyciszeniem). Skoro istnieje jakaś niezrozumiała obawa przed banowaniem, to niech się sami zbanują. Zanim zrobią to ci, co mają coś ciekawego do przekazania.
Trwa zabawa w wybieranie komiksów, które koniecznie trzeba przeczytać. Jeśli lubisz takie akcje, to zajrzyj tutaj:
https://forum.komikspec.pl/komiksowe-top-listy/100-komiksow-ktore-musisz-przeczytac-(przed-smiercia)/

Offline death_bird

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1838 dnia: Pn, 02 Październik 2023, 20:58:17 »
Postulowałem już coś takiego jakieś może 2, może 3 lata temu. Grochem o ścianę. Odnoszę takie wrażenie, że w ramach jakiejś wydumanej, idiotycznej idei ostatecznie na Forum zostanie sam celebryta i kilka botów.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline radioblackmetal

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1839 dnia: Pn, 02 Październik 2023, 21:52:31 »
Recydywa powinna być karana surowiej. W innym przypadku kara  nie ma sensu "wychowawczego", a taką funkcję też powinna sprawować.

Nie wskazując po użytkownikach ani nikogo nie wytykając.

Każde kolejne wyciszenie zwiększać o miesiąc.

Myślę, że to sprawi, że dany użytkownik zastanowi się nad swoją aktywnością na forum i sposobem jej prowadzenia.
Tolerancja nie oznacza akceptacji.


The darkness will swallow everything

Offline Castiglione

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1840 dnia: Wt, 03 Październik 2023, 11:18:30 »
Jeszcze w kontekście ignorowania - jak co i rusz ściek ci wylewa na trawnik, to też możesz ignorować i liczyć, że kiedyś wyschnie, ale jeśli trwa to od lat, to smród już zostanie.

Offline Gieferg

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1841 dnia: Wt, 03 Październik 2023, 12:03:40 »
Sorry, ale do tej pory nie wiem w jaki sposób ten koleś jest jakimkolwiek problemem. Bo se pisze głupoty na jeden temat? No i co z tego? Jakbyście nie zwracali na niego uwagi to by nie miał po co pisać. Dokarmiacie to i macie o co prosiliście. Wszystko w temacie.
« Ostatnia zmiana: Wt, 03 Październik 2023, 12:08:06 wysłana przez Gieferg »

Online xanar

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1842 dnia: Wt, 03 Październik 2023, 12:19:59 »
No ja też nie wiem, jak to się działo, że gdzie nie był to go usuwali, jakiś spisek zapewne ::)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Gieferg

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1843 dnia: Wt, 03 Październik 2023, 12:27:43 »
Czy on gdzieś kogoś obrażał czy coś?  Nie zauważyłem, ale nie czytam wszystkiego, więc może mi umknęło.
Ale jeśli nie, to proponuję kupić sobie maść na ból dupy i się najzwyczajniej w świecie od gościa odpieprzyć.

No i zastanowiłbym się, czy tu nie powinny lecieć osty za ustawiczne nękanie.
« Ostatnia zmiana: Wt, 03 Październik 2023, 12:31:49 wysłana przez Gieferg »

Offline roble

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1844 dnia: Wt, 03 Październik 2023, 12:27:58 »
No ja też nie wiem, jak to się działo, że gdzie nie był to go usuwali, jakiś spisek zapewne ::)

Xanar, jesteś tak nakręcony jak kaczor na rudego..  ::)