Autor Wątek: Wydawnictwo Mandioca  (Przeczytany 373410 razy)

lukb23, Pinto i 13 Gości przegląda ten wątek.

Offline Leyek

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #1185 dnia: Pt, 18 Listopad 2022, 23:37:23 »
Jeśli się nie mylimy, to można się spodziewać podobnych jaj z zagubionym magnesem do morskiego albumu dosyłanym kilka miesięcy lub rozwalonym pudłem na Blast.

Pisałeś chyba o innych wysyłających. Ale Best Comics też stanął na wysokości zadania. Mój zgubiony preorder po interwencji p. Bartka się znalazł. Ale żeby nie było tak różowo otrzymałem komiksy bez żadnej z 3 preorderowych zakładek :)

Do tego pakowanie to żart. Jak było pisane. Cienki kartonik. Blast wciśnięty tam "na chama" na spód. Reszta mniejszych niby zabezpieczona, ale w najgłupszy sposób, który jak widzę to mam od razu dość danego sklepu - 2 boki zabezpieczone, a 2 kolejne przyciśnięte wprost do kartonu, idealnie, żeby się poobijać (w czytam.pl to też jest częste pakowania, ale chociaż karton tam jest ze 2,5 raza grubszy). O dziwo moja paczka musiała mieć spokojną drogę, bo na Blaście tylko jedno lekkie obicie, ale z tych całkowicie pomijalnych.

Z pozytywniejszych kwestii, sposób rozwiązania sprawy przez p. Bartka jak najbardziej na plus. Zadzwonił do mnie, żeby poinformować, że paczka się znalazła, będzie wysyła i Best Comics coś tam jeszcze od siebie w bonusie dorzuci. A i widać pasję do komiksów, bo telefon się przeciągnął na ponad 20 min, gdzie sam musiałem rozmowę (niechętnie, bo super się słuchało i dużo fajnych rzeczy się dowiedziałem) kończyć, bo mnie inne telefony "ścigały".
Wobec powyższego też szkoda, żeby renoma wydawcy cierpiała przez nieodpowiedzialnego podwykonawcę.

Offline mandioca

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #1186 dnia: Pt, 18 Listopad 2022, 23:44:17 »
Obsługuje nas BestComics, który obsługuje hurtowo kilkanaście wydawnictw.
W tym Elemental, Taurus, Planetę.

Wasze zastrzeżenia biorę sobie do serca. Jeśli macie do mnie sprawy to piszcie maile i zgłaszajcie reklamacje.Na uszkodzone komiksy jest jedną, a szum jakbyśmy wysyłali w reklamówkach. Przy okazji Blasta sprzedaliśmy kilkaset komików więc to nawet nie 0,5%...

Ale BC uczulę już jutro, podczas NŻK na jakość obsługi.

Nie po to drogo i porządnie wydaję aby sobie zepsuć opakowaniem;)

Offline Death

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #1187 dnia: So, 19 Listopad 2022, 08:48:39 »
Pisałeś chyba o innych wysyłających.
Ale żeby nie było tak różowo otrzymałem komiksy bez żadnej z 3 preorderowych zakładek :)
Do tego pakowanie to żart.
;)

Offline Rafa

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #1188 dnia: So, 19 Listopad 2022, 12:35:49 »
....
Wasze zastrzeżenia biorę sobie do serca. ....

Ale BC uczulę już jutro, podczas NŻK na jakość obsługi.

Nie po to drogo i porządnie wydaję aby sobie zepsuć opakowaniem;)

Właśnie po to pisałem posta. 👍

Offline roble

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #1189 dnia: Nd, 20 Listopad 2022, 16:56:50 »
ten pan mi kogoś przypomina..  ;)


Online parsom

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #1190 dnia: Nd, 20 Listopad 2022, 17:30:44 »
Lenina?

Offline Death

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #1191 dnia: Pn, 28 Listopad 2022, 22:25:12 »
Nowy album ma na Gildii mniejszą zniżkę niż zazwyczaj i tym samym mniejszą niż na stronie wydawnictwa. Czyli bardziej kusi magnes na stronie wydawnictwa.
https://www.gildia.pl/komiksy/545529-ocean-milosci

Offline Leyek

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #1192 dnia: Pn, 28 Listopad 2022, 22:27:06 »
To bierz ten magnes, bo jutro ostatni dzień ;)

Offline Death

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #1193 dnia: Wt, 29 Listopad 2022, 11:52:05 »

Offline JakubM

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #1194 dnia: Wt, 29 Listopad 2022, 12:01:56 »
Tym zagraniem Mandioca zrobiła nam konflikt moralny.

ukaszm84

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #1195 dnia: Wt, 29 Listopad 2022, 12:05:37 »
Ja bym konfliktu moralnego nie miał, bo piłka mi wisi. Za to mam wszystkie wymienione komiksy, szkoda że jakiejś nowości na dokładkę nie będzie :P

Offline Dracos

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #1196 dnia: Wt, 29 Listopad 2022, 13:21:41 »
Ja bym konfliktu moralnego nie miał, bo piłka mi wisi.

Nawet rozumiem, ale ja dla przykładu nie jestem fanem jazdy figurowej na łyżwach, a i tak bym nie chciał żeby w jakichś zawodach zajęli słabsze miejsce tylko po to żeby dostać ciut większy rabat :)

ukaszm84

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #1197 dnia: Wt, 29 Listopad 2022, 13:25:49 »
Nawet rozumiem, ale ja dla przykładu nie jestem fanem jazdy figurowej na łyżwach, a i tak bym nie chciał żeby w jakichś zawodach zajęli słabsze miejsce tylko po to żeby dostać ciut większy rabat :)

Ja też bym nie "chciał", napisałem tylko, że nie miałbym konfliktu moralnego. Jednocześnie nie całkiem rozumiem kibicowanie obcym ludziom tylko dlatego, że pochodzą z tego samego kraju co ja. Ale nie róbmy offtopów :)

Online LukCook

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #1198 dnia: Wt, 29 Listopad 2022, 13:27:50 »
Jak wygra Polska niech rozdają za darmo!  ;D

Offline Rodrigues

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #1199 dnia: Wt, 29 Listopad 2022, 15:49:12 »


 :P :P :P