Ostatnie wiadomości

Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 10
21
Zakupy / Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Koalar dnia Dzisiaj o 17:18:57 »
Na bonito.pl wróciła Tytusopedia, tomy 1-3 (po kilkanaście sztuk). Cena 187 zł za tom, przy rabacie lojalnościowym jeszcze taniej. Jak się skończy, to tam można sobie ustawić powiadomienie, żeby system wysłał mejla, jak znów się pojawi. Przy czym nie wiadomo, czy cena w końcu nie podskoczy.
22
Dział ogólny / Odp: Egmont 2024
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Midar dnia Dzisiaj o 17:09:18 »
Tu była odpowiedź dla Xmena, którą usunąłem, bo przypomniałem sobie, że nie wdaję się w dyskusję z tym żałosnym trollem, człowiekiem-złotówką.
23
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Xmen dnia Dzisiaj o 17:01:09 »
A co ty za darmo byś chciał? Nie stać cię to zmień pracę zamiast się żalić.
Źle wyglądają te czarne okładki pod obwolutą, jak coś wydanego w latach 80. Zamiast obowlut i tych czarnych okładek mogliby robić normalne okładki.
24
Dział ogólny / Odp: Amber
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Konrad dnia Dzisiaj o 16:57:23 »
Premiera drugiego tomu Godzilli już 14 marca
89,90 zł, 96 stron, twarda oprawa, format 188x287 mm
http://www.wydawnictwoamber.pl/kategorie/komiks/godzilla-wladcy-ziemi-2,p818912939
https://www.gildia.pl/komiksy/594973-godzilla-wladcy-ziemi-2

25
Dział ogólny / Odp: Co nas denerwuje w komiksach
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Brvk dnia Dzisiaj o 16:54:45 »
Wkurza mnie, że komiks, będąc dość niewymagającą formą rozrywki, wywołuje spory na wzór tych z dna politycznego rynsztoka.
26
Dział ogólny / Odp: Jakie komiksy właśnie czytacie?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez PJP dnia Dzisiaj o 16:53:33 »
Przeczytałem Chibi Usagiego. Nie jest to jakieś super, ale zgrzytu też nie ma, tym bardziej że na końcu pojawia się niespodzianka - bez spoilerów.
https://egmont.pl/Usagi-Yojimbo.-Chibi-Usagi-Atak-chibi-straszydel,79348750,p.html  8)
27
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Midar dnia Dzisiaj o 16:50:54 »
Nie bez powodu Timof w dodrukach Donżona zrezygnował z obwolut, aby utrzymać cenę, za co i tak już wieszano na nim za to psy, że nie pasuje one do kolejnych tomów.
A ceny i tak nie utrzymał, poszybowała w kosmos. Tom 1 z 140 na 200, tom 2 z 169 na 250. Jeszcze do tego przestał foliować, co przy tak drogich pozycjach jest zwykłym draństwem. Egmont pod tym względem ma duży plus, obwoluty i okładki nie są porysowane, jakby szorowały po asfalcie.
28
Dział ogólny / Odp: Studio Lain
« Ostatnia wiadomość wysłana przez studio_lain dnia Dzisiaj o 16:45:06 »
może podejrzą i wydadzą ;)
29
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Comzilla! dnia Dzisiaj o 16:36:59 »
No dobra, co znam, co kiedyś czytałam:

-Hells Angel super rysunki, bardzo takie graficzne, kontrastowe, szalone, uwielbiałam pokazującego się tam kotka, z fabuły pamiętam tylko że szkoła z potworami i jak bohaterka się dam dostała i jak ją opuściła, czyli w sumie niewiele XD

Zetman – to chyba była nowa wersja starszej mangi? Coś mi świta? Czy jakaś wariacja na temat Devilmena? W każdym razie rysunki były super, fabuły praktycznie nie pamiętam, za to pamiętam parę scen (wyprawa z dziadkiem na zakupy na przykład)

Wolf Guy – kolejne zajebiste rysunki. Mogła bym się po prostu gapić na głównego bohatera, zwłaszcza że sporo ciała pokazywał. Z historii pamiętam tylko początek, a potem już nic.

Red Eyes – pamiętam tylko i wyłącznie rysunki i pojedynek snajperski, nie mam zielonego pojęcia o co toczył się konflikt, ale robiło wrażenie

Boichiego Rakia – coś kojarzę z rysunkami cyborga...? Ale nie jestem pewna. W każdym razie styl rysowania mordek kojarzę

Shigurui - i tu też coś świta... scena amputacji ręki i bawoła dobijającego się do drzwi? To było tu? XD W każdym razie wygląd znajomy

Ciekawe polecajki robisz, ciekawe  ;D
30
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Lavender Blue dnia Dzisiaj o 16:27:25 »
Potwierdzam że REAL to rewelacja, jeden z moich ulubionych komiksów w ogóle. Nawet jak ktoś nie lubi sportówek i dramatów/obyczajówek, to i tak polecam, bo ja sama ich nie lubiłam jak zaczynałam czytać. Plus Takehiko Inoue ma generalnie świetny dorobek.

I Am A Hero też git, także w końcu dałeś mangopost trafiający w mój gust.  :)
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 10