Ostatnie wiadomości

Strony: 1 ... 6 7 [8] 9 10
71
Komiksy amerykańskie / Odp: Bohaterowie i Złoczyńcy. Kolekcja komiksów DC
« Ostatnia wiadomość wysłana przez wayne_collector dnia Śr, 24 Kwiecień 2024, 18:00:30 »
Prezentacja najnowszego tomu Kolekcji kupionego w kiosku.
Chwalisz Szymon ciągłość w zeszytach JSA - to też dodam od siebie coś w tym temacie - liczę, że Nick Jones ma głowę na karku i 2 tom Thy Kingdom Come dobije do #26 zeszytu, mimo, że sam Event kończy się na #22 - mielibyśmy wtedy komplet zeszytów pisanych przez Johsa w ramach tegoż kapitalnego runu  :D
72
Dział ogólny / Odp: Studio Lain
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Zwirek dnia Śr, 24 Kwiecień 2024, 17:57:38 »
i jeszcze pewnie dlatego, że bohaterowie są czarnoskórzy ;)

wylacz lampke - swietna rzecz - poczytaj zreszta w sieci ;)

naukowcy pomagali przy budowie podwalin pod uniwersum - chodzilo min o prawdawne wierzenia ludow afrykanskich, mity i legenedy miejskie z poczatkow ameryki itp

Komentarze z sieci mówisz? ;)

Think ghostbusters, a black family, 1920’s, except the monsters that they are exterminating are poisoned with racism.

The End.

Mediocre character development, the entire holocaust shit in the end was confusing, below average writing. Cool idea, poor execution.

Graficznie wygląda fajnie.
Łudziłem się jednak, bo o czym innym mógłby być komiks stworzony przez czarnych tworców, jak nie o... rasizmie?! ;D





73
Komiksy japońskie / Odp: Waneko
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Takesh dnia Śr, 24 Kwiecień 2024, 17:56:02 »
Seria bardzo dobra. Mocna i wzruszająca. Emocje mną targały. Właśnie od paru tygodniu myślę, żeby ponownie przeczytać.

Nowej raczej nie wezmę. Ale kto nie ma niech bierze. Jedna z najlepszych rzeczy u nas wydanych. Mangi I komiksu. Mocne 9/10.
74
Komiksy amerykańskie / Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« Ostatnia wiadomość wysłana przez freshmaker dnia Śr, 24 Kwiecień 2024, 17:44:40 »
75
Dział ogólny / Odp: Studio Lain
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Castiglione dnia Śr, 24 Kwiecień 2024, 17:36:34 »
Oho, kolejne wyimaginowane defekty się szykują ::)

No ostatnim razem też zapytałem i odpowiedzi nie uzyskałem, także tego... Do następnego defektu ;D
76
Komiksy amerykańskie / Odp: Bohaterowie i Złoczyńcy. Kolekcja komiksów DC
« Ostatnia wiadomość wysłana przez wayne_collector dnia Śr, 24 Kwiecień 2024, 17:35:43 »
Ten Green Lantern to kiedy ma być w kioskach?
Za miesiąc, 22 maja.
77
Komiksy amerykańskie / Odp: Bohaterowie i Złoczyńcy. Kolekcja komiksów DC
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Czytamy Komiksy dnia Śr, 24 Kwiecień 2024, 17:26:53 »
Ten Green Lantern to kiedy ma być w kioskach?
78
Dział ogólny / Odp: Studio Lain
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kvothe dnia Śr, 24 Kwiecień 2024, 17:26:14 »
Już z pięć razy pisał, że Lain USA będzie iść osobno, więc nadal mogą ominąć cie dobre rzeczy.
79
Komiksy japońskie / Odp: Waneko
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Czytamy Komiksy dnia Śr, 24 Kwiecień 2024, 17:25:21 »
Dokładnie. Mam "Kwiaty zła" od Waneko w miękkiej i naprawdę trzeba się sporo namęczyć, żeby grzbietu nie przełamać, a to przecież jakieś 200 stron mnie niż będzie miała "Hiroszima". Mi się to niestety nie udało :/
80
Dział ogólny / Odp: Studio Lain
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Pinto dnia Śr, 24 Kwiecień 2024, 17:22:45 »
Sama popelina w planach. I dobrze. Nie będę miał wyrzutów sumienia, że coś dobrego mnie ominęło. Jeszcze tylko CE i koniec z bublami z SL :D
Strony: 1 ... 6 7 [8] 9 10