Autor Wątek: Studio Lain  (Przeczytany 1551912 razy)

donKiszot i 23 Gości przegląda ten wątek.

Offline Pocztar

  • Wiadomości: 528
  • Polubień: 904
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Zobacz profil
    • Movies Room!
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #6765 dnia: Cz, 09 Marzec 2023, 15:51:19 »
Kałszkwał cudowny na Facebooku, ale to wspaniale, komiksowi zrobi tylko dobrze.

Ja to nawet rozumiem takie czepianie się, wszak lajki od kolorowowłosych Julek piechotą nie chodzą, natomiast żeby tak od razu z góry założyć, że na okładce jest kobieta? I tak kompletnie nie uwzględnić homoseksualnych kobiet, dla których taka okładka była wczoraj z pewnością pięknym prezentem? Ech, rewolucja zjada własne dzieci! ;)

Offline HaVoK

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #6766 dnia: Cz, 09 Marzec 2023, 16:08:54 »
Tak, Waneko. To również świetna seria, która otwiera oczy na nieznane człowiekowi horyzonty. Ciepła i inteligentna. Ciekawe jak z Tą wtopą jest, czy naklad poszedł na przemiał? Z tego, co widziałem to bardzo mało ofert na rynku wtórnym tego komiksu się pojawia.

Offline donT

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #6767 dnia: Cz, 09 Marzec 2023, 16:12:05 »
żeby tak od razu z góry założyć, że na okładce jest kobieta?

W punkt.
Skad pewnosc, ze na przedstawionej grafice jest kobieta? W obecnych czasach... z reszta, sami wiecie.
 ;)
You know nothing. Hell is only a word. The reality is much, much worse.

ukaszm84

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #6768 dnia: Cz, 09 Marzec 2023, 16:45:19 »
nie czytalem, nie bralem pod uwage, ale widze ze kwasny komiks

Tak wygląda. Też nie czytałem, a chętnie bym przeczytał. Profilowo wydaje się najbliżej SL.

Offline plast

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #6769 dnia: Cz, 09 Marzec 2023, 16:49:21 »
Oczywiście że geje są takimi samymi ludźmi

Oczywiście się zgadzam, ale niestety nie podyskutujemy, bo mod wycina wybiórczo posty (wybiórczo, bo twój nie poleciał, ale kolejne 5 już tak, zatem szkoda klawiatury).

Od kiedy wyścig po rysunkowe cycki? 17 marca?

Bender

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #6770 dnia: Cz, 09 Marzec 2023, 16:51:00 »
Z cyklu niepoprawna politycznie wypowiedź z nikąd: osobiście wolę jednak jak dziady rysują.   :o

Offline Archie

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #6771 dnia: Cz, 09 Marzec 2023, 16:55:41 »
no i przez was jest gwonoburza są zasięgi na fejsie ;)
Poprawiłem ;)

Niemniej jest to jednak gigantyczny faux pas za który w każdej większej firmie osoba prowadząca profile społecznościowe dostała by z miejsca wypowiedzenie
Jeżeli celem byłby shockvertising (tak teraz popularny) to dostałaby nawet pochwałę.

nie czytalem, nie bralem pod uwage, ale widze ze kwasny komiks
To może Night Hunters? Tak wypowiada się autor o nim (...) dystopian cyberpunk comic that is set in Venezuela 100 years in the future. It’s about two adoptive brothers who have to navigate the seedy underbelly of the city. In the future, Venezuela is police state. Literally. There are two occupations, homeless person and cop. Want to run for office? You have to be a cop. Want to rent an apartment? You have to be a cop. Want to have children in a hospital? You have to be a cop.




Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthafuckin' happens. And it can happen to you."

Offline Spiff

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #6772 dnia: Cz, 09 Marzec 2023, 20:08:51 »
To może: "Mr. Natural" ?  Tego u nas nikt jeszcze nie wydał. ;)
Słyszałem, że w środku jest  trochę golizny i takie tam.
Koniecznie z inną okładką!!!

Cyt.
"Pan Naturalny: (...) ten mędrzec posiadający kosmiczną świadomość i ponadnaturalne moce jest jednocześnie cynicznym wydrwigroszem, oszustem żerującym na naiwności swoich wielbicieli i lubieżnikiem, łasym na wdzięki dziewcząt o szerokich biodrach i wydatnych pośladkach. Oprócz folgowania seksualnym zachciankom lubi też niemiłosiernie drwić ze swoich durnych i pokręconych psychicznie wyznawców. "

 
« Ostatnia zmiana: Cz, 09 Marzec 2023, 20:21:34 wysłana przez Spiff »
- No i jesteśmy na bezludnej wyspie.
- Jaka tam ona bezludna! A ty, to pies?

ukaszm84

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #6773 dnia: Cz, 09 Marzec 2023, 20:10:27 »
Chyba od niedawna śledzisz rynek ;) KG to wydała ponad 10 lat temu. I dość długo chyba się sprzedawał, jeszcze parę lat temu był dostępny jeśli dobrze pamiętam.

Offline Spiff

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #6774 dnia: Cz, 09 Marzec 2023, 22:36:58 »
Chyba od niedawna śledzisz rynek ;) KG to wydała ponad 10 lat temu. I dość długo chyba się sprzedawał, jeszcze parę lat temu był dostępny jeśli dobrze pamiętam.

Taki tam niewinny żarcik. :)
Wiem, że Kultura Gniewu wydała ten komiks z gołą babą na okładce.
Pana Naturalnego kupiłem 07.03 2013 r. w Arosie za 55,93 zł. i mam go do dzisiaj.

Cytat ( fragment) który wstawiłem jest z opisu "Pana Naturalnego" z Gildii
https://www.gildia.pl/komiksy/116452-pan-naturalny
- No i jesteśmy na bezludnej wyspie.
- Jaka tam ona bezludna! A ty, to pies?

Offline pokia

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #6775 dnia: Pt, 10 Marzec 2023, 00:04:57 »
Pan naturalny, czy Pan Wszechmogący - każdy pretekst do wrzucenia nagiej kobiety jest dobry (a skąd ta cenzura na męskich narządach?).



Warto dodać, że takiej plugawej okładki poza polskim wydaniem nie widziałem.

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #6776 dnia: Pt, 10 Marzec 2023, 13:07:57 »
W punkt.
Skad pewnosc, ze na przedstawionej grafice jest kobieta? W obecnych czasach... z reszta, sami wiecie.
 ;)

myslisz o zacieraniu roznic plciowych? to powiem ci stary, ze to nie jest kwestia naszych czasow, to jest wlasciwie dokumentowane od poczatku istnienia zapiskow o ludzkosci - bardzo ciekawy temat, pozwala lepiej zrozumiec czym jest te grozne gender - tak naprawde opisywane od poczatku socjologii jako rola spoleczna
co ciekawe dawniej ludzie byli w tej kwestii bardziej otwarci - wlasciwie przed epoka internetu nie byl to tak emocjonalny temat - zobacz na przyklad jak byly kiedys ubierane dzieci, jakie kolory kiedys przypisywano mezczyznom np rozowy byl uwazany za meski :) itp itd
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #6777 dnia: Pt, 10 Marzec 2023, 13:09:17 »
Oczywiście się zgadzam, ale niestety nie podyskutujemy, bo mod wycina wybiórczo posty (wybiórczo, bo twój nie poleciał, ale kolejne 5 już tak, zatem szkoda klawiatury).

Od kiedy wyścig po rysunkowe cycki? 17 marca?

no wstepnie 17 marca - dam znac jak zwykle wczesniej
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #6778 dnia: Pt, 10 Marzec 2023, 13:10:15 »
Poprawiłem ;)
Jeżeli celem byłby shockvertising (tak teraz popularny) to dostałaby nawet pochwałę.
To może Night Hunters? Tak wypowiada się autor o nim (...) dystopian cyberpunk comic that is set in Venezuela 100 years in the future. It’s about two adoptive brothers who have to navigate the seedy underbelly of the city. In the future, Venezuela is police state. Literally. There are two occupations, homeless person and cop. Want to run for office? You have to be a cop. Want to rent an apartment? You have to be a cop. Want to have children in a hospital? You have to be a cop.


ja lubie takie komiksy, ale nie wiem czy to by sie sprzedalo w nakladzie 400 sztuk ;)
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Offline rzodkiew

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #6779 dnia: Pt, 10 Marzec 2023, 13:15:42 »
A co słychać w sprawie SHA? Czy pojawiły się jakieś konkretne daty?