Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Komiksy amerykańskie / Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Ostatnia wiadomość wysłana przez stachel dnia Dzisiaj o 17:24:21 »
Jest jakiś dobry moment na przerwanie kupowania Marvel Now 2.0? Postanowiłem zebrać je w całości, ale kupka wstydu rośnie głównie przez te pozycje, więc uznałem, że trzeba coś z tym zrobić. Jest tu jakiś event niedługo, który restartuje uniwersum i można bez bólu i cierpienia przerwać zakupy? Ewentualnie, które serie według Was są najgorsze z Marvel Now 2.0?
2
Filmy i seriale / Odp: Uniwersum "Star Wars". Filmy, seriale, Stary i Nowy Kanon
« Ostatnia wiadomość wysłana przez stachel dnia Dzisiaj o 17:20:42 »
postać Rose Tico odgrywa dużo większą rolę niż w "Skywalkerze. Odrodzeniu"

Proszę nie, bardziej drętwego aktorstwa dawno nie widziałem, a postać zasługuje na order Jar Jar Binksa. Jedną z zalet produkcji Abramsa jest zagonienie Tico do tego, co powinna robić i usunięcie jej z ekranu.

Finałowa bitwa ma miejsce na ulicach Coruscant

Nie wiem jak autor sobie to wyobrażał, ale jakoś śmierdzi mi to kompletną klapą. Przy tysiącach poziomów raczej nie do zrealizowania na wizji. Zresztą ten motyw już był w którejś książce (Koniec i początek?).

Ren tymczasem odnajduje Holocron Sithów, za pośrednictwem którego pojedynkuje się z duchem Dartha Vadera.

To ja już chyba wolę wersję, w której Imperator przeżył. Przynajmniej dla mnie ma to więcej sensu.

Szkice również z jego wersji.

Szkice niewiele znaczą w dzisiejszych czasach, większość i tak idzie do kosza. Pooglądaj sobie The Art of do dowolnego filmu i sprawdź jak dużo dostałeś na ekranie.
3
Dział ogólny / Odp: Listy do E.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Eguaroc dnia Dzisiaj o 16:39:00 »
Ot, dodrukować, dać twardą oprawę i gotowe! :P
Hmm... czyli takie wydanie w stylu dawnej Mandragory? Patrząc na jakość tamtych, chyba wolałbym nie :P
4
Nasze komiksowe kolekcje / Odp: Moja kolekcja komiksów
« Ostatnia wiadomość wysłana przez GoNzO dnia Dzisiaj o 16:36:17 »
Styczeń wjechał.

5
Filmy i seriale / Odp: Seriale z MCU na Disney+
« Ostatnia wiadomość wysłana przez John dnia Dzisiaj o 16:17:27 »
Cytuj
Jak podaje Bleeding Cool, w Marvel Studios trwają przygotowania do realizacji kolejnych dwóch seriali, które zapewne trafią na platformę Disney+. Pierwszy z nich będzie inspirowany komiksem Briana Bendisa i Leinila Francisa Yu "Secret Invasion". Dowiedzieliśmy się z niego, że bardzo wiele osób w rzeczywistości było Skrullami. Podszywanie się pod normalnych mieszkańców planet było częścią planu masowej inwazji przygotowanej przez fanatyczną sektę religijną Skrullów. Serial ma podobno być powiązany z kinowym widowiskiem "Kapitan Marvel".

Drugi z seriali przygotowywanych przez Marvela ma opowiadać o przygodach postaci znanej z filmów kinowych. Niestety Bleeding Cool nie podało, o kogo chodzi. Wiadomo, że nie będą to Loki, Zimowy Żołnierz, Falcon, Wanda i Vision, bo oni już swoje seriale dostali.

6
Filmy i seriale / Odp: Uniwersum "Star Wars". Filmy, seriale, Stary i Nowy Kanon
« Ostatnia wiadomość wysłana przez John dnia Dzisiaj o 16:12:21 »
Pierwotna historia 9 epizodu autorstwa Colina Trevorrowa. Szkice również z jego wersji.
Brzmi lepiej niż ostateczna wersja filmu?

Cytuj
Po pierwsze: w filmie nie pojawia się imperator Palpatine - jest jedynie wspomniany. Po drugie: postać Rose Tico odgrywa dużo większą rolę niż w "Skywalkerze. Odrodzeniu". Wbrew zapowiedziom Trevorrowa Leia nie znajduje się na pierwszym planie - możliwe zatem, że poniższa fabuła pochodzi z wersji napisanej już po śmierci Carrie Fisher.

Fabularnym punktem wyjścia jest wspomniane w otwarciu odcięcie komunikacji przez Najwyższy Porządek. To główna przeszkoda, którą muszą pokonać rebelianci, chcący wykorzystać wiadomość o wyczynie Luke'a Skywalkera na planecie Crait do zainspirowania powszechnego buntu.

W otwierającej sekwencji Finn, Rose i BB8 kradną Gwiezdny Niszczyciel pełen starych imperialnych broni i pojazdów. Podczas tej akcji Finn rozpoznaje jednego ze szturmowców, który jest jego byłym towarzyszem broni. Finn i Rose zostają schwytani i trafiają do obozu dla jeńców. Rose zostaje przesłuchana przez Huxa. Finnowi udaje się uciec i zrekrutować do pomocy innych szturmowców, którzy stają się nową rebeliancką armią. Dochodzi do powstania.

Tymczasem Rey (uzbrojona w podwójny miecz świetlny w stylu Dartha Maula) i Poe Dameron udają się na własną misję. Rey wciąż wierzy, że w Kylo Renie drzemie dobro. Ren tymczasem odnajduje Holocron Sithów, za pośrednictwem którego pojedynkuje się z duchem Dartha Vadera.

Finałowa bitwa ma miejsce na ulicach Coruscant: szturmowcy pod wodzą Finna atakują wiszący nad miastem statek Najwyższego Porządku. Dołączają do nich rebelianci w skradzionych pojazdach przemalowanych na barwy Ruchu Oporu. Równocześnie toczy się bitwa powietrzna, w której bierze udział Poe Dameron.

Dowiadujemy się, że to Kylo Ren zabił rodziców Rey, a ona nie jest spokrewniona z Palpatine'em. Duchy Luke'a, Obi-Wana i Yody pomagają Rey w ostatecznym starciu z Renem. Rycerze Jedi usiłują nawrócić go na jasną stronę, ale Ben "gaśnie" i próba kończy się porażką.

W finale Finn i Rose przewożą grupę władających Mocą dzieci (w tym chłopca z miotłą z "Ostatniego Jedi") na odosobnioną planetę. Tam Rey będzie mogła wytrenować kolejne pokolenie Jedi.


7
Filmy i seriale / Odp: „Skywalker. Odrodzenie” [SPOILERY]
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Cringer dnia Dzisiaj o 16:10:14 »
bardzo fajny opis epizodu IX Dual of the Fates z użyciem oryginalnych koncept artów Fabuła jak w filmiku który wcześniej podesłałem ale konceptarty pozwalają lepiej zobaczyć co twórcy mieli na myśli.
8
Komiksy amerykańskie / Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« Ostatnia wiadomość wysłana przez xanar dnia Dzisiaj o 16:10:06 »
Ja się nie upieram, napisałeś coś takiego
Patrząc po tym ile serii pisze teraz Cates
9
Na luzie / Odp: Shout Box
« Ostatnia wiadomość wysłana przez John dnia Dzisiaj o 16:03:56 »
Szkoda że musiałeś dowalić chamówą na koniec, Mateusz skasuje Ci posta, a 2 raz w historii forum napisałeś w końcu coś prawdziwego. :o
10
Dział ogólny / Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Ostatnia wiadomość wysłana przez freshmaker dnia Dzisiaj o 16:03:32 »
na wcc wydawcy są poza płatną strefą więc każdy posiadacz ogólnego biletu ma do nich dostęp. płatne było wejście na wystawę + do rysowników.
Strony: [1] 2 3 ... 10