Autor Wątek: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów  (Przeczytany 391713 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline Necr09

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #2565 dnia: Cz, 07 Grudzień 2023, 09:26:49 »
Hejka, ktoś może kiedyś korzystał ze skupshop ? Jakieś opinie po zakupach czy warto ryzykować za te parę pln ?

Jak zaznaczyłem w opisie filmu - jest strasznie drogo. Razem z dwoma starszymi tytułami wyszło mi około 900 zł za ten pakiet. Bardzo dużo. Liczę, że może jeszcze TaniaKsiążka przywróci lepsze rabaty, by z sumowaniem lojalki wyszło taniej. Na razie wybieram Skupszop. Szkoda, że skupują komiksy za 1/3 ich wartości, bo bym się trzech dubli z chęcią pozbył.

Byś musiał @Bazyliszka pytać bo on tam kupuje
FGO: 758,469,198

Offline Uluru

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #2566 dnia: Cz, 07 Grudzień 2023, 09:44:36 »
Taaa, a później czytać pierdololo jaki to Egmont nie jest zły a kolekcje są super ? Podziękuję, może jeszcze ktoś się trafi ;)

Offline bfg

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #2567 dnia: Cz, 07 Grudzień 2023, 11:24:46 »
Hejka, ktoś może kiedyś korzystał ze skupshop ? Jakieś opinie po zakupach czy warto ryzykować za te parę pln ?

Ja się skusiłem na pozycje Kurca. Komiksy były zapakowane w sam karton, bez zabezpieczeń, bez folii. Komiksy były tak ściśnięte, że nic się im nie stało, ale jeden komiks miał lekko wgniecione kartki na paru stronach, od jakiegoś uderzenia, które musiało już być przed pakowaniem. Na każdy komiks, na jego kod kreskowy naklejają też swoją naklejkę.

Podsumowując - już tam nie zamówię nowych pozycji.

Offline Dracos

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #2568 dnia: Śr, 03 Styczeń 2024, 11:43:01 »
"Odebrałem" przesyłkę z motyli książkowych i muszę napisać że bardzo dobrze zapakowana folia bąbelkowa wypełnieni z papieru tak żeby nie było luzów w paczce. Dlaczego w cudzysłowie? Czekając na paczkę w domu, przypadkowo wchodząc do kuchni spojrzałem na ulicę, a tu kurier podchodzi do ogrodzenia i bezczelnie przerzucił przez nie paczkę bez żadnego zawracania sobie głowy dzwonieniem do furtki. A do tego pada gdybym zobaczył paczkę po godzinie to mogłaby być zawartość już zamoknięta. Najważniejsze że komiksy w środku nie uszkodzone czyli pakowanie motyli można nazwać pancernym. Kurier porażka sprawa zgłoszona i w dpd i u motyli żeby wiedzieli jak ich paczki traktują.

Offline sad_drone

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #2569 dnia: So, 06 Styczeń 2024, 00:09:00 »
Pakowanie leganckie, komiks zrobił "blast" za małej paczki  ;D (rękawiczki żeby dobić do progu rabatowego)




If I Had More Time, I Would Have Written a Shorter Letter.

Offline GoNzO

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #2570 dnia: So, 06 Styczeń 2024, 09:40:38 »
Pakowanie leganckie, komiks zrobił "blast" za małej paczki  ;D (rękawiczki żeby dobić do progu rabatowego)

 Ale gdzie?

Offline sad_drone

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #2571 dnia: So, 06 Styczeń 2024, 15:09:33 »
Ah, o najważniejszym zapomniałem, manada.
If I Had More Time, I Would Have Written a Shorter Letter.

Offline arczi_ancymon

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #2572 dnia: Pt, 08 Marzec 2024, 15:50:19 »
Gdzie jest obecnie najtaniej? Kupował ktoś w Smaku Liter? Jak wrażenia?

Offline kknd2

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #2573 dnia: Pt, 08 Marzec 2024, 15:55:15 »
Kupowałem w Skupszop miesiąc temu było najtaniej (z kosztem przesyłki), duża paczka, sztywny karton, komiksy pogrupowane wielkościowo w oddzielne zawiniątka z folii bąbelkowej.
Dostawa do paczkomatu Orlen, żadnych uszkodzeń
« Ostatnia zmiana: Pt, 08 Marzec 2024, 15:59:21 wysłana przez kknd2 »

Offline GoNzO

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #2574 dnia: Pt, 08 Marzec 2024, 16:01:05 »
Gdzie jest obecnie najtaniej? Kupował ktoś w Smaku Liter? Jak wrażenia?

Smakliter polecam, pakują lepiej niż gildia.

Zerknij na 2 ostatnie posty https://forum.komikspec.pl/nasze-komiksowe-kolekcje/gonzo-kolekcja/msg263708/#new