Autor Wątek: Studio Lain  (Przeczytany 1552084 razy)

0 użytkowników i 26 Gości przegląda ten wątek.

Offline dinogal

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #6960 dnia: So, 18 Marzec 2023, 11:23:26 »
Witam wsytskich,
od dłuższego czasu śledzę wątek SL ale przyszedł czas coś napisać  ;)
Arek, jestem ciekaw ile zejdzie Brygady od momentu jak powiedziałeś o przemiale, sam zamówię w Gildii w poniedziałek do Opali ;D
Czy Opale gdzieś jeszcze będą na przedsprzedaży z limitami tak jak w gildii od poniedziałku, pytam jakbym nie zdążył zamówić bo się wyprzedadzą. (np: komiksiarnia)
Czekam na Bezprawie tom 2 - pierwszy jest samotny na półce, i czeka na pozostałe komiksy z uniwersum Dredda (wiem że póki co wstrzymujecie :( )

Offline zombie001

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #6961 dnia: So, 18 Marzec 2023, 13:41:43 »
Ja tam od razu dodam, że jak pisałem o specjalnej okładce do Mazeworld, to nie chodziło mi o taką z gołą babą. Ok? :D

Tak rozmawiacie o tej Brygadzie, że chyba sam się skuszę. Ale przy okazji jakiegoś następnego  zamówienia na gildii.
KEEP CALM AND HATE EVERYONE

Offline Death

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #6962 dnia: So, 18 Marzec 2023, 14:08:27 »
Tak, tak, w poniedziałek o 12 rusza przedsprzedaż Opali i warto dorzucić Brygadę. :) A potem dostaniemy trzeci tom z artbookiem.

Offline 79ers

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #6963 dnia: So, 18 Marzec 2023, 18:34:20 »
a Sha jak nie było, tak nie ma  :(

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #6964 dnia: So, 18 Marzec 2023, 19:38:18 »
a Sha jak nie było, tak nie ma  :(
Dlatego tez ja juz sie wylaczam z tego "wyscigu szczurow". Komiksy wydawane przez SL niczym nie wyrozniaja  sie na tle innych wydawnictw, zeby polowac na nie w samo poludnie. Przyznam sie bez bicia, ze sam nabylem Cyngla i Catamounta.....i tyle wystarczy. No moze jeszcze Mazeworld.
Reszta to nie moje klimaty, i zadne tam pseudo , socjotechniczne bajeczki, ze o, fajna okladka, to moze dam szanse😉, na mnie nie dzialaja.
A zwlaszcza psychologiczna zagrywka z wydawaniem w 3 okladkach, gdzie zaraz wlacza sie zarowka.....o trzeba szybko kupic, bo to limitka, zeby nikt inny przed mna nie wykupil😉.
Ze swojej strony gratuluje SL dobrego , szeptanego marketingu🙂.
A reszcie zycze milego weekendu przed polowaniem na gola babe 😉

Offline parsom

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #6965 dnia: So, 18 Marzec 2023, 19:43:51 »
Ma ktoś jakiś link do sensownego omówienia/pokazania CE? Bo ja same cienizny znajduję i nadal nie wiem, czy chce.
Z Mazeworld zresztą podobnie.

Offline PawelC

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #6966 dnia: So, 18 Marzec 2023, 19:52:47 »
Nie wiem czy sensowny bo samego komiksu nie znam, ale na YT jest na przykład taki film: The 2000 AD ABC: Mazeworld

Gość streszcza z grubsza fabułę, jest trochę plansz/grafik. 

Offline Dracos

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #6967 dnia: So, 18 Marzec 2023, 19:57:15 »
Dlatego tez ja juz sie wylaczam z tego "wyscigu szczurow". Komiksy wydawane przez SL niczym nie wyrozniaja  sie na tle innych wydawnictw, zeby polowac na nie w samo poludnie.

Imo to byłoby dziwne żeby wszystko było szeroko rozumianym topem, a już mega dziwne by było gdybyś chciał kupić rzeczy które nie są w twoich klimatach. Okładki to tylko sposób żeby przekonać klientów do siebie dając im złudzenie wyboru.

@CE Sam nie wiem czy to chcę, w warstwie graficznej ta kaczka/kaczor howard mnie odrzuca, ale też nie wiem na czym polega fabuła(może to się jakoś spina z fabułą). W tym przypadku poczekam na recenzje z decyzją o zakupie, a jeśli wyprzeda się wcześniej nie będę specjalnie płakał.

Offline Nowicjusz

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #6968 dnia: So, 18 Marzec 2023, 19:58:52 »
Ma ktoś jakiś link do sensownego omówienia/pokazania CE? Bo ja same cienizny znajduję i nadal nie wiem, czy chce.
Z Mazeworld zresztą podobnie.
O ten komiks chodziło?
https://www.bedetheque.com/serie-27079-BD-CE-Roosevelt__10000.html

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #6969 dnia: So, 18 Marzec 2023, 21:02:51 »

Okładeczki to będą te 3, które  wyskakują w google jako pierwsze (niebieska, krajobraz, krajobraz z innej perspektywy z zakapturzonym gościem), czy szykujecie jakąś swoją wersję specjalną?

Za wczesnie zebym napisal konkrety
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #6970 dnia: So, 18 Marzec 2023, 21:04:18 »
Zamówienia mają być w kwietniu, a zamówienia na CE w maju? Z tego, co kiedyś pisałeś, to CE ma być w maju.

Ce to kobyla po posjeciu decyzji o 2 tomach na raz  pewmiera sie opozni i nie wiem o ile
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #6971 dnia: So, 18 Marzec 2023, 21:05:55 »
Witam wsytskich,
od dłuższego czasu śledzę wątek SL ale przyszedł czas coś napisać  ;)
Arek, jestem ciekaw ile zejdzie Brygady od momentu jak powiedziałeś o przemiale, sam zamówię w Gildii w poniedziałek do Opali ;D
Czy Opale gdzieś jeszcze będą na przedsprzedaży z limitami tak jak w gildii od poniedziałku, pytam jakbym nie zdążył zamówić bo się wyprzedadzą. (np: komiksiarnia)
Czekam na Bezprawie tom 2 - pierwszy jest samotny na półce, i czeka na pozostałe komiksy z uniwersum Dredda (wiem że póki co wstrzymujecie :( )

Hej :)
Z 10 :)
Limitki tylko na gildia
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #6972 dnia: So, 18 Marzec 2023, 21:07:52 »
a Sha jak nie było, tak nie ma  :(

Pisalem ze gotowe i bedzie najpozniej we wtorek bo czeka w kolejce do wysylki w drukarni
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #6973 dnia: So, 18 Marzec 2023, 21:08:57 »
Imo to byłoby dziwne żeby wszystko było szeroko rozumianym topem, a już mega dziwne by było gdybyś chciał kupić rzeczy które nie są w twoich klimatach. Okładki to tylko sposób żeby przekonać klientów do siebie dając im złudzenie wyboru.

@CE Sam nie wiem czy to chcę, w warstwie graficznej ta kaczka/kaczor howard mnie odrzuca, ale też nie wiem na czym polega fabuła(może to się jakoś spina z fabułą). W tym przypadku poczekam na recenzje z decyzją o zakupie, a jeśli wyprzeda się wcześniej nie będę specjalnie płakał.

Wierz mi bedziesz plakal ;)
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #6974 dnia: So, 18 Marzec 2023, 21:11:35 »
Dlatego tez ja juz sie wylaczam z tego "wyscigu szczurow". Komiksy wydawane przez SL niczym nie wyrozniaja  sie na tle innych wydawnictw, zeby polowac na nie w samo poludnie. Przyznam sie bez bicia, ze sam nabylem Cyngla i Catamounta.....i tyle wystarczy. No moze jeszcze Mazeworld.
Reszta to nie moje klimaty, i zadne tam pseudo , socjotechniczne bajeczki, ze o, fajna okladka, to moze dam szanse😉, na mnie nie dzialaja.
A zwlaszcza psychologiczna zagrywka z wydawaniem w 3 okladkach, gdzie zaraz wlacza sie zarowka.....o trzeba szybko kupic, bo to limitka, zeby nikt inny przed mna nie wykupil😉.
Ze swojej strony gratuluje SL dobrego , szeptanego marketingu🙂.
A reszcie zycze milego weekendu przed polowaniem na gola babe 😉

Nie trzeba na nic polowac komiks np sha jest caly czaa dostepny . Przez miesiac byly dostepne i baton i cat
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień