Ostatnie wiadomości

Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10
31
Komiksowe festiwale / Odp: 13 Krakowski Festiwal Komiksu 22-24.03.2024
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Midar dnia Śr, 27 Marzec 2024, 22:30:14 »
Nie mam takich wspaniałych zdobyczy, jak Rodrigues (ale on był chyba trzy dni, ja jeden😀), więc wrzucam  tylko moje dwa najważniejsze wrysy.



32
Komiksowe festiwale / Odp: 13 Krakowski Festiwal Komiksu 22-24.03.2024
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Rodrigues dnia Śr, 27 Marzec 2024, 22:24:14 »
W sumie to chyba dobrze, że żona o niego dba :P. Facet ma już swój wiek. Rocznikowo 82 lata. Wydaje mi się, że był zadowolony z tego, że jest takie duże zainteresowanie jego twórczością. No i podobało mu się wydanie Mandioki (ale nic w tym dziwnego - wygląda kapitalnie :) ).
33
Komiksowe festiwale / Odp: 13 Krakowski Festiwal Komiksu 22-24.03.2024
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Leyek dnia Śr, 27 Marzec 2024, 22:14:42 »
Zanim zaczął rysować mój rysunek, wku..ła go żona, która zrobiła mu scenę, że nie zgadza się na to, żeby został dłużej i rysował.

Tak mi się tylko skojarzyło:

34
Komiksowe festiwale / Odp: 13 Krakowski Festiwal Komiksu 22-24.03.2024
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Rodrigues dnia Śr, 27 Marzec 2024, 22:04:54 »
To napisz mu, że albo przyjeżdża jeszcze raz albo publikujesz numer na Komikspecu ;D

EDIT. Ja jestem po 3 rozdziałach i jest git. Super klimacik. Dzisiaj będzie czytane dalej 8)
35
Na luzie / Odp: Piłka Nożna
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Grzesko dnia Śr, 27 Marzec 2024, 22:01:33 »
A ja powiem tak: Polska awansowala do ME i jakie by one nie byly to jest zawsze sukces. Fajnie ze mamy w grupie mocne ekipy. Teraz bede czekal na finaly i kibicowal naszym. Na tym polega pilkarskie kibicowanie, jak za dzieciaka.
36
Komiksy amerykańskie / Odp: Bohaterowie i Złoczyńcy. Kolekcja komiksów DC
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Bazyliszek dnia Śr, 27 Marzec 2024, 21:59:48 »
Jeśli to będą te zeszyty, to będzie to historia z Batmanem z 1983 r. tuż przed KnNZ. Ale zawartość tego tomu nie jest jeszcze znana, więc musimy na nią poczekać.

https://dcuguide.com/w/Nocturna_(Natasha_Knight)_Chronology
37
Komiksowe festiwale / Odp: 13 Krakowski Festiwal Komiksu 22-24.03.2024
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Midar dnia Śr, 27 Marzec 2024, 21:56:36 »
Dał mi swój prywatny telefon😀 do wysłania zdjęcia, więc w stosownym czasie podpytam.
Tak swoją drogą, czytam właśnie tom pierwszy i śmiało mogę już pytač, kiedy dwójeczka? Bardzo dobra pozycja.
38
Komiksy japońskie / Odp: Hanami
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Midar dnia Śr, 27 Marzec 2024, 21:46:01 »
Wspólnie z Gōseki Kojima, to chyba jeszcze tylko „Path of the Assassin” (Hanzō no Mon), ale Hanami napisało, że po zakończeniu Poranka chce najpierw ocenić, jak sprzedawała się ta seria i chyba na szybko nie otworzą nic samurajskiego.
„Path of the Assassin”, to świetna seria, fajnie jakby wyszła z okładkami piętnastotomowej edycji z Dark Horse. Mielibyśmy wtedy piękny komplecik tego duetu autorów.
39
Komiksy amerykańskie / Odp: Bohaterowie i Złoczyńcy. Kolekcja komiksów DC
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Gustavus_tG dnia Śr, 27 Marzec 2024, 21:43:47 »
Mnie się tam już miesza co kiedy w jakiej kolekcji wychodzi. GL w maju? Tym lepiej Jeśli ten Batman to jakiś staroć, to też wskakuje na listę zakupową.
40
Komiksy amerykańskie / Odp: Marvel Origins - Kolekcja kolekcja w Polsce
« Ostatnia wiadomość wysłana przez adi90a dnia Śr, 27 Marzec 2024, 21:42:04 »
Dzięki za uwagi, mam nadzieje, że właściwie uzupełniłem. Będzie dubel 3 zeszytów z Niepojęte ale to za 1,5 roku. Generalnie widać, że Marvel Origins można śmiało przedłużać długi czas bez dubli w FF ;)

Ten The End z czego widzę nie wyszedł w zeszytach głównej serii (teoretycznie ten cykl ma powtórzyć numeracje amerykańską) ale elastycznie go dodałem po Interwencji. Mega Marvel się jeszcze przyjrzę ale chyba nie będę wrzucał, bo to oddzielnie wydana seria.

Nie mam ciągot blogowych, ale lubię czasem pouzupełniać takie bazy danych. Porządki dają jakąś tam satysfakcję. Bez blogerów nie byłoby skąd pozyskiwać informacji ;) Spisy treści BiZ uzupełniałem chociażby w oparciu o nagrania Sylwka.
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10