Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Na luzie / Odp: Mundial 2022 typowanie wyników
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Edgar dnia Dzisiaj o 12:21:25 »
Japonia - Chorwacja 1:2
Korea Południowa - Brazylia 1:3
2
Komiksy amerykańskie / Odp: DC Limited by Story House Egmont sp. z o.o.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez xanar dnia Dzisiaj o 12:15:21 »
Jak już zaczął od, że dostarcza to po co drugi raz to pisać.

Dostarczenie choinki/drzewa jest prostym gestem. (Choinka to jest tak się ją ubierze a tak to zwykłe ścięte drzewo)
Może to zabawne i staromodne, ale robię to co roku/od lat.

Ale ja to się nie znam.
Może ma od słów płacone  :)
3
Na luzie / Odp: Mundial 2022 typowanie wyników
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Wolfgang Kopetzky dnia Dzisiaj o 12:12:43 »
Japonia 1:1 Chorwacja , Japonia dalej :)
Brazylia 3:1 Korea Płd.
4
Dział ogólny / Odp: PolishComicArt.pl
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Nephilim dnia Dzisiaj o 11:31:22 »
Podobnie jak Bender - szybko pozbyłem się wydania PCA, a sentyment to kultywować mogę przeglądając stare Relaxy lub wydania KAW-u czy Orbity.
Kurczę, namówiliście! Sprzedaję PCA i zainwestuję w Niffle ;D Poza tomem 1 Thorgala bo mam tam wrys. Tym samym jeden klient na nowe zbiorcze odpada :P

Sprawdzam na OLX ile mogę zgarnąc za tomy 2,3 i 4 plus box.
5
Zakupy / Odp: Promocje w sklepach internetowych (komiksy po polsku)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Leyek dnia Dzisiaj o 11:18:23 »
Chodnik Literacki:

DARMOWA DOSTAWA OD 99 ZŁ Z OKAZJI MIKOŁAJA!

Promocja obejmuje tytuły z całej oferty i obowiązuje do 11 grudnia 2022 roku, do godz. 23:59.

Najlepiej wchodzić przez tą stronę to od razu się generuje kod na tą dostawę: https://chodnikliteracki.pl/mikolajkowaddkod
6
Komiksy europejskie / Odp: Świat mitów
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Klint dnia Dzisiaj o 11:03:24 »
GILGAMESZ kolejny tom z cyklu Świat Mitów za nami.
Do lektury akurat tego albumu podchodziłem ze świeżą i otwartą głową, ponieważ nie znałem wcześniej tej historii.
Po raz kolejny otrzymujemy dobry łamana na bardzo dobry komiks. Opowieść jest ciekawa i chwilami zaskakująca.
Graficznie prezentuje solidną frankońską kreską realistyczną, czyli to co akurat jest w moim guście.

Ogólnie seria mimo, iż nie jest rewelacyjna a "tylko" mocno dobra, kupiła mnie już całkowicie i wiem , że kolejne tomy z przyjemnością zakupię.
7
Komiksy amerykańskie / Odp: DC Limited by Story House Egmont sp. z o.o.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez michał81 dnia Dzisiaj o 10:55:13 »
A według mnie przekombinował z tym drzewkiem. Właściwie drzewem...
Tylko wtedy ktoś przyczepiłby się, że nie ma bezpośredniego tłumaczenia, a jest jakieś drzewko ;) .
8
Dział ogólny / Odp: Scream Comics
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Frank_C dnia Dzisiaj o 10:54:02 »
U mnie Borgia i Mroczne Miasta zamówione.
9
Dział ogólny / Odp: PolishComicArt.pl
« Ostatnia wiadomość wysłana przez starcek dnia Dzisiaj o 10:39:07 »
Gdy przy okazji szumu z edycji Thorgala przez PCA zrobiłem sobie powtórkę z kilkunastu albumów (bo dalej nie zdzierżyłem) stwierdziłem, że nie dość, że teraz jasno widzę ewolucję tej serii na gorsze, to jeszcze zderzyłem się ze wspomnieniami, które stoją w sprzeczności z tym, co teraz odczuwam.
Podobnie jak Bender - szybko pozbyłem się wydania PCA, a sentyment to kultywować mogę przeglądając stare Relaxy lub wydania KAW-u czy Orbity.

Dodatkowo, gdy wszedłem na stronę FNAC'a, to widzę jakim jesteśmy wydawniczym trzecim światem - u nas porządnych zbiorczych NIEDASIĘ, porządnych czarno-białych NIEDA SIĘ,  a u etranżerów hulaj duszo bez kasy w portfelu.
10
Na luzie / Odp: FUNKO POP
« Ostatnia wiadomość wysłana przez geek dnia Dzisiaj o 10:24:56 »
Ja swoje pierwsze figurki funko pop kupiłem na: https://pixel-shop.pl/funko-pop. Znaleźć tu można duży wybór figurek w dobrych cenach.
Strony: [1] 2 3 ... 10