Autor Wątek: taniaksiazka.pl  (Przeczytany 80064 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline wojtast

Odp: taniaksiazka.pl
« Odpowiedź #270 dnia: Pt, 18 Listopad 2022, 20:15:53 »
To, że kod zaskoczy u stałego klienta to raczej wina dziurawego algorytmu, który nie wiąże kodu z adresem, na jaki został wysłany.
[...]
Nie wiem, osobiście jakoś miałbym opory przed użyciem akurat tak zdobytego kodu rabatowego.
Ja nie mam żadnych oporów w tej kwestii, bo te dziury w algorytmie działają też w drugą stronę i kilkukrotnie nie naliczyło mi zamówień do programu lojalnościowego gdzie według regulaminu powinno.
Na podobnej zasadzie, jeśli w jakimś zamówieniu była reklamowana tylko jakaś jedna, mała pozycja, to całe zamówienie, choćby było i na ponad 1000zł, było uznawane jak "anulowane" i wykluczone z programu lojalnościowego, co również było ewidentną "dziurą" w algorytmie (Program lojalnościowy oznacza zrzeczenie się praw konsumenckich?), o której sami pracownicy w BOKu nie zdawali sobie sprawy.
Po skontaktowaniu się z BOKiem usłysałem odpowiedź:

"Aktualnie nie ma żadnego programu lojalnościowego oprócz wysyłanych co jakiś czas
e-maili i smsów z promocjami i kodami rabatowymi dla zarejestrowanych klientów, którzy wyrazili zgodę na e-maile i smsy."

Na pytanie co ma oznaczać w takim razie ten link:
https://www.taniaksiazka.pl/program-lojalnosciowy-a-341.html
dostałem w odpowiedzi print screen starego programu lojalnościowego ważnego do 2019r i ponowne potwierdzenie, że nie ma obecnie żadnego programu lojalnościowego (co oczywiście jest nieprawdą)

EDIT:
nie mówiąc już o tym, że niektórzy dostają te kody jak grzyby po deszczu, a niektórzy prawie w ogóle. segregacja klientów?

A działanie na szkodę sklepu raczej nikomu na dobre nie wyjdzie...
Z tym się w pełni zgadzam.
Podtrzymuję w tej kwestii swoje stanowisko odnośnie hurtowego klikania przez linki afiliacyjne. Uważam, że kod rabatowy, czy to wykorzystany przez nowego, czy stałego klienta oznacza marginalną różnicę dla sklepu.
Natomiast, jeśli ktoś klika dziesiątki razy przez linki ceneo, a praktykuje jedynie "window-shopping", to to jest realna, niepotrzebna strata finansowa sklepu.
A niepotrzebna strata sklepu w pewnym sensie odbije się na konsumencie w którymś momencie.

https://biznes.ceneo.pl/cennik-ceneo

"Za każde przejście z Ceneo na stronę Sklepu naliczana jest stała opłata. Koszt takiego przejścia wynosi od 39 gr do 1,03 zł"
Także jeśli dziesiątki osób klikną w takie linki dziesiątki razy żeby sobie z ciekawości tylko sprawdzać "czy cena się zmienia" to trochę to sklep będzie kosztować.
« Ostatnia zmiana: Pt, 18 Listopad 2022, 20:18:12 wysłana przez wojtast »

Offline FDH

Odp: taniaksiazka.pl
« Odpowiedź #271 dnia: Pt, 18 Listopad 2022, 21:23:46 »
Wchodząc bezpośrednio na stronę sklepu zobaczę dużo wyższą cenę,przez Ceneo niższą,nie ja to wymyśliłem,taka jest polityka firmy🤗.Długo trwało zanim nauczyłem się jak kupować taniej przez internet,to forum i wcześniejsze na gildii wiele mnie nauczyło, dziękuję wszystkim, nie zamierzam przepraszać że korzystam z tej wiedzy.

Offline Bazyliszek

Odp: taniaksiazka.pl
« Odpowiedź #272 dnia: So, 19 Listopad 2022, 18:12:31 »
taniaksiążka przekazała w czwartek o 12.00 moje zamówienie kurierowi. To myślałem, że w piątek, najpóźniej w sobotę dotrze do mojej Żabki w sąsiednim bloku. Niestety, została na weekend  w paczkowni. Smuteczek. :(

Offline Bazyliszek

Odp: taniaksiazka.pl
« Odpowiedź #273 dnia: Pn, 21 Listopad 2022, 14:55:21 »
Dalej nie ma Venom:Zabójczy Obrońca u taniejksiązki. Odpisali mi, że ich dostawcy im nie zaoferowali tego tytułu i trzeba zaglądać na stronę sklepu. Rozczarowanie.

Offline Krilan

Odp: taniaksiazka.pl
« Odpowiedź #274 dnia: Pt, 25 Listopad 2022, 17:54:57 »
Nie ma nic na Black Friday ? Żadnego kodu?

Offline Roszadok

Odp: taniaksiazka.pl
« Odpowiedź #275 dnia: Pt, 25 Listopad 2022, 18:24:38 »
załóż nowy mail, otwórz tanią książke w incognito bezpośrednio główną stronę, wykoczy popup o mail i kod otrzymasz na 5% od 149 zł

Offline Krilan

Odp: taniaksiazka.pl
« Odpowiedź #276 dnia: Pt, 25 Listopad 2022, 19:08:49 »
Chodziło mi o jakiś kod pod Black Friday np na 10% ;)

Offline Konrad

Odp: taniaksiazka.pl
« Odpowiedź #277 dnia: Śr, 07 Grudzień 2022, 02:42:55 »
Pojawił się w TK kod rabatowy DYSZKA na 10zł przy zakupach za minimum 99zł. Jeśli ktoś użyje to niech da znać czy jest jednorazowy.

Przy okazji mają już Button Man (Cyngiel) w przedsprzedaży z ceną 155,65 zł. Ze zniżką lojalnościową 7% i tym kodem na dychę wychodzi za 135,45 zł
https://www.taniaksiazka.pl/button-man-cyngiel-p-1759039.html

Offline Szekak

Odp: taniaksiazka.pl
« Odpowiedź #278 dnia: Śr, 07 Grudzień 2022, 07:37:38 »
Jednorazowy. ;)
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline laf

Odp: taniaksiazka.pl
« Odpowiedź #279 dnia: Śr, 21 Grudzień 2022, 07:22:17 »
Poproszę o informację jak reklamować produkty w Taniej Książce. Jedna książka dotarła do mnie z przerywanymi stronami, a więc nie jest to kwestia transportu  >:(.

Offline Jaxx

Odp: taniaksiazka.pl
« Odpowiedź #280 dnia: Śr, 21 Grudzień 2022, 07:49:44 »
Poproszę o informację jak reklamować produkty w Taniej Książce. Jedna książka dotarła do mnie z przerywanymi stronami, a więc nie jest to kwestia transportu  >:(.

Tradycyjną metodą - napisz do nich e-mail na adres zwroty@glosel.pl, opisz sytuację, dołącz zdjęcia i zaznacz, że interesuje Cię wymiana towaru na nowy. Przeważnie maksymalnie po dwóch dniach odpowiadali (chociaż teraz, w okresie przedświątecznym może być inaczej) - prawdopodobnie umówią Ci kuriera na wskazany dzień i adres, który przywiezie Ci nową książką, a zabierze wadliwą. Reklamowałem u nich 2 czy 3 razy i zawsze szło sprawnie. 

Offline laf

Odp: taniaksiazka.pl
« Odpowiedź #281 dnia: Śr, 21 Grudzień 2022, 07:58:53 »
Dzięki bardzo  :)
A wiesz może jak ze zwrotem pieniędzy? Niestety nie interesuje mnie wymiana książki, bo to miał być prezent na Święta. Teraz nie ma już czasu na wymianę i muszę skołować nowy prezent.

Offline Jaxx

Odp: taniaksiazka.pl
« Odpowiedź #282 dnia: Śr, 21 Grudzień 2022, 08:07:28 »
Dzięki bardzo  :)
A wiesz może jak ze zwrotem pieniędzy? Niestety nie interesuje mnie wymiana książki, bo to miał być prezent na Święta. Teraz nie ma już czasu na wymianę i muszę skołować nowy prezent.

Też nie powinno być problemu - po prostu w e-mailu zaznacz, jaka forma reklamacji/zwrotu Cię interesuje. We wrześniu zwracałem zakupione podręczniki, które okazały się być niepotrzebne (błąd informacji w szkole) - bez problemu je przyjęli i zwrócili kasę (z potrąceniem kosztów odesłania, ale to zrozumiałe). W przypadku zwrotu z powodu uszkodzenia prawdopodobnie nie będą potrącać kosztów odesłania, ale to już z nimi uzgodnij. Telefonicznie też działają sprawnie i załatwiają sprawy od ręki. 

Offline Death

Odp: taniaksiazka.pl
« Odpowiedź #283 dnia: Śr, 21 Grudzień 2022, 11:02:14 »
Ja kupiłem pierwszy raz na bee, bo tylko oni mieli wtedy te 3 albumy. A przyszła paczka z zakładkami z taniej książki. Czyli to też oni, więc nie będę zakładać nowego tematu.
Ja tam się już nie bawię z tymi księgarniami. Robię zdjęcia pyk pyk i szybki mail. Minuta roboty.
Lepiej pakują Czytam i Tantis. Bo tutaj dali mały karton, do którego wcisnęli komiksy.





Offline Leyek

Odp: taniaksiazka.pl
« Odpowiedź #284 dnia: Śr, 21 Grudzień 2022, 18:30:47 »


I było oszczędzać na tym Donżonie parę zł :) Już być chociaż z Czytam wziął to dużo większa szansa na dobry stan. Takie firmy dziadowsko pakujące powinny mieć zakaz sprzedaży grubych integrali, bo potem ile papieru idzie na straty/przemiał czy co tam robią ze zwrotami (ale raczej nie wszystkie sklepy prowadzą outlet).

Sam dziś odebrałem paczkę z TK (ale z takimi zaległymi mniej ważnymi pozycjami) i jak zobaczyłem wielkość kartonu to mam duże obawy czy nie będzie to podobnie wyglądało jak na Twoich fotach.