Autor Wątek: Sugestie na temat forum  (Przeczytany 300804 razy)

0 użytkowników i 8 Gości przegląda ten wątek.

Online xanar

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1755 dnia: Cz, 28 Wrzesień 2023, 00:13:09 »
Ja to przejrzałem i tak jak napisałem wcześniej, proszę o te cytaty z tym "regularnie kogoś obraża", bo ja tam tego nie widzę.
Jedyne co znalazłem to coś od debilach lekarzach, z władnego doświadczenia wiem, że ta diagnostyka od PRLu niewiele się zmieniała, także był byłym skłonny przyznać mu racje.
Tylko to nie jest regularne obrażanie kogoś.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline stachel

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1756 dnia: Cz, 28 Wrzesień 2023, 00:31:04 »
To dorzuć sobie jeszcze takie wiadomości:

Dla samych rysunków Eda Benesa warto i jego wersji Wonder Woman - gdzie pojawily sie glosy oburzenia ze zbyt seksistowsko ja rysowal - wiadomo ocipiale feministki i  inne wojowniczki gownoburzy....

Musze swoja nauczycielke z podstawowki oskarrzyc o molestowanie bo wlasnie mi sie przypomnialo ze pociagla mnie kiedys za ucho ! ! ! Do dzis mam traume i mocze sie w nocy i jestem urazony.

Dorzuć do tego posty o obywatelach Ukrainy i masz mniej więcej obraz tegorocznych ostrzeżeń @sum41.

Online xanar

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1757 dnia: Cz, 28 Wrzesień 2023, 00:50:29 »
Człowieku, wyciągnąłeś jakieś posty z ze stycznia ;D rozumiem, że "ocipiale feministki" to jest to obrażanie a w tym kolejnym poście z czerwca ;D - gdzie tu ktoś kogoś obraża - to bardziej jakieś wspominki z przeszłości.

Czyli cofnąłeś się prawie rok i nic nie znalazłeś ;D

Tą Ukrainne tu już przemilczę, bo nawet ci co mnie od onuc wyzywali, gdzieś się pochowali ostatnio.
Dorzucić tych cytatów o tych obywatelach już się nie udało, pewnie trzeba byłoby cofnąć się już wstecz z rok, albo dwa z tymi postami a i to nie pewne ;D
No wybacz, ale nadal nie widzę tego wielokrotnego obrażania, poważne to to nie jest co ty robisz.

Napisz po prostu, że go nie lubisz i będzie po sprawie.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline stachel

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1758 dnia: Cz, 28 Wrzesień 2023, 01:23:54 »
Człowieku, wyciągnąłeś jakieś posty z ze stycznia ;D rozumiem, że "ocipiale feministki" to jest to obrażanie a w tym kolejnym poście z czerwca ;D - gdzie tu ktoś kogoś obraża - to bardziej jakieś wspominki z przeszłości. (...) Dorzucić tych cytatów o tych obywatelach już się nie udało, pewnie trzeba byłoby cofnąć się już wstecz z rok, albo dwa z tymi postami a i to nie pewne ;D

Dostałeś 2 z 5 postów, za które dostał ostrzeżenia w tym roku. To, że nie widzisz w nich obrażania to już nie mój problem.

No wybacz, ale nadal nie widzę tego wielokrotnego obrażania, poważne to to nie jest co ty robisz.

Napisz po prostu, że go nie lubisz i będzie po sprawie.

Zapomniałeś, że nie jestem jedynym moderatorem ;)

Dla mnie EOT, ta dyskusja do niczego nie prowadzi. Regulamin forum jest dość jasny, jak ktoś go istotnie łamie to dostaje ostrzeżenia.

Bender

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1759 dnia: Cz, 28 Wrzesień 2023, 08:39:40 »
Jakaś kpina

Online xanar

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1760 dnia: Cz, 28 Wrzesień 2023, 09:02:31 »
Dostałeś 2 z 5 postów, za które dostał ostrzeżenia w tym roku. To, że nie widzisz w nich obrażania to już nie mój problem.

No nie, ja nie widzę tego wielokrotnego obrażania bo ty nie potrafisz tego pokazać i jak już to ty masz z tym jakiś problem.

No ja wiem, nie jesteś jedynym, tylko tamten też jest niewiele lepszy, od nie dawania ostrzeż nikomu do dawania już nawet wydawcą :)
Jak zaczęliście rzucać te osty na prawo i lewo to dwóch użytkowników, którzy mieli najwięcej postów skasowało konta, także weź z tym regulaminem nie wyskakuj bo on raczej nie zmieniał się na przestrzeni lat tylko wasze "zachowanie".
Twój komiks jest lepszy niż mój

Bender

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1761 dnia: Cz, 28 Wrzesień 2023, 10:26:31 »
Dla mnie EOT, ta dyskusja do niczego nie prowadzi. Regulamin forum jest dość jasny, jak ktoś go istotnie łamie to dostaje ostrzeżenia.

Ta dyskusja do niczego nie prowadzi, bo nie chcesz, żeby prowadziła. I nie EOT, bo jesteś moderatorem a nie "szefem podwórka". Wiec to nie tak, że to jest Twoje forum, tylko wszystkich. Zdecydowałeś się na funkcję moderatora, co oznacza pomoc w utrzymaniu porządku na forum, za co dzięki Ci, ale to  nie oznacza niemylności decyzji a wręcz bardziej niż każda inna osbo powinieneś brać pod uwagę głosy użytkowników a nie przecinać sprawę mówiac EOT.
« Ostatnia zmiana: Cz, 28 Wrzesień 2023, 10:38:26 wysłana przez Bender »

Offline Grzesko

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1762 dnia: Cz, 28 Wrzesień 2023, 10:41:05 »
Dla mnie w dwoch przytoczonych cytatach on nikogo nie obraza, jedynie pisze jak jest. Jesli za takie cos dostaje sie jakies ostrzezenia to wspolczuje moderatorowi jego "wrazliwosci".

Online xanar

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1763 dnia: Cz, 28 Wrzesień 2023, 10:46:00 »
To, że nie widzisz w nich obrażania to już nie mój problem.
:)

Dostałeś 2 z 5 postów, za które dostał ostrzeżenia w tym roku.
Najwyraźniej w tych trzech pozostałych jeszcze bardziej nie obraża  ;D
« Ostatnia zmiana: Cz, 28 Wrzesień 2023, 10:48:00 wysłana przez xanar »
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Piterrini

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1764 dnia: Cz, 28 Wrzesień 2023, 11:54:41 »
Abstrahując od odpowiedzi @stachela - z tym co napisałem wcześniej się nie zgodziliście, spróbuję innymi słowami - jakbym sam prowadził forum, to nie chciałbym żeby zmieniło się w jakąś "tubę", gdzie normalnością byłoby nawoływanie do postaw kontrowersyjnych społecznie. Wskazujecie że jeden użytkownik pisze to nic się nie dzieje, rzecz w tym, że jak to będzie przechodzić, to my/inni nawet podświadomie będziemy sobie na więcej w wypowiedziach pozwalać (widzę to też po sobie).
Do reklam i "przyjazności" tego miejsca odniosłem się na zasadzie - wchodzi pani z PR E czy innego wydawnictwa i widzi dwie wypowiedzi, z tej lunatyka się zaśmieje, a tą o feministkach weźmie do siebie, do tego nie jest niemożliwe, że brat/teść/szwagier/... szefa wydawnictwa poważnie odczuł przejście Covida i każda wypowiedź "anty" działa na emocje (hipotetyczny przykład).
Streszczając - jak pisze B, to widać że bzdury, obojętne większości osób (chociaż lepiej byłoby bez nich, bo jednak czasem widać, że nowy użytkownik nie wyłapie "sedna"), a wypowiedzi takie jak S, wywołujące reakcję emocjonalną, mogą łatwo odrzucić (lub "sprowokować", stąd może to domniemane "obrażanie").
Zgodzę się jednak, że @stachel zamiast się "bronić" (z tym głosowaniem to nie była oczywiście Twoja wina, ale podawanie go jako przykład kłóci się z tym co starasz się powiedzieć) mógłbyś napisać faktyczny powód, a nie dopasowywać przykłady (niezbyt udanie zresztą) żeby tylko temat przemilczeć, jasne że nie musisz, nie wywołuję nikogo do tablicy, ale skoro się wypowiedziałeś to dodam, że wolałbym stwierdzenie wprost, że to co pisze S nie jest mile widziane na forum, niezależnie od tego czy stosuje się do regulaminu czy nie...
Tak to sobie wszystko podpasujecie i "zamkniecie" temat, a takie zamknięcie tematu to jak z naszym miłościwym władcą, co jak nie potrafi rozróżnić brutto i netto to wszyscy płacimy, byle tylko nie rozgrzebywać...

Dodam tylko, że ewidentnie ludziom nie podobają się wypowiedzi S, jak już moderacja nieraz zaznaczała - zajmują się zgłoszeniami, czyli są osoby, które zgłaszają - to może nadinterpretacja, ale skądś się wzięło "obrażanie", możecie/możemy mieć inne zdanie, ale zakładam, że to co nas nie obraża obrażać może kogoś innego...

Offline Mateusz

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1765 dnia: Cz, 28 Wrzesień 2023, 12:16:30 »
Zakładam, że Stachel z tym obrażaniem odnosił się do postów, za które sam przyznawał ostrzeżenia. Ostatnie wyciszenie tego użytkownika jest natomiast efektem moich działań. I już tłumaczyłem, dlaczego sum41 ponownie ma przerwę od forum, ale jak ktoś przegapił, to przypomnę: za polityczny spam i offtop.

Co do tego, że jakieś ostrzeżenia są przyznawane ze względu na to, żeby utrzymywać PR forum, to spieszę z wyjaśnieniem, że nigdy nie brałem tego pod uwagę. To nie jest miejsce, o którego wizerunek dbają grupy analityków i ustalają strategię, która ma przypodobać się wydawcom, żeby chcieli wrzucić reklamę :D To zwyczajnie gra niewarta świeczki. Przy usuwaniu postów kieruje się wyłącznie zasadami obowiązującymi na forum, które wspomniany użytkownik notorycznie i umyślnie lekceważy.
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Online xanar

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1766 dnia: Cz, 28 Wrzesień 2023, 12:57:27 »
Można prosić o gradacje tych spamów i offtopów, bo jak widać jeden spam i offtop jest gorszy od innego a polityczny to już najgorzej.

Jeżeli chodzi o ostatnią wypowiedź sum41, która siedzi w koszu dotyczyła tych barw na górze - sami generujecie tego tupu wypowiedzi robiąc takie zmiany. Jak widać sytuacja jest dynamiczna i trzeba było pozostać tylko forum komiksowy a nie iść z "falą mody" a z modą jest tak, że to co wczoraj było fajne dzisiaj już trochę słabo wygląda.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Online michał81

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1767 dnia: Pt, 29 Wrzesień 2023, 10:14:29 »
Do nastpenego razu bo zaraz znow dostane bana za to co tu  napisalem lamiac wolnosc slowa i osmielajac sie krytykowac glowna naracje :)
Jasnowidz?  ;D

Offline donT

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1768 dnia: Pt, 29 Wrzesień 2023, 10:26:52 »
Panowie, ja do moderacji nic nie mam, ale dziesiejszy, kolejny ban dla suma to juz lekka nadgorliwosc z Waszej strony. Przesadzacie.
You know nothing. Hell is only a word. The reality is much, much worse.

Offline Mateusz

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1769 dnia: Pt, 29 Wrzesień 2023, 10:35:49 »
Sum41 dostał ostatnie ostrzeżenie i może wrócić jeszcze za te kilkanaście dni. Jeśli jednak nadal nie będzie się stosował do tego, że na forum nie piszemy o polityce (i nie ma znaczenia w jakim zabarwieniu), to pożegna się z forum na stałe. Jeśli ktoś chce zostać męczennikiem, to przyjmę rolę Piłata. Nie ma problemu.
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami