Autor Wątek: Studio Lain  (Przeczytany 1552062 razy)

0 użytkowników i 21 Gości przegląda ten wątek.

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #7755 dnia: Wt, 30 Maj 2023, 13:33:48 »
ale mi sie 2 podoba :)

no ale moge zamienic na taka ;)

« Ostatnia zmiana: Wt, 30 Maj 2023, 13:35:39 wysłana przez studio_lain »
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Offline pokia

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #7756 dnia: Wt, 30 Maj 2023, 13:39:20 »
Albo poszukamy nagą kobietę.

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #7757 dnia: Wt, 30 Maj 2023, 13:45:06 »
zeby bylo po rowno - moze nagiego mezczyzne ;)
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Offline Lagroht

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #7758 dnia: Wt, 30 Maj 2023, 14:15:07 »
Trzecia okładka Mazeworld jest świetna, i odsapmy na chwilę od tych trysków gołych cycochów i męskich sutków a może i genitali . Brakuje tego komuś w necie jest masa tego i owego . I rączkowska będzie zadowolona 8) 8)

Offline Enceladus

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #7759 dnia: Wt, 30 Maj 2023, 14:18:29 »
zeby bylo po rowno - moze nagiego mezczyzne ;)
A wiesz, że to by chwyciło (jakoby to nie zabrzmiało)  ;)

Offline Dracos

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #7760 dnia: Wt, 30 Maj 2023, 14:33:27 »
U mnie niebieska z Aberzen (chwilę walczyła z zieloną).
Co do Mazeworld to chyba pierwszy raz będę miał większą rozkminę, zasadniczo zawsze jest jedna okładka która do mnie mocniej przemawia, a tutaj i 1 i 3 mi się podobają.

P.S. Tylko mi się ten koleś w białym kapturze (zakładam że protagonista) kojarzy z Storm Shadowem :P ?


Offline volker

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #7761 dnia: Wt, 30 Maj 2023, 14:46:37 »
Ja kupię pierwszą wersję Świata Labiryntu. 2 i 3 dużo słabsze dla mnie.

Offline Castiglione

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #7762 dnia: Wt, 30 Maj 2023, 14:47:13 »
no ale moge zamienic na taka ;)


Mnie się podoba.

Offline Enceladus

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #7763 dnia: Wt, 30 Maj 2023, 14:51:04 »
Mnie się podoba.

Nie jestem sam  ;)

Offline Rafa

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #7764 dnia: Wt, 30 Maj 2023, 14:59:53 »
1, 3, 2

Offline Rork

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #7765 dnia: Wt, 30 Maj 2023, 16:28:29 »
Proponuje zmienić trochę zasady głosowania na okładki. Głosując tak jak teraz wybieramy często najładniejszą okładkę jako podstawową, wielu z nas jest jednak kolekcjonerami i chcielibyśmy mieć możliwość posiadania wersji limitowanej. W wyniku głosowania takiego jak obecnie 2 i 3 pozycja (niekoniecznie najładniejsza) staje się limitowana i wtedy pojawia się problem czy kupić wersję kolekcjonerską, która nam się niekoniecznie podoba czy jednak podstawową czyli tą najładniejszą?

Zarówno  Aberzen jak i Sha miały moim zdaniem najładniejszą okładkę podstawową i takie zamówiłem, chociaż jako kolekcjoner chciałbym się cieszyć posiadaniem wersji limitowanej, zwłaszcza, że poprzez głosowanie miałem wpływ na to, które okładki zostaną wydane. Co o tym sądzicie?

ukaszm84

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #7766 dnia: Wt, 30 Maj 2023, 16:33:10 »
Proponuje zmienić trochę zasady głosowania na okładki. Głosując tak jak teraz wybieramy często najładniejszą okładkę jako podstawową, wielu z nas jest jednak kolekcjonerami i chcielibyśmy mieć możliwość posiadania wersji limitowanej. W wyniku głosowania takiego jak obecnie 2 i 3 pozycja (niekoniecznie najładniejsza) staje się limitowana i wtedy pojawia się problem czy kupić wersję kolekcjonerską, która nam się niekoniecznie podoba czy jednak podstawową czyli tą najładniejszą?

Zarówno  Aberzen jak i Sha miały moim zdaniem najładniejszą okładkę podstawową i takie zamówiłem, chociaż jako kolekcjoner chciałbym się cieszyć posiadaniem wersji limitowanej, zwłaszcza, że poprzez głosowanie miałem wpływ na to, które okładki zostaną wydane. Co o tym sądzicie?

Ja sądzę, że przy tych nakładach i polityce dodrukowej SL spokojnie możesz wszystkie okładki traktować jak limitowane ;)

Offline Rork

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #7767 dnia: Wt, 30 Maj 2023, 16:44:47 »
Ja sądzę, że przy tych nakładach i polityce dodrukowej SL spokojnie możesz wszystkie okładki traktować jak limitowane ;)

Teoretycznie tak. Jednak jak dla mnie jest różnica czy posiadam 1 egzemplarz ze 100 wydanych czy 1 z 500.

Offline Castiglione

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #7768 dnia: Wt, 30 Maj 2023, 16:57:33 »
No to nie jest aż taka różnica, przy którymś tytule (chyba "Catamount") studio podawało, że nakłady to 350-200-200. Więc tych "limitowanych" jest razem więcej niż podstawy.

Offline wojtast

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #7769 dnia: Wt, 30 Maj 2023, 17:02:46 »
To może zrezygnuj z dwójki bo to naprawdę przeciętna okładka. Po co na siłę robić dwie limitki. No chyba, że na forum czy fejsie pojawią się wpisy, że komuś się podobają

Mi się podoba :) I to akurat chyba najbardziej.
moja hierarchia: 2 -> 3 -> 1