Autor Wątek: Studio Lain  (Przeczytany 1552317 razy)

0 użytkowników i 17 Gości przegląda ten wątek.

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #9600 dnia: So, 21 Październik 2023, 16:06:53 »
Ale w 2025. Niech najpierw wyda to, co obiecał wcześniej.

Tak to taki luzny pomysl
Ktory mnie kusi bo ja lubie azjatycki komiks
Moze.ktos.podejrzy i.nas ubiegnie? ;)
Jak wiesz obecnie unikam serii
Ale.zawsze diabelek we mnie mowi fajnie by bylo ;)
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #9601 dnia: So, 21 Październik 2023, 16:09:31 »
Akurat arek mowil, ze to jedna z duzych zalet BZG ze wlasnie od razu do gildii wysylaja  z tego co pamietam.

Mandioca miala swietne slipy, naklad wiekszy. Ciekawe jak to wyglada w BZG.

Tak to jest plus. Nie dalbym rady zrobic tylu paczek. Nie mam pracownikow obslugujacych magazyn tylko piwinice no dzieki uprzejmosci sasiadow dwie ostatnio i pako robie sam. Dobrze zrobiona paka to jest pol godziny roboty.
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Offline PJP

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #9602 dnia: So, 21 Październik 2023, 16:18:28 »
Poczytałbym jakąś dziwną mangę, ale najlepiej z klasycznym kierunkiem czytania  8)

Offline 79ers

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #9603 dnia: So, 21 Październik 2023, 17:14:19 »
A czy są spotykane wydania, w których okładka jest oryginalna, a tytuł ma swój "regionalny wariant" na grzbiecie?
Pierwsza z przedstawionych okładek Leviatana wydaje na tyle, że szkoda psuć.

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #9604 dnia: So, 21 Październik 2023, 17:26:40 »
Widywalem czasem ze jest razem tytul azjatycki i angielski lub europejski. Natomiast zeby byl tylko azjatycki to nie.widzialem.
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Offline PawelC

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #9605 dnia: So, 21 Październik 2023, 18:52:16 »
Tak to jest plus. Nie dalbym rady zrobic tylu paczek. Nie mam pracownikow obslugujacych magazyn tylko piwinice no dzieki uprzejmosci sasiadow dwie ostatnio i pako robie sam. Dobrze zrobiona paka to jest pol godziny roboty.

Jeśli możesz cokolwiek pogadać z drukarnią o tym transporcie to byłoby super. Kupuje od samego początku praktycznie wszystko od was, wszystko z Gildii. Tak już dobrze z rok albo i lepiej za każdym jednym razem zastanawiam się czy znów dostanę wasze komiksy uszkodzone, i nie jest to wina pakowania Gildii.

 Inne komiksy z paczki są ok, wasze tak w 75% posiadają przynajmniej drobne uszkodzenia. Część reklamuję, część już przymykam oko bo aż tak pedantyczny nie jestem. Nie wiem czy mam po prostu takie szczęście, ale coś czuję, że to nie tylko mój case i o ile Gildia nie ma na magazynie ludzi wybitnie nie dbających akurat o wasze komiksy, to oni po prostu już je dostają uszkodzone.

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #9606 dnia: So, 21 Październik 2023, 19:15:43 »
Z drukarni idzie paleta. Palety sa mniej narazone na uszkodzenia. Nie mozna nimi rzucac itp. Napisz prosze jaki maja charakter. Rysy? Rogi ubite?
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Offline tomek0810

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #9607 dnia: So, 21 Październik 2023, 20:23:36 »
Skoro weszliśmy w temat uszkodzeń. Poniżej zdjęcia z mojej przesyłki z Gildii Septentryon ,z 25.09.
Reklamacja złożona i uznana, nowe komiksy otrzymane już bez wad.








Offline eferce

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #9608 dnia: So, 21 Październik 2023, 20:53:47 »
Puszysty kurier raczej przycupnął dla wytchnienia. Drukarnia takich (raczej) nie wydała.

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #9609 dnia: Nd, 22 Październik 2023, 08:46:25 »
Wszyscy wiemy ze kurierzy potrafia odwalic kiche
Ale to co pokazales... niewiem pod czym paczka musiala lezec zeby tak wygladaly komiksy...
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Offline PawelC

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #9610 dnia: Nd, 22 Październik 2023, 17:22:34 »
Z drukarni idzie paleta. Palety sa mniej narazone na uszkodzenia. Nie mozna nimi rzucac itp. Napisz prosze jaki maja charakter. Rysy? Rogi ubite?

Obicia - narożniki, grzbiety. Nic tak ekstremalnego jak zdjęcia Tomka, raczej standardowe. Ale jak pisałem to nie kwestia pakowania bo reszt zamówienia bywa ok, ani egzemplarza już wcześniej zwróconego bo zamawiam zawsze przedpremierowo. Może faktycznie mam po prostu jakichś niefart do waszych pozycji.

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #9611 dnia: Nd, 22 Październik 2023, 18:09:01 »
Niekoniecznie.
My tez wysylamy paki do gildii. Mimo ze pakujemu wierz mi pancernie to ostatnio polowa komiksow dotarla do.gildii z ubitymi rogami. Musielismy wymieniac. Ja nie wiem co oni z tymi paczkami robia w firmach kurierskich. Sam tez dostaje paki z sklepow z uszkodzonymi komiksami. Tylko mi.ubite rogi nie przeszkadzaja, ale rozumiem ludzi ktorych to irytuje biorac pod uwage ceny komiksow.
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Offline Zwirek

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #9612 dnia: Nd, 22 Październik 2023, 18:16:12 »
Niekoniecznie.
My tez wysylamy paki do gildii. Mimo ze pakujemu wierz mi pancernie to ostatnio polowa komiksow dotarla do.gildii z ubitymi rogami. Musielismy wymieniac.
Tak z ciekawości, czy zgłaszacie to do przewoźnika i czy ponosi jakieś konsekwencje, czy tylko wzrusza ramionami? Czy prawo chroni nadawce w takim przypadku?

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #9613 dnia: Nd, 22 Październik 2023, 18:20:36 »
Powiem ci ze wpisujemy to w koszta dzialnosci. Nigdy nie inresowalem sie czy mozna jakos to egzekwowac. I jak to udowodnic ze to ich wina?
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Offline dinogal

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #9614 dnia: Nd, 22 Październik 2023, 18:35:30 »
ja kiedyś próbowałem wojować z którąś firmą kurierską. Miałem zdjęcia sprzed, zdjęcia po, stan kartonu. Po wielu mailach i jakże miłych odpowiedziach skończyło się że paczka była źle zabezpieczone.
A komiks był klasycznym gildiowym kartonie  plus grubo folii bąbelkowej... szkoda gadać...
Nie wiem jak wasze doświadczenia ale dla mnie wszystkie firmy kurierskie to obecnie dno, najlepiej mi się kupuje/sprzedaje przez Inpost. Do tej pory tfu tfu bez wady a wysyłałem i odbierałem już setki paczek