Ostatnie wiadomości

Strony: 1 ... 8 9 [10]
91
Komiksy amerykańskie / Odp: Komiksy Disneya (Kaczor Donald, Kaczogród)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Tymon Nadany dnia Dzisiaj o 09:40:30 »
I tylko jak pomyślę, że sprzedałem z 16-17 lat temu pierwsze sześć numerów KD w super stanie za 15 zł, to mi się smutno robi🙁
Chociaż jakieś pieniądze zarobiłeś małe bo małe ale były  moje 120 numerów i pare gigantów rodzice na śmietnik wywalili.
92
Dział ogólny / Odp: Honor czy biznes?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Popiel dnia Dzisiaj o 09:35:04 »
Pełna zgoda. W tych pojebanych czasach najważniejsze jest mieć komiks, którego nie ma nikt inny. To jest WARTOŚĆ nadrzędna. Posiadać. XDDDD
93
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Raveonettes dnia Dzisiaj o 09:29:17 »
Lepiej być żałosnym niż śmiesznym.
Mogę być śmieszny, żałosny itp, ale proszę nie wycieraj sobie gęby wartościami, które są dla niektórych ważne w tych pojebanych czasach. To raz. A dwa nie oceniaj kogoś, kogo nie znasz.
94
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Popiel dnia Dzisiaj o 09:20:03 »
@Popiel - "śmieszy Cię" i gardzisz" tym, że inni mają inaczej. No chce się rozmawiać.

Nie śmieszy mnie, że inni mają inaczej, ale że potrzebują dowartościować się, posiadając coś, czego inni nie mają. Jest to tak prymitywny system wartości, ze naprawdę może tylko bawić.

Jeszcze raz - rozumiem chęć posiadania czegoś dla tego czegoś zalet. Ale tylko dlatego, że inni nie mają? Jest to z gruntu prymitywne, żałosne i właśnie śmieszne, na fundamentalnej, psychologicznej płaszczyźnie.
95
« Ostatnia wiadomość wysłana przez greg0 dnia Dzisiaj o 09:12:41 »
Nie kojarzę sytuacji żeby czytelnicy domagali się wydań limitowanych, to wydawcy wychodzili z taką inicjatywą.

96
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Brvk dnia Dzisiaj o 09:12:12 »
@Popiel - "śmieszy Cię" i gardzisz" tym, że inni mają inaczej. No chce się rozmawiać.
97
« Ostatnia wiadomość wysłana przez xanar dnia Dzisiaj o 09:10:23 »
Nie wiem czemu wojujesz z ludźmi, którzy kupili a nie z tymi, którzy wymyślili ten ekskluzywny produkt ?
98
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Popiel dnia Dzisiaj o 09:05:50 »
Czemu miałbym wojować z jakimś wydawcą? Czemu miałbym w ogóle wojować? Po prostu śmieszy mnie, że niektórzy dowartościowują się ekskluzywnością posiadania, a nie jakością tego, co mają, nic więcej.
99
Dział ogólny / Odp: Scream Comics
« Ostatnia wiadomość wysłana przez bjeń dnia Dzisiaj o 09:01:31 »
Witajcie!

Zamierzam zakupić kolekcję Serpieriego, lecz mam pewien dylemat którą wersję wybrać. Przeszukałem wątek, lecz nie mogłem nigdzie znaleźć zdjęć porównawczych obu wydań: standardowej i limitowanej (tak, wiem, strach używać teraz tego sformułowania). Czy posiadacie albo kojarzycie gdzie je znajdę?

Osobiście, bardziej stylistycznie podobają mi się wydania standardowe. Okładki te dużo bardziej trafiają w moje gusta. Czy według Was, warto dołożyć do wydań limitowanych? Czy okładka płócienna ze złoceniami robią aż taką robotę?
100
Dział ogólny / Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Ostatnia wiadomość wysłana przez dreamer36 dnia Dzisiaj o 08:56:45 »
Ale niektórym się już w dupach przewraca... To kupujecie daną wersję/okładkę dlatego, że jest limitowana, czy dlatego, że Wam się podoba bardziej?

Bo jeżeli dlatego, że jest limitowana - to jest to dopiero żal - jak nie będzie limitowane to komiks będzie gorszy? Będziecie się czuli mniej prestiżowo czytając komiks, który nagle ktoś dodrukował? Przypominam, że ogólnie nasze hobby jest traktowane jako dziecięce i nikt poważnie komiksów nie traktuje, więc błagam Was - o jakim "prestiżu" my w ogóle mówimy? No chyba, że polaczkowe "ja mam limitke a somsiad nie ma" Wami kieruje, to tym bardzie mi Was żal...  chyba,  że chodzi tylko o to, żeby się szybko wyprzedała i można było januszować na allegro albo olx...

A jeżeli dlatego, bo Wam się bardziej podoba - to w czym problem, że kilkadziesiąt osób więcej będzie obcować z czymś, co dla Was ma szczególną wartość, co uważacie za wyjątkowe?

Najlepiej robić jak Studio Lain - okładka WARIANTOWA, wersja WARIANTOWA - i jak się komuś podoba to kupi, a nie dlatego że limitowane albo bez dodruków.

I życzę wszystkim, żeby jedynym Waszym problem w zyciu był fakt, że złe wydawnictwo dodrukowało komiks, a miał być limitowany...

Miłego weekendu - piąteczek piątunio :)
Strony: 1 ... 8 9 [10]