Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Filmy i seriale / Odp: Seriale - co polecacie?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez nori dnia Dzisiaj o 15:13:12 »
Bardzo lubię Dirk Gently's Holistic Detective Agency, ale serial jest nieźle "pojechany" i może zarówno się spodobać, jak i od razu odrzucić. Ale warto obejrzeć. jak kolega wspominał wcześniej, każdy sezon sensownie zamyka swoją historię, więc nie ma problemów z ewentualnym urwaniem. Jedynie pozostaje nieco niedosytu.
2
Zakupy / Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Antari dnia Dzisiaj o 15:11:17 »
Tak trochę wcielając się w mentalność villaina: na miejscu właściciela bym zrobił jeszcze inaczej. Nie wiem czy pisać i podrzucać mu takie pomysły :D

Mianowicie powinien ustalić, że można zamawiać preorder dopiero jak skończy się ten na atomie czyli od 27 czerwca. Wtedy osoby, które chcą sobie porównać ceny by nie miały wyjścia i musialy albo zaryzykować na Atomie i potem sobie pluć w brodę, że zapłacily drożej albo czekać aż MVM łaskawie rzuci lepsze ceny. I wtedy właściciel móglby robić różne wałki typu raz niżej a raz podobnie albo wyżej. I te osoby byłyby przyblokowane i zmuszone brać u niego. Albo olać pre-order i zamawiać później.
3
Zakupy / Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez komiksowe_warianty dnia Dzisiaj o 15:09:33 »
Tak sobie przejrzałem sklep, a tam produkty, które sprowadza Azyl. Okazuje się, że sprowadzają tylko komiksy z kategorii AVAILABLE NOW ITEMS na Previewsworld. Większość zeszytów na zamówienie to komiksy z kategorii OTHER ITEMS i tych nie sprowadzają. Po jaki wuj to wisi na stronie to ja nie wiem. Naprawdę chciałbym tam zrobić zakupy, ale na każdym kroku coś mnie odstrasza albo mocno żenuje.
4
Dział ogólny / Odp: Sideca
« Ostatnia wiadomość wysłana przez kenji dnia Dzisiaj o 15:04:15 »
potwierdzam - kasa na koncie.
fajnie , bo to tak jakbym znalazł 300 stówy. z czystym sumieniem mogę kupić sobie kilka komiksów:)
5
Zakupy / Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Antari dnia Dzisiaj o 15:02:17 »
Można się też przeprowadzić w twoją okolicę 8)

Zapraszam.

Jeżeli tylko ty masz takich wspaniałych kurierów, a reszta jest c%^&$%a, to ta księgarnia raczej wie, że tak jest. Powinni lepiej pakować i nie byłoby narzekań. Jest jeszcze inna opcja, można kupować gdzie indziej.

Przeczytaj choć ostatnie kilka postów a zobaczysz, że nie "tylko ja". Ale jak zwykle stała ekipa wchodzi z buta i robi pocisk na Livro :) A potem się dziwić, że ludzie się boją kupować. "Kłamstwo powtarzane wielokrotnie staje się prawdą". Ja kupuje tam gdzie jest najtaniej i już w sumie przez lata się nie zawiodłem na livro.
6
Dział ogólny / Odp: Sideca
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Apasz dnia Dzisiaj o 14:48:24 »
Na lokacie się nie da zarobić, nawet jeśli się dysponuje milionami, bo im więcej pieniędzy, tym niższe oprocentowanie. A oprocentowania promocyjne i tak dotyczą kwoty do 100-200 tys.

Są inne sposoby dochodowego lokowania gotówki. Np. jak ktoś wszedł na giełdę na początku marca, to przy dobrych wyborach wyjąć mógł kilkukrotność zainwestowanego kapitału. I potem już nawet nie jest żal oddać sam kapitał :)
7
Dział ogólny / Odp: Blanki
« Ostatnia wiadomość wysłana przez kas1 dnia Dzisiaj o 14:34:48 »
Chyba w wolnym czasie też zacznę się chwalić zdobyczami :)
8
Dział ogólny / Odp: Timof Comics
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Koora dnia Dzisiaj o 14:32:35 »
Szczurwysyn wyglada bardzo ciekawie.

Dokładnie to samo pomyślałem! :)
9
Dział ogólny / Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Ostatnia wiadomość wysłana przez parsom dnia Dzisiaj o 14:28:00 »
To jest jakieś kumoterstwo - ja nawet nie mam informacji o wysyłce. Jak te krówki do mnie dotrą, to będą twarde jak kamień.
10
Zakupy / Odp: Utracone Komiksy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Gazza dnia Dzisiaj o 14:03:05 »
Jeśli nawet tak to ja tylko chciałem zrozumieć problem utraty kolekcji. Nie wnikam w prywatne sprawy Johna.
Strony: [1] 2 3 ... 10