Autor Wątek: Studio Lain  (Przeczytany 1551946 razy)

donKiszot, jabbol, Zielcok i 18 Gości przegląda ten wątek.

Online LukCook

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4815 dnia: Cz, 15 Grudzień 2022, 16:46:31 »
Mnie właśnie odwiedził czarny Cyngiel.


ukaszm84

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4816 dnia: Cz, 15 Grudzień 2022, 16:47:39 »
To wyjątkowo sobie pozwolę zdublować moje zdjęcie z innego tematu, żeby nikomu nie umknęło jaki fajny grzbiecik :)


Offline Death

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4817 dnia: Cz, 15 Grudzień 2022, 18:31:43 »
Mnie właśnie odwiedził czarny Cyngiel.


A mnie czarny cyrkiel.
U mnie klasycznie 1 na 3 lub nawet 1 na 2 przesyłki z Gildii ostatnimi czasy do reklamacji. Świetnie zapakowane, ale słynny cyrklowiec powrócił. Ja nie wiem o co tam chodzi, że paczki wyglądają nietknięte jak dziewica, a w środku takie cuda. Czytam i Tantis takich rzeczy mi nie robią. Zapakują gorzej niż Gildia, ale komiksy dochodzą w super stanie. :)

« Ostatnia zmiana: Cz, 15 Grudzień 2022, 18:33:29 wysłana przez Death »

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4818 dnia: Pt, 16 Grudzień 2022, 10:57:20 »
a to nie powstaje przy przesuwaniu sie mniejszych tytulow?
albo cos przy pakowaniu?
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Offline Death

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4819 dnia: Pt, 16 Grudzień 2022, 11:01:18 »
Szrama jest dosyć głęboka. To nie jest zwykłe tarcie komiksu o komiks i porysowany lakier, to jest głębokie i wyżłobione w kartonie, z którego jest zrobiona okładka, bardziej jakby ktoś przejechał śrubokrętem. Przecież to było zafoliowane, więc jak trze komiks o komiks, to nic się nie dzieje (nie dotyczy komiksów Timofa i Centrali, które nie foliują albumów:) ). Zresztą Gildia fajnie zapakowała w folię i komiksy nie latały. Button ewidentnie został w takim stanie włożony do paczki. Nie pierwszy raz w ostatnich 2 miesiącach coś takiego się stało w Gildii.

Offline Rodrigues

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4820 dnia: Pt, 16 Grudzień 2022, 11:12:06 »
Przeciągnij tą szramę do lufy pistoletu i będziesz miał taki fajny efekt ruchu 3D  ;D ::) 8)  ;)

Offline Gazza

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4821 dnia: Pt, 16 Grudzień 2022, 11:25:26 »
To wyjątkowo sobie pozwolę zdublować moje zdjęcie z innego tematu, żeby nikomu nie umknęło jaki fajny grzbiecik :)
Grzbiecik super. Wymiary to klasyczne 2000AD z SL?
Te albumy lewitują? :)

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4822 dnia: Pt, 16 Grudzień 2022, 11:30:21 »
Szrama jest dosyć głęboka. To nie jest zwykłe tarcie komiksu o komiks i porysowany lakier, to jest głębokie i wyżłobione w kartonie, z którego jest zrobiona okładka, bardziej jakby ktoś przejechał śrubokrętem. Przecież to było zafoliowane, więc jak trze komiks o komiks, to nic się nie dzieje (nie dotyczy komiksów Timofa i Centrali, które nie foliują albumów:) ). Zresztą Gildia fajnie zapakowała w folię i komiksy nie latały. Button ewidentnie został w takim stanie włożony do paczki. Nie pierwszy raz w ostatnich 2 miesiącach coś takiego się stało w Gildii.

czyli podobnie miales z innymi komiksami? kurcze moze jak otwieraja paczki jakims nozykiem itp to ktos za mocno pojechal
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4823 dnia: Pt, 16 Grudzień 2022, 11:34:23 »
Grzbiecik super. Wymiary to klasyczne 2000AD z SL?
Te albumy lewitują? :)

tak a4
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

ukaszm84

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4824 dnia: Pt, 16 Grudzień 2022, 11:42:35 »
Te albumy lewitują? :)

Leżą jeden na drugim, tylko zdjęcie jest obrócone :P

Offline Death

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4825 dnia: Pt, 16 Grudzień 2022, 11:50:14 »
czyli podobnie miales z innymi komiksami? kurcze moze jak otwieraja paczki jakims nozykiem itp to ktos za mocno pojechal
Nie, ostatnie uszkodzenia były takie, że były mocno walnięte rogi. Co ciekawe za każdym razem karton był nietknięty, a komiksy zapakowane w folię bąbelkową. Ewidentnie takie były pakowanie. Może tyle zamówień mają, że tego nie ogarniają. Na przykład przedwczoraj rano wszystkie moje komiksy z zamówienia, które opłaciłem kilka tygodni temu miały 24h. A paczka nie została wysłana ani przedwczoraj, ani wczoraj, a teraz już jest ponad 48h od momentu jak zauważyłem, że wszystko miało 24h. Może dzisiaj wyjdzie, ale znowu mamy weekend i będzie najwcześniej w poniedziałek.

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4826 dnia: Pt, 16 Grudzień 2022, 11:55:12 »
nie mam tego przed oczyma
ale na moje oko :) to albo cos w to przywalilo (niekoniecznie w gildii), albo ktos przy otwieraniu paki w gildii czyms uszkodzil - sam pare razy odwalilem taki numer nozyczkami, w pospiechu :)
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Offline Death

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4827 dnia: Pt, 16 Grudzień 2022, 13:21:02 »
Na pewno nie ja nożyczkami gdyby ktoś miał taką głupią myśl. Bo zawsze starannie otwieram paczki, żeby nic nie uszkodzić. Nie interesuje mnie gdzie to się stało. Na podstawie wyglądu paczki i wyglądu albumu jedyna opcja jest taka, że taki egzemplarz został zapakowany. Nie ma żadnej opcji, żeby to stało się w transporcie. Takie wyjechało ze sklepu. A czy oni uszkodzili sami czy uszkodził ktoś wcześniej, to już nie mój problem.
Oczywiście trochę mój problem, bo znowu muszę dymać na pocztę, żeby wysłać komiks.

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4828 dnia: Pt, 16 Grudzień 2022, 13:36:49 »
Nie, nie Death zle mnie zrozumiales - nie chodzilo o ciebie
tylko tak sie zastanawiam na glos skad takie uszkodzenie
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Offline Death

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4829 dnia: Pt, 16 Grudzień 2022, 14:36:06 »
Pewnie mogło nawet w drukarni:)