Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Dział ogólny / Odp: 33 MFKiG w Łodzi
« Ostatnia wiadomość wysłana przez radef dnia Dzisiaj o 01:16:57 »
Odnośnie Kajkoszowej afery.
Byłem tam na chwilę (co Kadet może potwierdzić) i wyglądało tak.
Z tego powodu, że jednocześnie był Kasprzak, to organizatorzy przez pierwsze kilka minut w żaden sposób nie ogarnęli tłumu, więc na początek poszła dwójka lub trójka dzieciaków, też jacyś dorośli.
Później pojawiły się osoby z organizacji i zaczęły wypytywać o ludzi z numerkami. Ale już w tym momencie dookoła autorów (dostępnych "spod sceny", więc w żaden sposób nie dało się na tym zapanować) była cała grupa osób, a jak wiadomo, autorów było kilku i nie każdy chciał od każdego podpis/wrys, więc się zrobił bałagan. W tym momencie poszedłem, bo stwierdziłem, że nic dobrego z tego nie będzie.

W czym wg mnie tkwi geneza problemu? W tym, że autorów, którzy jednocześnie tworzą własne serie jak i "Kajka i Kokosza" dano na jeden jedyny termin. Nie dało się tego w 100% zorganizować, ponieważ jednocześnie była premiera "Delisiów" Meago, inni mieli egzemplarze "Lila i Puta" czy "Oskara i Fabrycego". Gdyby, tak jak to bywało w poprzednich latach, wybrani autorzy podpisywaliby na stoisku Egmontu komiksy, albo mieliby osobne terminy na scenie, to nie byłoby takiego jednego szalonego tłumu, a tak wyszło jak wyszło.
2
Komiksy amerykańskie / Odp: Spider-Man
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Bazyliszek dnia Dzisiaj o 00:57:56 »
Nie pominęli Hobgoblin sagi bo tego wydania JESZCZE NIE MA w epicach - czego Ty tu nie rozumiesz - jest 15 epic, a 16 NIE MA więc Egmont po prostu NIE MOŻE wydać całej Hobgoblin Sagi.

A jest gdzieś Daredevil Zero w takim wydaniu jak wyszło u nas? A jest wydanie Imperatywu Thanosa sklejone z dwoma tomami Annihilators? Gdyby chciano to można by zebrać te zeszyty z Hobgoblin Saga z innych zbiorów nie nazywających się Epic Collection. Wydanie tego co w TM Semicach na samym początku, jest pójściem na łatwiznę.

https://www.atomcomics.pl/pl/p/SPIDER-MAN-BY-STERN-OMNIBUS-HC-SPIDER-MAN-HOBGOBLIN-CVR/156962?srsltid=AR5OiO27YKmDuzfW_wh_K58NWKlLjHjZXmQysekA94a900p4JGyzroJDNZc
3
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Midar dnia Dzisiaj o 00:54:31 »
Midar akurat ciebie za dziadzia nie uważam. Chyba jako jeden z nielicznych ogarniasz środowisko niezależnych twórców i za to bardzo szanuje. Mam nadzieje, że Beletrystyka Rebusiasta nie była za trudna do rozwiązania ;)
Ach, więc to Ty byłeś. Szkoda, że nie wiedziałem, bo zamienilibyśmy parę zdań. Beletrystyka Rebusiasta niestety musi poczekać na wolną chwilę, a im trudniejsza, tym lepiej. Cieszę się, że mogłem pomóc😀.
4
Komiksy amerykańskie / Odp: Batman
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kyms dnia Dzisiaj o 00:41:18 »
A czy wiadomo czy seria Batman w Infinity Frontier będzie kontynuowana (nie zapowiedzieli Batman Vol. 4: The Cowardly Lot, co mnie dziwi)?
Na przyszły rok także widniała zapowiedź regularnej Bat serii (okładka czasowo ulokowana na wydarzenie Fear State).
5
Dział ogólny / Odp: Konkurs – Z jakiego komiksu jest ten kadr? Komentarze, opinie, pytania.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez kierpic dnia Dzisiaj o 00:19:13 »

Stało się, mamy zwycięzcę 12. edycji konkursu!

Jest nim Leyek!

Postaramy się z chłopakami na lepszą oprawę na koniec. W tej chwili muszą Tobie wystarczyć bieda fajerwerki ;)

Aktualna tabela klasyfikacji generalnej (Lyricstof może zdobyć jeszcze maksymalnie 8 pkt):
24 pkt - Leyek [zw II etapu]
16 pkt - Lyricstof [zw I etapu]
9 pkt - ukaszm84
8 pkt - Edgar
8 pkt - Jaxx [mod.]
7 pkt – Toranga
6 pkt - Rodrigues
6 pkt - kierpic [mod.]
5 pkt - vision2001
4 pkt - HaVoK
4 pkt - muaddib
3 pkt - Motyl
3 pkt - Death
3 pkt - Necr09
3 pkt – kubisz
3 pkt - pokia
3 pkt - srogin [mod.]
2 pkt - starcek
1 pkt - roble
1 pkt – JonasCrow
1 pkt - death_bird

Cały czas do zgarnięcia są nagrody za:
- 2 i 3 miejsce w klasyfikacji generalnej
- wygranie Etapu III
- najszybciej odgadniętą zagadkę (do tej pory to 28 sekund Leyka)
- najwięcej razy "polubioną" zagadkę (w tej chwili 6 p.)

Powodzenia!
6
Komiksy amerykańskie / Odp: Greg Rucka
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Raveonettes dnia Dzisiaj o 00:09:42 »
Wspominał o dwóch. Ale fakt, znając tempo jego pracy to może to trwać i trwać.
7
Komiksy amerykańskie / Odp: Greg Rucka
« Ostatnia wiadomość wysłana przez death_bird dnia Pn, 26 Wrzesień 2022, 23:55:17 »
12-14 zeszytów?  :o
Matko i córko... to jeszcze z pięć lat potrwa.  ???
8
Dział ogólny / Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Ostatnia wiadomość wysłana przez tuco dnia Pn, 26 Wrzesień 2022, 23:37:48 »
Ale wiecie, że nie każdy tę "Lanę" czytał wieki temu? Kwestia czy takie rzeczy nadają się do współczesnego magazynu komiksowego? A tak szerzej, co w ogóle się nadaje i powinno pojawiać? 
ja jestem przekonany, że w regularnych numerach nie powinno być powtórek, tym bardziej powtórek starych wtórnych seriali. jeśli są na to chętni, to tematyczna antologia będzie na to najlepszym miejscem.
9
« Ostatnia wiadomość wysłana przez michał81 dnia Pn, 26 Wrzesień 2022, 23:30:20 »
Telefon, zatłuczemy go razem. Ja za „dziadzia” 😀.
Midar akurat ciebie za dziadzia nie uważam. Chyba jako jeden z nielicznych ogarniasz środowisko niezależnych twórców i za to bardzo szanuje. Mam nadzieje, że Beletrystyka Rebusiasta nie była za trudna do rozwiązania ;)
10
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kandor dnia Pn, 26 Wrzesień 2022, 23:17:46 »
Dziwak jesteś i tyle, a może i troll.
Racja, troll. Ja sam wrysow nie zbieram, na konwenty nie jeżdżę ale innym nie bronię, a pasję podziwiam. Kolejki zawsze będą.
Strony: [1] 2 3 ... 10