Autor Wątek: Studio Lain  (Przeczytany 1552236 razy)

donKiszot i 17 Gości przegląda ten wątek.

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #6255 dnia: Cz, 02 Luty 2023, 18:25:24 »
Juz pomijajac to czy wnioski ktore wyciagam nie sa trafne, czy moze ty kochanie sie rakiem wycofujesz ze swoich slow, to fakt, ze duze korpo ma duzo kasy nie oznacza, ze nie bedzie maksymalizowac zyskow kosztem jakosci. Jest wrecz przeciwnie. Jak maja nizsze ceny niz konkurencja i jakies inne profity, to nie dziwie sie, ze wszyscy z nich korzystaja, w koncu ktos tam ponarzeka na trzeszczacy komiks, ale i tak kupi, wiec profit.

Stary serio. Powtorze. Wyciagasz bledne wnioski. Chcesz zrozumiec o czym mowie? Jest tylko jeden sposob. Popros o wyceny druku komiksu w roznych drukarniach i zapytaj o terminy. Naprawde tylko tak sie akurat na tym polu zrozumiemy.
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Offline Szekak

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #6256 dnia: Cz, 02 Luty 2023, 18:34:43 »
Spoko, bzg ani tanie, ani szybkie. Czyli to jednak te trzeszczace grzbiety sprawiaja, ze wszyscy do nich ochoczo biegna. Ok!
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline michał81

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #6257 dnia: Cz, 02 Luty 2023, 18:40:41 »
Może chodzi, że jest tańsze od innych, ale wcale nie takie tanie jakby chciał wydawca.

I tak jakościowo wg mnie jest lepiej od drukarni, która drukowała pierwsze komiksy Studia.

Offline Szekak

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #6258 dnia: Cz, 02 Luty 2023, 18:46:27 »
No chyba nie, bo jak napisałem, że mają niższe ceny, to SL stwierdziło, że wyciągam błędne wnioski. ;P
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Lagroht

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #6259 dnia: Cz, 02 Luty 2023, 19:31:17 »
Pojawił się duży wysyp komiksu Catamount na Allegro i Olx od Spekulantuf , kto się nie załapał ma okazje  ;D ;D

Offline Archie

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #6260 dnia: Cz, 02 Luty 2023, 19:49:59 »
w tym roku slaine i sinister i dexter - co pan narzekasz ;)
Jaki sens rozpoczynać kolejną serię z 2000 AD skoro Mroczni Sędziowie i Bezprawie są niedokończeni? Żeby się nie skończyło jak u Taurusa.
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthafuckin' happens. And it can happen to you."

Offline michał81

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #6261 dnia: Cz, 02 Luty 2023, 19:55:43 »
Jaki sens rozpoczynać kolejną serię z 2000 AD skoro Mroczni Sędziowie i Bezprawie są niedokończeni? Żeby się nie skończyło jak u Taurusa.
Ale Sinister i Dexter nie będzie serią tylko wydaniem zbiorczym historii z rysunkami Simona Davisa. Taki one-shot.

Offline stempel

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #6262 dnia: Cz, 02 Luty 2023, 20:14:49 »
Pojawił się duży wysyp komiksu Catamount na Allegro i Olx od Spekulantuf , kto się nie załapał ma okazje  ;D ;D
Ha ha

Offline Warpath

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #6263 dnia: Cz, 02 Luty 2023, 20:54:47 »
Promocja, tylko 185 zeta ;)

Offline Aleksandros

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #6264 dnia: Cz, 02 Luty 2023, 21:07:26 »
Szekaku nakgorzej jak ktos spekuluje bez wiedzy. Ani bzgraf taki tani ani szybki :)
Może i robią drogo i powoli, ale za to jako tako

Offline Death

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #6265 dnia: Cz, 02 Luty 2023, 22:43:00 »
W Catamount jest wędzarnia?

Offline OokamiG

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #6266 dnia: Pt, 03 Luty 2023, 09:55:46 »
Odebrałem Catamount i grzbiet się rusza od razu po wyciągnięciu z pudełka. Zwróć uwagę na to w drukarni. Środek za to top.
« Ostatnia zmiana: Pt, 03 Luty 2023, 09:58:47 wysłana przez OokamiG »

Offline Pocztar

  • Wiadomości: 528
  • Polubień: 904
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Zobacz profil
    • Movies Room!
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #6267 dnia: Pt, 03 Luty 2023, 10:25:02 »
Czytam Wasze posty i jako że jestem łatwy do zmanipulowania i podatny na sugestie, a na dodatek w gorącej wodzie company, to proszę o parę słów zachęty do zakupu "Opowieści z czasów kobry".
Że wizualnie to jest śliczne - widzę. Poproszę o zachętę apropos fabuły.

P.S.
Nie lubię sf i fantasy, lubię zwroty akcji, fabularne wolty i zaskoczenia.
To drugie przebija to pierwsze, dlatego np. czytam "Sagę" ;)

Online donT

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #6268 dnia: Pt, 03 Luty 2023, 10:59:47 »
Jezeli lubisz historie w orientalnym klimacie podobnym do Basni z 1001 nocy, z nuta romantyzmu, tajemnicy, wewnetrznej przemiany w stylu "od zera do bohatera" i czystej przygody, to jest to komiks dla Ciebie.
 :)
You know nothing. Hell is only a word. The reality is much, much worse.

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #6269 dnia: Pt, 03 Luty 2023, 11:11:14 »
Odebrałem Catamount i grzbiet się rusza od razu po wyciągnięciu z pudełka. Zwróć uwagę na to w drukarni. Środek za to top.

jasne, u mnie tego nie ma, ale jest trzeszczenie
ale wiecie co sprawdzilem komiksy w domu z innych drukarni i to trzeszczenie mialem chyba w kazdym obszernym integralu, takim powyzej 180 str - faktycznie zdarza sie wam to tylko z BZG?


tak bardzo mi sie podoba jak wyszly kolory w komiksie - sa takie jaki byc powinny. Button Man tez wyszedl pod tym wzgledem bardzo dobrze.
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień