Autor Wątek: Timof Comics  (Przeczytany 552245 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Offline MuadGreDib

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #1755 dnia: Wt, 20 Grudzień 2022, 12:15:47 »
Aż zobaczyłem czy za granicą nie wyszedł czasem jakiś nowy tom skoro zapytałeś. Ale nic takiego nie widzę.

ow ok dawno nie czytalem i pamietam ze byl  nie dokonczony rozumiem ze Timof wydal wszytsko co jest na rynku, a jedynie Sfar odlozyl na pozniej...

Offline Lyricstof

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #1756 dnia: Wt, 20 Grudzień 2022, 12:18:58 »
To mi przypomniało imprint Timofa Mroja Press, zupełnie zapomniałem, że coś takiego istniało :P
Było było i jeszcze jeden Dolna Półka. Też imprint Timofa. Kiedyś to mieli rozmach.  ;D
Greed is leaking like water. On your way. Hidden lurks lust.

Offline Death

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #1757 dnia: Wt, 20 Grudzień 2022, 12:20:24 »
Faktycznie było tak, że pewne wątki były niedokończone. I mógłby spokojnie wyjść kolejny. Znakomity komiks. A tom drugi czyli Lalki Jerozolimy to jeden z najlepszych komiksów stworzonych przez Sfara ever.

A tej świetnej okładki nie ma nawet w środku naszego integrala:

Offline Leyek

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #1758 dnia: Wt, 20 Grudzień 2022, 15:16:58 »
Integralem "Profesora Bella" bym nie pogardził.  8)

Może byśmy dostali normalną wersję plansz w jednym z tomów, a nie pikselową :)
Świetne są te Profesory Belle kiedyś wziąłem z półki ot tak i przeczytałem 1 tom i od razu musiałem przeczytać oba kolejne :)

ukaszm84

  • Gość
Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #1759 dnia: Wt, 20 Grudzień 2022, 15:27:37 »
Nie przypominajcie tych starszych rzeczy, bo zawsze potem żałuję, że sprzedałem :P

Offline Dracos

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #1760 dnia: Śr, 21 Grudzień 2022, 18:59:44 »
I było oszczędzać na tym Donżonie parę zł :)

Powtarzając do znudzenia może ktoś tam przeczyta i zmieni złą politykę. Ja też wezmę Donżona tam gdzie będzie najtaniej jak będzie tak walnięty że do zwrotu to trudno niech bierze to na siebie sprzedawca albo wydawnictwo. Brak foliowania i niemożność kupienia produktu w dobrym stanie (ze względu na obwolutę, która to zawsze ma 50/50 szans na przypadkowe uszkodzenie) taką decyzję wymusza. Mógłbym większy elaborat walnąć dlaczego to jest wadliwe podejście do klienta i podpada prędzej pod greenwashing niż jakąkolwiek dbałość o ekologię, ale o tym już było pisane i nie ma sensu powtarzać.

Offline Leyek

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #1761 dnia: Śr, 21 Grudzień 2022, 19:10:49 »
Folia nie uchroniłaby tutaj komiksu przed wgniotką. Więc nie do końca sensowny Twój wpis.
Też się nie będę rozpisywał, ale podziwiam jak ktoś wie, że jest 50-70% że przyjdzie uszkodzone a i tak tam zamawia. Mi jest szkoda nerwów, czasu na użeranie się z niepoważanym sprzedawcą. O ekologii nawet nie wspominam szerzej (przesyłka x 2, jeden egzemplarz na przemiał itd.).

Offline Dracos

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #1762 dnia: Śr, 21 Grudzień 2022, 19:18:48 »
Właśnie to jest greenwashig gdyby Timof foliował te komiksy to byłby mniejszy procent zwrotów. Sam bym wtedy zamówił razem z Toppim z gildii i nie użerał się z dyskontami. Takie niefoliowanie to jest właśnie pozłotka dla klientów którzy dalej niż hasło brak plastiku nie potrafią pomyśleć. Pewnie że folia nie uchroni od wgniecenia ale szansa że komiks z tą całą bzdurną obwolutą mimo najlepszego pakowania przyjdzie w dobrym stanie jest właśnie taki pół na pół.

Offline Leyek

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #1763 dnia: Śr, 21 Grudzień 2022, 19:26:30 »
Ale jak nigdzie nie napisał, że nie chciałbym foliowania u Timofa :) A szczególnie w Donżonie. Napisałem, że w tym konkretnym przypadku folia i tak by nie pomogła. I że klient może być świadomy i omijać dziadowskie sklepy. Tyle.

Offline Dracos

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #1764 dnia: Śr, 21 Grudzień 2022, 19:43:04 »
OK mea culpa inaczej to zrozumiałem. I już tak na marginesie to na ile pamiętam wpisy Death'a to właśnie ten bark foliowania sprawia że zamawia tam gdzie taniej.

Offline martin685

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #1765 dnia: Śr, 21 Grudzień 2022, 20:20:50 »
Czy Timof wspominał może kiedyś coś o możliwości wydania Ralpha Azhama w integralu?

Offline Eyeless

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #1766 dnia: Śr, 21 Grudzień 2022, 21:09:45 »
Raczej bez szans póki nie znikną zeszytówki.

Offline Konrad

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #1767 dnia: Pt, 23 Grudzień 2022, 19:13:21 »
Wszystkie komiksy wydane w tym roku przez Timofa:



Cytuj
W ramach podsumowania roku troszkę campu:

Wydaliśmy 43 pozycje.
37 to nowe tytuły, 6 to wznowienia, z których ostatni - Czary zjary. Drugi dil wjedzie do hurtowni i księgarń już po świętach (a w praktyce po nowym roku).
32 kg.
68 cm (bez maskotki 😉 ).
17 polskich i 26 ze świata.

Wszystkim życzymy rodzinnych i radosnych najbliższych dni odpoczynku. Osobom religijnym czasu sacrum!
Wszystkim, by znaleźli odrobinę czasu na obcowanie z kulturą, a przede wszystkim komiksem!

Offline radioblackmetal

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #1768 dnia: Pt, 23 Grudzień 2022, 21:11:23 »
Z tej sterty naliczyłem u siebie w kolekcji 13 sztuk.
Tolerancja nie oznacza akceptacji.


The darkness will swallow everything

Offline Megatron

Odp: Timof Comics
« Odpowiedź #1769 dnia: Pt, 23 Grudzień 2022, 22:40:09 »
3/43 Niestety Timof wydaje też dziadostwo.