Ostatnie wiadomości

Strony: 1 ... 8 9 [10]
91
Dział ogólny / Odp: Studio Lain
« Ostatnia wiadomość wysłana przez studio_lain dnia Cz, 25 Kwiecień 2024, 19:03:58 »


wiec jakos tak, tylko dolozyc trzeba autorow
92
Dział ogólny / Odp: Studio Lain
« Ostatnia wiadomość wysłana przez studio_lain dnia Cz, 25 Kwiecień 2024, 18:39:13 »
Kiedy orientacyjnie ruszą pre-ordery? I jak cenowo wyjdą pozostałe tytuły z Top Cow?

za wczesnie bym mogl podac takie informacje - zawsze cena zalezy od tak naprawde ilosci stron

hunter killer - kolo 150

cyberforce - to ma ponad 600 str - 200

Aphrodite IX - 190
93
Zakupy / Odp: Empik - Kody i komentarze
« Ostatnia wiadomość wysłana przez krakers000 dnia Cz, 25 Kwiecień 2024, 18:33:15 »
Empik Premium na rok w prezencie dla nowych użytkowników Empik Premium, przy zakupach za min.200 zł na Empik.com

Promocja obowiązuje w dn. 25-28.04.2024r. przy jednorazowym zakupie produktów za min. 200 zł na Empik.com. Personalizowany kod umożliwiający bezpłatną aktywację Empik Premium zostanie wysłany na adres e-mail podany w ustawieniach konta, w ciągu 2 godzin od złożenia zamówienia. Kod można aktywować do 12.05.2024 r. Promocja dla nowych użytkowników tj. nie posiadających na chwilę skorzystania z Promocji aktywnej Usługi Empik Premium oraz posiadających konto na Empik.com. Szczegóły promocji i aktywacji kodu  w regulaminie.
94
Dział ogólny / Odp: Studio Lain
« Ostatnia wiadomość wysłana przez michał81 dnia Cz, 25 Kwiecień 2024, 18:30:51 »
Dać okładkę z gołą Angelus a cena nie będzie problemem  ;D
O tak zdecydowanie jako limitowaną
95
Dział ogólny / Odp: Studio Lain
« Ostatnia wiadomość wysłana przez michał81 dnia Cz, 25 Kwiecień 2024, 18:30:08 »
o to słabo bo u mnie Descender (jedyne co od Image jeszcze jest) jest gdzie w drugim rzędzie w ciemnym kącie zastawiony innymi - to lepiej żeby tam wstawiać :P zbieram się żeby zebrać Brubakera ale tylko jak wrócą brakujące tomy.. za to coraz mocniej rozpycha się Lost in time..
No to obok Authority i Planetary, w końcu oaby tytuły kiedyś wychodziły w Image Comics 😉 i też mają ten sam rozmiar

A co do Brubakera to polecam Reckless, jest kompletne. I bym nie czekał aż będzie komplet Criminal, bo zanim dodrukują 3 brakujący tom, to pewnie kolejne się już wyprzedadzą, a 3 i tak jest pewniakiem do dodruku.
96
Zakupy / Odp: Gildia.pl
« Ostatnia wiadomość wysłana przez nori dnia Cz, 25 Kwiecień 2024, 18:27:50 »
Zawsze bronię i chwale Gildie, ale właśnie rozpakowałem świeżą paczkę i dwa komiksy uszkodzone - jeden porysowana okładka, drugi uszkodzony, mocno przetarty na łamaniu, grzbiet.
97
Komiksy amerykańskie / Odp: Bohaterowie i Złoczyńcy. Kolekcja komiksów DC
« Ostatnia wiadomość wysłana przez wayne_collector dnia Cz, 25 Kwiecień 2024, 18:20:25 »
za dużo do niego wymagasz
Może i tak, masz rację, ale krew mnie zalewa jak widzę gościa który czyta komiksy tyle lat i to w takich ilościach, a ma problem z czymś takim...
98
Dział ogólny / Odp: Nagrody Orient Men
« Ostatnia wiadomość wysłana przez SkandalistaLarryFlynt dnia Cz, 25 Kwiecień 2024, 18:17:25 »
 A to nawet nie jestem zdziwiony.
99
Dział ogólny / Odp: Nagrody Orient Men
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Jaszczu dnia Cz, 25 Kwiecień 2024, 18:13:41 »
A to nie wiesz? Resortowe dziecko. Przyrodni brat Kuby Wojewódzkiego i cioteczny syn Moniki Olejnik.
100
Dział ogólny / Odp: Studio Lain
« Ostatnia wiadomość wysłana przez dinogal dnia Cz, 25 Kwiecień 2024, 18:08:17 »
obok muchowych tytułów od Image bo to bedzie ten sam gabaryt komiksów

o to słabo bo u mnie Descender (jedyne co od Image jeszcze jest) jest gdzie w drugim rzędzie w ciemnym kącie zastawiony innymi - to lepiej żeby tam wstawiać :P zbieram się żeby zebrać Brubakera ale tylko jak wrócą brakujące tomy.. za to coraz mocniej rozpycha się Lost in time..
Strony: 1 ... 8 9 [10]