Autor Wątek: Studio Lain  (Przeczytany 1551907 razy)

donKiszot i 21 Gości przegląda ten wątek.

Offline Death

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1995 dnia: Wt, 02 Czerwiec 2020, 20:43:48 »
Wysłaliście wszystkie limitki od razu do gildii w jednej pace? Bo wszystkie zamówione komiksy miały 24h i przedpremierowo był tylko Yslaire, a czekam już drugi tydzień na wysłanie paczki. Zamówienie złożyłem 21.05 i zastanawia mnie co jeszcze mogłoby je blokować... Resztę niby mieli.

Offline Leyek

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1996 dnia: Wt, 02 Czerwiec 2020, 21:41:40 »
Taaaa... tak się wszyscy jarali, a teraz jeden nie czytał, drugi nie dostał, a trzeci nie może się zdecydować czy komiks dobry...  ::)

A czwarty zamówił przed premierą, ale jeszcze nawet nie opłacił (tak jak ja) ;)

krzychw75

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1997 dnia: Wt, 02 Czerwiec 2020, 22:19:32 »
Wysłaliście wszystkie limitki od razu do gildii w jednej pace? Bo wszystkie zamówione komiksy miały 24h i przedpremierowo był tylko Yslaire, a czekam już drugi tydzień na wysłanie paczki. Zamówienie złożyłem 21.05 i zastanawia mnie co jeszcze mogłoby je blokować... Resztę niby mieli.
Nie krępuj się, wysyłaj mejla z zapytaniem.
Ostatnio gildia chyba łapie jakąś zadyszkę - może za dużo zamawiamy ;-) . Ja osobiście na razie nie zamawiam w przedsprzedaży, dużo się dzieje....

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1998 dnia: Wt, 02 Czerwiec 2020, 23:02:23 »
Wysłaliście wszystkie limitki od razu do gildii w jednej pace? Bo wszystkie zamówione komiksy miały 24h i przedpremierowo był tylko Yslaire, a czekam już drugi tydzień na wysłanie paczki. Zamówienie złożyłem 21.05 i zastanawia mnie co jeszcze mogłoby je blokować... Resztę niby mieli.

tak, warto dopytac w sklepie
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Offline MiLes

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1999 dnia: Wt, 02 Czerwiec 2020, 23:05:46 »
Ja zamówiłem w Gildii Zaye z okładką limitowaną w przedsprzedaży to przysłali okładkę podstawową, aż mnie krew zalała.

Offline Death

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2000 dnia: Śr, 03 Czerwiec 2020, 04:47:29 »
Dziwna sprawa. Limitki ma tylko Sklep Gildii, a mają dostępność 1 tydzień. Co trwa tydzień, przyniesienie z magazynu do pakowania, skoro tylko oni mają i dostali wszystkie? :)

Offline Takesh

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2001 dnia: Śr, 03 Czerwiec 2020, 06:50:05 »
Ostatnich kilka moich zamówień od czasu pandemii było realizowane tydzień lub dłużej. Wnioskuje, że ludzie więcej kupują, A i ceny też lepsze zrobili...

A ja ciągle się waham: podstawowa czy anioł....

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2002 dnia: Śr, 03 Czerwiec 2020, 11:04:34 »
Dziwna sprawa. Limitki ma tylko Sklep Gildii, a mają dostępność 1 tydzień. Co trwa tydzień, przyniesienie z magazynu do pakowania, skoro tylko oni mają i dostali wszystkie? :)

ten tajemny spisek ma proste wyjasnienie - gildia ma przepelnione magazyny, czesc nakladu, ktory do nich trafia przechowujemy u siebie i po prostu dosylamy :)
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Offline Murazor

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2003 dnia: Śr, 03 Czerwiec 2020, 11:39:18 »
gildia ma przepelnione magazyny
To jakieś wietrzenie -40% by mogli zrobić...  ;D

ramirez82

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2004 dnia: Śr, 03 Czerwiec 2020, 12:49:43 »
gildia ma przepelnione magazyny, czesc nakladu, ktory do nich trafia przechowujemy u siebie i po prostu dosylamy :)

To nie wysyłajcie im na razie! Niech wpierw zwolni im się miejsce na MW Tezuki!

Offline rzodkiew

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2005 dnia: Śr, 03 Czerwiec 2020, 12:57:16 »
To nie wysyłajcie im na razie! Niech wpierw zwolni im się miejsce na MW Tezuki!
Też mi tego brakuje do wysyłki zamówienia, do kroćset!

ramirez82

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2006 dnia: Śr, 03 Czerwiec 2020, 14:16:12 »
Dobra studio_lain, możecie wysyłać, widzę, że MW już z dostępnością 24h 8)

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2007 dnia: Śr, 03 Czerwiec 2020, 17:14:22 »
zrobilismy dzis paki, jutro pojda ;) w piatek beda miec w gildii :)
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Offline Koalar

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2008 dnia: So, 06 Czerwiec 2020, 02:49:33 »
Jestem pod dużym wrażeniem Wieku Evy. Jestem też zdziwiony, że żadne większe wydawnictwo wydające komiksy tego typu na wysokim poziomie (np. Egmont, timof, Kultura) nie sięgnęło po ten tytuł (nie ujmując nic Studiu, a wręcz przeciwnie - dziękuję za ten komiks). W historii spodziewać się można niepewności i braku jednoznaczności (bez odpowiedzi na tacy). Komiks kojarzy mi się mocno z Niebem nad Brukselą Yslaire'a (kiedyś mi się jakoś szczególnie nie podobał; może lepiej by mi wszedł po Wieku Evy). Wyczuwam też tu niektóre motywy podobne do tych z Wojny Sambre'ów.
Dla mnie ta wizja (bo ten komiks to nie tylko komiks) i jej wykonanie to bardzo wysoki poziom artystyczny (w dobrym znaczeniu tego słowa; nie sztuka dla sztuki).
Bardzo ładne polskie wydanie. Taka mała rzecz, która mi się rzuciła w oczy, to zapis jakichś rzeczowników (samolot i magnetofony) wielką literą, podczas gdy zgodnie z zasadą te wytwory powinny być pisane małą literą (tak samo jak "sztukas", który akurat był zapisany prawidłowo).
pehowo.blogspot.com - blog z moimi komiksami: Buzz, Fungi, PEH.

Offline LordDisneyland

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2009 dnia: So, 06 Czerwiec 2020, 04:24:42 »
Jest jakiś fajny rysunek Ju-87 ? :) Mógłbyś pokazać? Bardzo mi się ta maszyna zawsze podobała i podoba :D
,, - Eeeeech.''