Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Kot Tip-Top

Strony: [1]
1
Komiksy polskie / Komiksy Szarloty Pawel
« dnia: Pn, 12 Lipiec 2021, 00:45:06 »
A no właśnie, aż dziw, że nie ma tutaj tematu o tej gwieździe Polskiego komiksu która opuściła nas kilka lat temu. Jej komiksy zawsze były dla mnie kilka poziomów niżej niż Christa, Papcio Chmiel czy Baranowski (wizualnie jak i treściowo) ale wspominam je jednak niezwykle przyjemnie i ciepło.

Znaleziona recenzyjko-analiza Kubusia Piekielnego tak dla przypomnienia:

2
Komiksy polskie / Tymek i Mistrz
« dnia: Śr, 07 Lipiec 2021, 10:00:31 »
Taki klasyk już w sumie o którym za mało się mówi.

Bardzo wiele osób chowało się na tym w "Komiksowie" i wznowione tomy dostarczyły wiele radości. Świetna zabawa słowem Skarżyckiego i miejscami zwyczajnie piękna kreska Leśniaka. Bohaterowie zapadający w pamięć i tytułowi i Psuj i Popsuj ale też wszelakie przewijające się stwory i zjawy.

Jedyna wada serii mam wrażenie że szkoda że historyjki zwyczajnie nie były dłuższe a w każdym razie szkoda że Wyborcza nie dała przestrzeni dla autorów by mogli od czasu do czasu zrobić coś dłuższego o stronę czy dwie gdy była taka potrzeba bo jest kilka historyjek gdzie panuje poczucie że są jakby urwane, zbyt napchane na dwóch stronach albo że twórcy mieli jeszcze jakieś pomysły ale nie było już miejsca to zawarli je w tym streszczenie na końcu, a szkoda bo pewnie dodatkowa plansza by była ciekawsza. Ale nie ma co narzekać bo tylko pokazuje to jak dobre są "główne" przygody bo człowiek chce więcej.

A jakie wasze odczucia?

Strony: [1]