Autor Wątek: Batman  (Przeczytany 573140 razy)

0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.

Offline Takesh

Odp: Batman
« Odpowiedź #3390 dnia: Pn, 28 Sierpień 2023, 08:37:29 »
Tak dla ścisłości. Polskie wydanie ma kompletną historię. Ten dodatkowy zeszyt zaczyna nową, która nigdy nie została skończona.

Offline Odyn

Odp: Batman
« Odpowiedź #3391 dnia: Pn, 28 Sierpień 2023, 10:01:10 »
Tak dla ścisłości. Polskie wydanie ma kompletną historię. Ten dodatkowy zeszyt zaczyna nową, która nigdy nie została skończona.
Ok, dobrze wiedzieć. Ciekawe, czy Frank wpadnie kiedyś na pomysł, by dokończyć ten cykl. Uniwersum Mrocznego Rycerza mocno rozciągnął.
"Więcej Życie nie pozwoli rozdzielić, niż Śmierć połączyć może" P. B. Shelley

Online michał81

Odp: Batman
« Odpowiedź #3392 dnia: Pn, 28 Sierpień 2023, 10:30:49 »
Ok, dobrze wiedzieć. Ciekawe, czy Frank wpadnie kiedyś na pomysł, by dokończyć ten cykl. Uniwersum Mrocznego Rycerza mocno rozciągnął.
On już mówił, że ma pomysł, tylko Jim Lee chyba nie chce rysować. Zapowiadał to mniej więcej, kiedy startował z 3 serią Mrocznego Rycerza.

Offline Odyn

Odp: Batman
« Odpowiedź #3393 dnia: Pn, 28 Sierpień 2023, 13:22:09 »
Szkoda, że Lee nie chce już regularnie rysować. Ja tam przechodzę obojętnie obok wszelakich okładek alternatywnych (a te czasem jeszcze dostarcza do wszelakich tytułów), dla mnie liczy się zawartość zeszytu.
"Więcej Życie nie pozwoli rozdzielić, niż Śmierć połączyć może" P. B. Shelley

Offline _Paweł

Odp: Batman
« Odpowiedź #3394 dnia: Pn, 28 Sierpień 2023, 13:32:26 »
Jak już jesteśmy w latach 90, to zapytam przy okazji o Spawn/Batman, który ma się za chwilę ukazać. Czy oprócz samej okładki McFarlane coś jeszcze w nim rysował?

Offline Kandor

Odp: Batman
« Odpowiedź #3395 dnia: Pn, 28 Sierpień 2023, 13:38:22 »
Jak już jesteśmy w latach 90, to zapytam przy okazji o Spawn/Batman, który ma się za chwilę ukazać. Czy oprócz samej okładki McFarlane coś jeszcze w nim rysował?
Tak, narysował w całości jeden z trzech komiksów, które będzie zawierać zbiór, ten ze scenariuszem Franka Millera (wydała go Mandragora kilkanaście lat temu), niestety wszystko to raczej słabizna.
« Ostatnia zmiana: Pn, 28 Sierpień 2023, 15:17:15 wysłana przez Kandor »

Offline Koalar

Odp: Batman
« Odpowiedź #3396 dnia: Pn, 28 Sierpień 2023, 15:00:56 »
Tak dla ścisłości. Polskie wydanie ma kompletną historię.

Tak dla ścisłości. Komiks czytałem, jak się u nas ukazał i zapamiętałem jako historię niezamkniętą. Rzuciłem okiem na 3 recenzje i jest tam mowa, że niedokończone wątki, że to na razie budowanie postaci itp. Więc nie, nie nazwałbym tego kompletną historią.
pehowo.blogspot.com - blog z moimi komiksami: Buzz, Fungi, PEH.

Online michał81

Odp: Batman
« Odpowiedź #3397 dnia: Pn, 28 Sierpień 2023, 15:21:28 »
Tak dla ścisłości. Komiks czytałem, jak się u nas ukazał i zapamiętałem jako historię niezamkniętą. Rzuciłem okiem na 3 recenzje i jest tam mowa, że niedokończone wątki, że to na razie budowanie postaci itp. Więc nie, nie nazwałbym tego kompletną historią.
To co wydał Egmont zamyka główny wątek dotyczący Robina. Z tych nierozwiązanych pozostają wątki Jokera i Batgirl, ale czytając i tak nie ma się wrażenia, że coś tam jeszcze powinno być (no chyba, że przeczyta się ten niewydany zeszyt).

Odp: Batman
« Odpowiedź #3398 dnia: Pn, 28 Sierpień 2023, 17:27:25 »
  Jest wyraźnie niedokończony, zamknięty jest tylko proces adopcji (symbolicznej) Dicka i całość działa tylko jako na nowo napisany origin pierwszego Robina. M.in. Black Canary pojawia się tam i na dobrą sprawę nie wiadomo po co, to był ongoing, który został skasowany. Jestem chyba jedynym na tym forum fanem tego komiksu. All-Star Batman & the Boy Wonder jest mega-fajny.

Offline jotkwadrat

Odp: Batman
« Odpowiedź #3399 dnia: Pn, 28 Sierpień 2023, 17:33:34 »
Nie jedynym.
Ja tez bardzo lubię ten komiks i żałuję, że nie pociągnęli tego dalej.

Online michał81

Odp: Batman
« Odpowiedź #3400 dnia: Pn, 28 Sierpień 2023, 17:52:52 »
M.in. Black Canary pojawia się tam i na dobrą sprawę nie wiadomo po co
Żeby mógł z nią wejść w ślinę na molo, na tle płomieni a następnie zaproponować jej podwózkę i przypomnieć sobie, że dawno nie całował kobiety od czasu Seliny. A tak naprawdę to jest po to, żeby chłopcy ślinili się na jej widok czytając komiks. Zobacz jakie ona ma tam pozy, nie mówiąc o tym ile razy jest rysowana od dupy strony. Zresztą w tym komiksie kobiety są bardzo przeseksualizowane, nie tylko sama Black Canary. Nie da się jednak zaprzeczyć, że komiks wygląda świetnie, to jest jeszcze okres, kiedy Jimowi chciało się rysować, a nie robić to na odpierdol, jak to jest ostatnio. Zabawne jest, że ten komiks powinien mieć tytuł "Cholerny Batman i Robin Cudowny Chłopiec", tam w co drugim dymku pada przecież zwrot "Cholerny Batman".

Odp: Batman
« Odpowiedź #3401 dnia: Pn, 28 Sierpień 2023, 20:07:35 »
Nie jedynym.
Ja tez bardzo lubię ten komiks i żałuję, że nie pociągnęli tego dalej.

  No to przynajmniej nas dwóch ma tutaj dobry gust.

Żeby mógł z nią wejść w ślinę na molo, na tle płomieni a następnie zaproponować jej podwózkę i przypomnieć sobie, że dawno nie całował kobiety od czasu Seliny. A tak naprawdę to jest po to, żeby chłopcy ślinili się na jej widok czytając komiks. Zobacz jakie ona ma tam pozy, nie mówiąc o tym ile razy jest rysowana od dupy strony. Zresztą w tym komiksie kobiety są bardzo przeseksualizowane, nie tylko sama Black Canary. Nie da się jednak zaprzeczyć, że komiks wygląda świetnie, to jest jeszcze okres, kiedy Jimowi chciało się rysować, a nie robić to na odpierdol, jak to jest ostatnio. Zabawne jest, że ten komiks powinien mieć tytuł "Cholerny Batman i Robin Cudowny Chłopiec", tam w co drugim dymku pada przecież zwrot "Cholerny Batman".

  Jakie znowu przeseksualizowane? Nie ma czegoś takiego. Dla prawdziwego komiksowego samca alfa mogą być co najwyżej niedoseksualizowane. Black Canary w tym komiksie, jest taka akurat nie licząc tego, że zawsze ubrana. Chodziło, mi w sensie, że jej wątek też jest napewno niedokończony, ba nawet niespecjalnie rozpoczęty.

Online michał81

Odp: Batman
« Odpowiedź #3402 dnia: Pn, 28 Sierpień 2023, 21:03:20 »
Chodziło, mi w sensie, że jej wątek też jest napewno niedokończony, ba nawet niespecjalnie rozpoczęty.
Ona ma tam jakiś wątek poza kopaniem dup przestępcom w seksi pozach i paleniem cygara?

Offline Kadet

Odp: Batman
« Odpowiedź #3403 dnia: Pn, 28 Sierpień 2023, 21:06:09 »
Jakie znowu przeseksualizowane? Nie ma czegoś takiego. Dla prawdziwego komiksowego samca alfa mogą być co najwyżej niedoseksualizowane. Black Canary w tym komiksie, jest taka akurat nie licząc tego, że zawsze ubrana. Chodziło, mi w sensie, że jej wątek też jest napewno niedokończony, ba nawet niespecjalnie rozpoczęty.

No to jestem chyba samcem omega, bo nie znoszę, kiedy postaci kobiece umieszcza się w komiksach tylko po to, by pokazać je w nierealnie przeseksualizowanych pozach.
Proszę o wsparcie i/lub udostępnienie zbiórki dla dziewczynki z guzem mózgu: https://www.siepomaga.pl/lenka-wojnar - PILNE!

Dzięki!

Odp: Batman
« Odpowiedź #3404 dnia: Pn, 28 Sierpień 2023, 21:24:56 »
Ona ma tam jakiś wątek poza kopaniem dup przestępcom w seksi pozach i paleniem cygara?

  Dawno temu to czytałem, ona kogoś/czegoś nie szukała?

No to jestem chyba samcem omega, bo nie znoszę, kiedy postaci kobiece umieszcza się w komiksach tylko po to, by pokazać je w nierealnie przeseksualizowanych pozach.

  Nie przejmuj się, każdy znajdzie swoje miejsce w ekosystemie.