Autor Wątek: Studio Lain  (Przeczytany 1551840 razy)

0 użytkowników i 19 Gości przegląda ten wątek.

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #8190 dnia: Pt, 30 Czerwiec 2023, 13:00:23 »
aberzen trafia do sklepow




Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #8191 dnia: Pt, 30 Czerwiec 2023, 19:07:19 »
chcialem tylko napisac, ze biala okladeczka wyszla w pip fajnie ;)

Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Offline greg0

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #8192 dnia: Pt, 30 Czerwiec 2023, 19:52:30 »
Wiadomości: 2000
Ważne żeby narzekać...

Offline dinogal

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #8193 dnia: So, 01 Lipiec 2023, 07:29:24 »
chcialem tylko napisac, ze biala okladeczka wyszla w pip fajnie ;)



No i po co to piszesz, przez Ciebie teraz zaczynam myśleć czemu nie wziąłem białej :P mam nadzieje że do czasu aż dostanę swoją

Offline Death

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #8194 dnia: So, 01 Lipiec 2023, 07:49:37 »
Cytujac klasyka
W zyciu nie mozna miec wszystkiego
Jakby mogly to by byly :)
A co jest w środku między albumami? Czy może nie ma żadnych przerw? Ja najbardziej lubię jak ta kartka między albumami w integralu ma z przodu stronę tytułową z tym małym kadrem, a z tyłu okładkę albumu. I po niej pierwsza plansza kolejnego albumu. Tak jest super.

chcialem tylko napisac, ze biala okladeczka wyszla w pip fajnie ;)


Ale fajna. No, Ongrys... wysyłaj tego Jonathana do Gildii, to przyjdzie razem z Aberzen i innymi.

Offline GoNzO

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #8195 dnia: Pn, 03 Lipiec 2023, 11:45:41 »
Za 15 minut przedsprzedaż Bractwo kraba.  8)

https://www.gildia.pl/szukaj/wydawnictwo/studio-lain

Edit: Po przemyśleniu nie biorę żadnej  ???.
« Ostatnia zmiana: Pn, 03 Lipiec 2023, 11:56:28 wysłana przez GoNzO »

Offline Enceladus

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #8196 dnia: Pn, 03 Lipiec 2023, 12:04:51 »
Bractwo kraba zamówione  :)  okładka limitowana A
« Ostatnia zmiana: Pn, 03 Lipiec 2023, 12:07:49 wysłana przez Enceladus »

Offline Lagroht

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #8197 dnia: Pn, 03 Lipiec 2023, 12:32:50 »
Kraby? Tak lubię krążki w cieście smażone na łoleju , Pychota  8) Czekam wytrwale na goluteńkie szkielety :P

Offline nekro

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #8198 dnia: Pn, 03 Lipiec 2023, 12:48:00 »
Okładka A i nadal podtrzymuję, że zejdzie jako pierwsza.

Offline dinogal

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #8199 dnia: Pn, 03 Lipiec 2023, 13:12:49 »
Za 15 minut przedsprzedaż Bractwo kraba.  8)

https://www.gildia.pl/szukaj/wydawnictwo/studio-lain

Edit: Po przemyśleniu nie biorę żadnej  ???.

Będziesz Pan sobie pluł w brodę  8) może to tylko chwilowa niepoczytalność :P


Offline parsom

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #8200 dnia: Pn, 03 Lipiec 2023, 14:43:47 »
Chwilową niepoczytalnością jest raczej rzucanie się na niewiadomej jakości komiks tylko pod wypływem groźby jego wyprzedania.
Mnie to "Bractwo" nie przekonuje. Recenzje "Sercożercy" tego samego scenarzysty wskazują na cukierkowość, naiwności i tani sentymentalizm. Jest więc ryzyko, że w zderzeniu z poważniejszym nawet tematem polegnie na tym samym. I szczerze mówiąc - opis fabuły tylko te podejrzenia nasila.

Offline dinogal

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #8201 dnia: Pn, 03 Lipiec 2023, 15:00:57 »
Chwilową niepoczytalnością jest raczej rzucanie się na niewiadomej jakości komiks tylko pod wypływem groźby jego wyprzedania.
Mnie to "Bractwo" nie przekonuje. Recenzje "Sercożercy" tego samego scenarzysty wskazują na cukierkowość, naiwności i tani sentymentalizm. Jest więc ryzyko, że w zderzeniu z poważniejszym nawet tematem polegnie na tym samym. I szczerze mówiąc - opis fabuły tylko te podejrzenia nasila.

Ja się zastanawiam czemu tak ludzi temat raka tak mocno odrzuca. Temat jak każdy inny, pewnie czytaliśmy bardziej wulgarne/smoliste(nie wiem jak to napisać, ale mam nadzieje że rozumiecie :)) czy krwawe komisy a jednak wystarczy słowo "rak" i mówią że to nie temat dla nich. Wiadomo że nie trzeba wszystkiego kupować z różnych powodów (fabuła/recenzje/grafika) ale dlatego że peryfraza choroby w komiksie to od razu dyskwalifikuje ???. I nie mówię tu do Ciebie bo opisałeś inne swojej obawy co do komiksu i git tylko tak ogólnie :)


Ja się napaliłem nie wiedząc za bardzo o czym to komiks - zauroczyła mnie warstwa graficzna a jak Arek napisał o co chodzi w tym komiksie to tym bardziej mnie ciekawi jak to zostało przedstawione :)

« Ostatnia zmiana: Pn, 03 Lipiec 2023, 15:03:02 wysłana przez dinogal »

ukaszm84

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #8202 dnia: Pn, 03 Lipiec 2023, 15:02:44 »
Ja się zastanawiam czemu tak ludzi temat raka tak mocno odrzuca. Temat jak każdy inny, pewnie czytaliśmy bardziej wulgarne/smoliste(nie wiem jak to napisać, ale mam nadzieje że rozumiecie :)) czy krwawe komisy a jednak wystarczy słowo "rak" i mówią że to nie temat dla nich.

Pewnie dlatego, że wielu ludzi go odbierze osobiście, bo co najmniej zna kogoś, kto się z tym mierzył. Odrąbywania głów toporem raczej nikt nie odbierze osobiście.

Offline dinogal

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #8203 dnia: Pn, 03 Lipiec 2023, 15:06:44 »
Pewnie dlatego, że wielu ludzi go odbierze osobiście, bo co najmniej zna kogoś, kto się z tym mierzył. Odrąbywania głów toporem raczej nikt nie odbierze osobiście.
Zgadza się, a będzie go coraz więcej (mówię o raku) w naszym społeczeństwie. Ja wychodzę z założenia że to może być dobra terapia dla duszy dla takich osób a dla pozostałych uświadomienie że ta choroba jest wszędzie i tego się nie zmieni choćby nie wiem jak nie chcieć jej widzieć. Może mam problem ze zrozumieniem bo raczej nie mam tematów tabu poza totalnymi odpałami i stąd moje rozumowanie :)

ukaszm84

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #8204 dnia: Pn, 03 Lipiec 2023, 15:14:55 »
Ale to, że ktoś nie chce czytać takiego komiksu, to nie znaczy, że to jest temat tabu dla niego. Może mieć zwyczajnie dość tej tematyki z realnego życia i nie chcieć jej doświadczać więcej w kulturze.