Ostatnie wiadomości

Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 10
21
Komiksy amerykańskie / Odp: Diuna
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Death dnia Cz, 16 Wrzesień 2021, 22:37:57 »
Właśnie słyszałem, że Lyncha nie powinno się tykać kijem krótszym niż 2-metrowym. :D
O Diunie wiem 3 rzeczy: pustynna planeta, na której są złoża czegoś cennego, chyba jest tam jakiś potwór typu Sarlacc ze Star Wars, bo widziałem na okładce, jakiś młody typek ze starego rodu Artydów przybywa na Diunę. Tyle. I tak wiem za dużo. ;)
22
Komiksy amerykańskie / Odp: Diuna
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Nawimar III dnia Cz, 16 Wrzesień 2021, 22:30:42 »
Gashu, tez sie przejechalem na rozwinieciach uniwersum Diuny w wykonaniu Andersona, ale akurat ten komiks to calkiem wierna adaptacja powiesci. Na tyle, ze nawet wspomniany nie zdolal tej inicjatywy spartolic.
23
Dział ogólny / Odp: Ciekawe zapowiedzi ze świata bez trykotu
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Bender dnia Cz, 16 Wrzesień 2021, 22:30:04 »
Dosłownie przygotowywałem post XD

Ale za to inna niespodzianka tym razem od Niffle. (3 grudnia)

24
Dział ogólny / Odp: Mucha Comics
« Ostatnia wiadomość wysłana przez death_bird dnia Cz, 16 Wrzesień 2021, 22:19:54 »
A to nie wiedziałem, że to Ty jesteś...  :o
 ;D

25
Dział ogólny / Odp: Jak powinno się wydawać komiksy ?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez brvk dnia Cz, 16 Wrzesień 2021, 22:14:27 »
Dobra, mój wpis jeszcze raz w skrócie:

Jak powinno wydawać się komiksy? Euro na wypasie, pojedyncze na miękko, pulpę na słabym papierze, byle tanio, a superbohaterów wcale, bo to już musiałby być papier tak złej jakości, że lepiej tę celulozę przeznaczyć na cele wyższe.

Czytanie ze zrozumieniem, aha.
26
Zakupy / Odp: Giełda - Sprzedam, kupię, zamienię
« Ostatnia wiadomość wysłana przez ukaszm84 dnia Cz, 16 Wrzesień 2021, 22:14:12 »
Kupię Superbohaterowie Marvela - Red Skull za okładkowe 40 zł. Tylko w Warszawie, odbiorę osobiście w dowolnym miejscu.
27
Dział ogólny / Odp: Ciekawe zapowiedzi ze świata bez trykotu
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Leyek dnia Cz, 16 Wrzesień 2021, 22:09:17 »
Właśnie się dziwiłem, że jeszcze nie wrzuciłeś ;)
28
Zakupy / Odp: Sklepy komiksowe poza granicami kraju
« Ostatnia wiadomość wysłana przez marcing dnia Cz, 16 Wrzesień 2021, 22:05:57 »
Wychodzi mi raczej właśnie 23% + koszt obsługi celnej, o jakieś 50-60 zł za dużo. Mogli też oczywiście pomylić się z wartością paczki, mam nadzieję że się wyjaśni jak już będę mógł wygenerować ten dokument ze strony poczty.
29
Dział ogólny / Odp: Jak powinno się wydawać komiksy ?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez xanar dnia Cz, 16 Wrzesień 2021, 22:05:56 »
No nie, pytanie było takie jak w temacie czyli "Jak powinno się wydawać komiksy ?" a nie " jak wydane komiksy chcielibyśmy kupować" i nie ma w pytaniu nic o tym jakich komiksów nie powinno się wydawać. Czytanie ze zrozumieniem to już nawet nie leży tylko gdzieś zapadło się pod ziemię.
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 10