Autor Wątek: Studio Lain  (Przeczytany 1551991 razy)

0 użytkowników i 19 Gości przegląda ten wątek.

Offline parsom

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #5775 dnia: Cz, 19 Styczeń 2023, 15:37:37 »
Po raz kolejny :) w gildii mozna nie placic przez 2 miesiace od zamowienia, a komiks czeka zarezerwowany. W miedzy czasie mozna dodawac i edytowac to zamowienie dowolnie.

Nigdy tego nie robiłem - trzeba do nich pisać, żeby coś dołączyli do zamówienia? Zrobić nowe zamówienie i prosić o połączenie? Czy jakoś jeszcze inaczej?

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #5776 dnia: Cz, 19 Styczeń 2023, 15:43:52 »
Nigdy tego nie robiłem - trzeba do nich pisać, żeby coś dołączyli do zamówienia? Zrobić nowe zamówienie i prosić o połączenie? Czy jakoś jeszcze inaczej?
Ja tez tak robie. Tzn pisze do BOK o wstrzymanie wysylki. W miedzyczasie skladam nowe zamowienie, i pisze do nich po raz kolejny. Tym razem o polaczenie zamowien.
Nigdy mi nie odmowili🙂

Offline parsom

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #5777 dnia: Cz, 19 Styczeń 2023, 15:45:02 »
I oczywiście aktualizują koszty przesyłki?

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #5778 dnia: Cz, 19 Styczeń 2023, 15:47:11 »
Sluchajcie dluzszy okres przedsprzedazy to proba poradzenia z problemem o ktorym pisaliscie czyli odsprzedawanie z z duzym zyskiem - pomyslalem zeby sprobowac takiego mechanizmu zobaczymy jak zadziala
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Offline Rafa

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #5779 dnia: Cz, 19 Styczeń 2023, 15:48:06 »
A nawet sami zwracają koszty, gdy wartość zamówienia przekroczy 300 pln. Serio.
Zawsze pomocni i szybcy w łączeniu oraz modyfikowaniu zamówień.

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #5780 dnia: Cz, 19 Styczeń 2023, 15:48:14 »
I oczywiście aktualizują koszty przesyłki?
Tak, nie ma z tym problemu.

ukaszm84

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #5781 dnia: Cz, 19 Styczeń 2023, 15:49:46 »
Wiem, ale ja bardzo nie lubię tak robić, bo potem musze o tym pamiętać. Składam zamówienie i zawsze je opłacam od razu.

Offline parsom

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #5782 dnia: Cz, 19 Styczeń 2023, 15:58:10 »
Super, dzięki!

Offline OokamiG

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #5783 dnia: Cz, 19 Styczeń 2023, 17:02:49 »
Ja ostatnio zamówiłem Cyngla i BOK nie dał mi gwarancji  otrzymania komiksu, mimo złożenia zamówienia.

Online Midar

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #5784 dnia: Cz, 19 Styczeń 2023, 17:41:19 »
Nigdy tego nie robiłem - trzeba do nich pisać, żeby coś dołączyli do zamówienia? Zrobić nowe zamówienie i prosić o połączenie? Czy jakoś jeszcze inaczej?
Ja do nich dzwonię, podaję nr zamówienia i wszystko są w stanie zmienić. Dodaję lub usuwam pozycje, czasem rezygnuję z zamówienia, zmieniam metodę płatności i dostawy. Ostatnio zadzwoniłem i zmieniłem zamówienie z przelewu i paczkomatu na odbiór osobisty i płatność przy odbiorze.

ukaszm84

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #5785 dnia: Cz, 19 Styczeń 2023, 17:43:50 »
I potem zmniejszają rabaty, bo muszą dodatkowych ludzi zatrudniać do obsługi tych wszystkich życzeń wybrednych komiksiarzy :D

Offline Pocztar

  • Wiadomości: 528
  • Polubień: 904
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Zobacz profil
    • Movies Room!
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #5786 dnia: Cz, 19 Styczeń 2023, 18:12:09 »
Ja ostatnio zamówiłem Cyngla i BOK nie dał mi gwarancji  otrzymania komiksu, mimo złożenia zamówienia.

Do mnie dziś przyszedł egzemplarz Cyngla z tego rzutu z 4 stycznia.
O dziwo dzisiaj też przyszedł do mnie mail z Gildii, że "Cygiel" jest dostępny. Nie wiem ile sztuk dziś rzucili, ale zanim wszedłem, to już nie było ;)

Offline sad_drone

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #5787 dnia: Cz, 19 Styczeń 2023, 23:39:08 »
Fyi, kto się nie załapał na pre order na gildii na olx dwóch sprzedawców wystawia swoją własną wersję preordera za ponad 200zł ^^. Pięknie sie rynek rozwija, zaraz jeszcze boty ustawiane na wykupowanie nakładu i scalperzy osiągną maksymalny poziom rozwoju.
If I Had More Time, I Would Have Written a Shorter Letter.

Offline Random_Hero

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #5788 dnia: Pt, 20 Styczeń 2023, 00:16:35 »
 Olx -owi Janusze właśnie osiągnęli maksymalny poziom zcebulenia :o

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #5789 dnia: Pt, 20 Styczeń 2023, 01:21:22 »
W sklepie Gildii od zawsze robię łączone zamówienia. Np. kupuję najpierw coś poniżej 300 zł (próg darmowej wysyłki), i zaznaczam w komentarzu przed finalizacją zamówienia, że jeszcze domówię coś później (biorę wtedy tymczasowo opcję dostawy jako odbiór osobisty). Potem składam nowe zamówienie z komentarzem by połączyć z tym wcześniejszym i np. wysłać kurierem (lub oni przy swoim potwierdzeniu mejlowym sami o to pytają). Z płatnością czekam aż zbierze się większa sumka i wtedy robię jeden przelew z tytułem "Zamówienie x+y+z+...".
Działa to znakomicie od zawsze, niekiedy mam aktualnych 7-8 zamówień, które możemy modyfikować np. bez problemu rozdzielamy na np. 2 paczki, które są wysyłane w różnych, dogodnych terminach. Niekiedy sam się dziwię, że im się tak chce, ale dzięki temu mają we mnie stałego klienta, niekiedy przepłacam względem dyskontów, ale nie żałuję takiego wsparcia. Gdyby tak jeszcze dawali jakiś abonament na comiesięczny pakiet Egmontu...