Autor Wątek: Studio Lain  (Przeczytany 1552114 razy)

0 użytkowników i 19 Gości przegląda ten wątek.

Offline nori

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4695 dnia: Pn, 28 Listopad 2022, 07:15:02 »
Nie rozumiem jednaj rzeczy. Podnosi się lament, że cena za wysoka a wcześniej ciągłe prośby o wydanie danego tytułu. Jeśli coś ciężko wydać szczególnie w tym zwariowanym czasie to cieszmy się że w ogóle to ktoś wydał. Jeśli coś jest wartościowe i ciężko dostępne to nie pytam się za ile, tylko gdzie to mogę nabyć. A tak w ogóle to SL ma "ciężko" z nami i podziwiam go za wytrwałość i cierpliwość.  :)

Jako ciekawostka, to na tym ryneczku norma. Ostatnio czytałem sporo wywiadów z czasów TM-Semic i początków Egmontu, i pojawiały się dokładnie takie same stwierdzenia na temat wydawanych pozycji.
8studs blog o klockach LEGO, komiksach i filmach.

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4696 dnia: Pn, 28 Listopad 2022, 10:35:44 »
Wyjątkowo nie czepiam się ceny, a tego drugiego czyli dostępności. Zanim zdołałem odłożyć złotówki na Sarię to kosztowała już 200zł. Button rozejdzie się momentalnie i jaka będzie cena u Januszów? Na gildii nie kupuję, a w sklepach stacjonarnych kilka sztuk, przez chwilę  >:(. Kiedyś jeszcze można było dostać komiksy SL na fantastycznychświatach ...a teraz? Teoretycznie są dostępni w Komikslandii, ale praktycznie zawsze odwiedzam sklep na próżno. Serio mogę zapłacić okładkową.

Hej brachu. Masz klopot to od czego masz komiksowego kumpla jak ja. Z tego co rozumiem jestes z wawy. Czy odwiedzasz centrum komiksu? Oni maja nasze komiksy. A jak nie maja dajesz mi cyne i im wysylam. Komikslandia nie dostaje od nas komiksow bo nie uregulowala faktur. Jesli inne sklepy nie maja na stanie to dlatego ze nie mamy od nich infirmacji ze wyprzedali. Tak np jest z FS. No ale mam jescze inne rozwiazanie. W wawie mieszka osoba zwiazana z studiem moge jej wyslac komiksy dla ciebie. Bedziesz mogl obejrzec itp. Moge tez wyslac tobie za cene okladkowa za wysylke nie zaplacisz. Jesli to kwestia czasu i funduszy napisz odloze ci komiks. Jak macie takie problemy walcie na pewno znajdziemy rozwiazanie :)

Co do ceny . Wiecie ze jakby mozna bylo taniej to by bylo. Ale to jest mega cegla. Komiksy liczace 150 str kosztuja okolo 80-90 zl. To powinno przelamac mentalna bariere. :) po drugie mozna bylo wydac pojedynczo ale sami wiecie ze lepiej zrobic integral zeby nie miec na glowie prawa serii. Niestety takie komiksy, tak duze  nie beda tansze... moga byc tylko drozsze. Staram sie jednak zachowac umiar. Gdybysmy wydali to w trzech tomach to przy naszej cenie kazdy kosztowalby 50zl. To juz  chyba nie tak duzo :)
« Ostatnia zmiana: Pn, 28 Listopad 2022, 12:19:11 wysłana przez studio_lain »
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Offline Pinto

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4697 dnia: Pn, 28 Listopad 2022, 15:43:36 »
Wybrałem okładkę  A :-*

Offline stab

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4698 dnia: Pn, 28 Listopad 2022, 16:59:36 »
Namówiliście, zamówiona okładka A.

Offline ryba

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4699 dnia: Pn, 28 Listopad 2022, 18:51:06 »
Chyba też sobie kupię pod choinkę Buttonmana.
Choć jako amator atlasów mam dylemat czy nie kupić sobie nowego Geograficzno-politycznego atlasu Polski Polska w świecie współczesnym: Perspektywa 2022.
Jak ktoś lubi mapy to jest to ciekawa nowość.

Offline Itachi

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4700 dnia: Pn, 28 Listopad 2022, 20:06:04 »
Nie chce mi się personalizować odpowiedzi do poszczególnych użytkowników, natomiast czasami mam wrażenie że niektórzy powinni spasować ze swoją determinacją. Wyraziłem swoje zdanie, subiektywną opinię a naczytałem się jakiś bredni o skargach, lamencie, czepianiu się itd.

W sumie nie zawiodłem się, bo spodziewałem się histerycznych odpowiedzi  :P

Wy naprawdę momentami traktujecie to hobby za bardzo serio, nikomu nic nie narzucałem, nikomu niczego nie zabraniałem, nie miałem żadnych pretensji do Wydawnictwa, po prostu stwierdziłem - tym razem odpuszczam.

Za 140 zico w weekend kupiłem Rorschacha i Grób Batmana, nie można kupić wszystkiego.

Ale być może to niedorzeczne dla takich wielkich kolekcjonerów jak niektórzy tutaj  :o

Offline Leyek

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4701 dnia: Pn, 28 Listopad 2022, 23:41:00 »
Wyraziłem swoje zdanie, subiektywną opinię a naczytałem się jakiś bredni o skargach, lamencie, czepianiu się itd.

Specjalnie przeczytałem ostanie 2 strony wątku widząc Twój wpis i.... się zawiodłem bo nie znalazłem żadnych skarg, lamentów i czepiania się. Spokojnie wypowiedzi, że cena jest wysoka, ale jak na to co oferuje i dzisiejsze realia rynkowe akceptowalna i tyle.
Więc chyba ktoś inny jest tu lamentującym.

Offline daviddaniel

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4702 dnia: Pn, 28 Listopad 2022, 23:54:58 »
Cena jest ok w porównaniu z tym ile chce Lost in Time
za 3 Tom Kolekcji Toppiego - 95zl juz po rabatach za 160 str w dużej części
czarno-bialych.

Offline Martin Eden

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4703 dnia: Wt, 29 Listopad 2022, 08:46:33 »
"Skarga Utraconych Komiksów".
Nowy cykl od wydawnictwa Sidecza!
Cena - 19.90 za integral 600 stron.
Scenariusz: Dufox (bo zero dramaturgii)
Rysunki: Dave McCean (czyli nie widzę na co patrzę)
Agent sprzedaży: Piotr R., Agent Jego Rysowniczej Mości
Dodatki: PCĄ - specjalny kalendarz na rok miniony, limitowany pasek od spodni i chusteczki do łez dla biedaków, co ich nie stać.
Korekta: brak polskich liter będzie w pakiecie.
Tłumaczenie: Panie Birek, kończ Pan tego Orienta!
Opieka graficzna: Wydawnictwo K., czyli suwaki od czerni i bieli dawaj na maksa, Metallica "Fade to black".
Patronat medialny: wszyscy ci, co dostaną egzemplarz za darmo i dadzą 9 na 10.
Dodatki: nalepka na czoło z napisem "Ale to ty dzwonisz" i plaster na ból tyłka.
Wydanie limitowanie: inkluzywne paprochy co druga kartka.
Grzbiet: Owad z prosektorium.
Dystrybucja: Haczet Bulanda, Spółka z ograniczoną logiką

Offline Rodrigues

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4704 dnia: Wt, 29 Listopad 2022, 09:48:08 »

Online parsom

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4705 dnia: Wt, 29 Listopad 2022, 10:35:23 »
Chłopcy na cenę narzekający do sklepów nie chodzą? Rachunków nie płacą? Nie zauważyli, co się dzieje?

Offline pokia

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4706 dnia: Wt, 29 Listopad 2022, 11:19:41 »
Chłopcy na cenę narzekający do sklepów nie chodzą? Rachunków nie płacą? Nie zauważyli, co się dzieje?
Nie wiem o co ci chodzi. Ja zauważyłem tylko tyle, że taniej jest ogrzewać dom pałąc komiksami, niż węglem. Polecam Fantastic Four, Human Torch robi robotę.

sum41

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4707 dnia: Wt, 29 Listopad 2022, 12:10:14 »
Chłopcy na cenę narzekający do sklepów nie chodzą? Rachunków nie płacą? Nie zauważyli, co się dzieje?


No raczej grupa ludzi kupujacych komiksy slabiej odczowa inflacje przez to ze jest to  majetniejsza grupa spoleczenstwa  patrzac na zakupy miesieczne prezentowane poprzez zdjecia w dziale Nowy Nabytek czy jakis tak :)

Offline szybkilester

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4708 dnia: Wt, 29 Listopad 2022, 13:34:32 »

No raczej grupa ludzi kupujacych komiksy slabiej odczowa inflacje przez to ze jest to  majetniejsza grupa spoleczenstwa  patrzac na zakupy miesieczne prezentowane poprzez zdjecia w dziale Nowy Nabytek czy jakis tak :)

Albo po prostu bardziej oderwana od rzeczywistości? ;)

ukaszm84

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4709 dnia: Wt, 29 Listopad 2022, 13:47:33 »
Albo po prostu bardziej oderwana od rzeczywistości? ;)

No jednak gdyby ich (nas) fizycznie nie było stać to by nie kupili, jacy by od rzeczywistości oderwani nie byli.