Autor Wątek: Studio Lain  (Przeczytany 1552293 razy)

0 użytkowników i 27 Gości przegląda ten wątek.

Offline Midar

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3180 dnia: So, 26 Czerwiec 2021, 10:41:07 »
Michał Anioł stosował tanie zabiegi?
Nie, Félix Vega.

Offline pokia

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3181 dnia: So, 26 Czerwiec 2021, 14:27:51 »
Tak, tylko się droczę. Nie przypomina mi to stworzenia Adama. Ani kompozycyjnie. Narracyjnie pewnie też nie, bo zdaje się, że istota, która otrzymuje (naszyjnik) jest potężniejsza od darczyńcy. Tego dowiemy się po lekturze.

Mnie się podobają takie rysunki. Czekam, aż ktoś wyda w końcu Saga Alandor. To dopiero popis możliwości Jodorowskiego. Tyle, że od lat nie ma chętnych.
« Ostatnia zmiana: So, 26 Czerwiec 2021, 14:29:27 wysłana przez pokia »

Online studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3182 dnia: Wt, 29 Czerwiec 2021, 16:22:20 »
zeby nie bylo ze sie obijamy ;)




Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Offline adamarluk

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3183 dnia: Wt, 29 Czerwiec 2021, 17:11:29 »
cudo

Offline death_bird

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3184 dnia: Wt, 29 Czerwiec 2021, 20:44:02 »
Rysunki bombastyczne, ale ja nie o tym: jeżeli to nie jest celowy uber hołd dla Bruegla to artysta chyba ma poważne problemy z anatomią.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline parsom

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3185 dnia: Wt, 29 Czerwiec 2021, 21:59:43 »
Rysunki cudo, ale dialogi... niedobre, bardzo niedobre

Offline Megatron

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3186 dnia: Śr, 30 Czerwiec 2021, 10:39:40 »
Jak będzie w lipcu, góra w sierpniu wezmę bez zastanowienia. Potem wjeżdża lokomotywa Egmontu plus drugie tyle od innych wydawców i już biorę nadgodziny by do września mieć hajs na to ;)

Offline stof20991

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3187 dnia: Wt, 06 Lipiec 2021, 08:12:03 »
Witam mam takie zapytanie kiedyś zapowiadaliście w swoich zapowiedziach
tytuły na przyszłość, które was interesują  On Mars. Ter, Terre
A teraz wszystkie te  tytuły zapowiedział Taurus media
Wyprzedził was, czy jakoś się dogadaliście

Offline parsom

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3188 dnia: Wt, 06 Lipiec 2021, 13:10:47 »
Po jakimś roku od zakupu przeczytałem "Wiek Evy". Czekałem z tym na lepszy czas, żeby móc się rozsmakować itd. I... dawno nie miałem tak dużej ochoty żeby rzucić czytaną pozycją w cholerę. Powtrzymała mnie chyba tylko cena, waga i jakość wydania. Bo po jakimś czasie nawet rysunki stały się irytujące.
To mogło się sprawdzić jako projekt internetowy. Ale przeobraziło się w pretensjonalną, kręcącą się w kółko zbieraninę sztamp i klisz. Ważne wydarzenia wieku XX zostały tu sprowadzone do dosłownych migawek i zbanalizowane na poziomie wypracowania pisanego przez gimnazjalistkę, która przedawkowała poezję śpiewaną. Motyw anioła i wzlatywania wręcz zarżnięty, wciskany łopatologicznie i na siłę. Mylenie tropów to chyba tylko zmyłka mająca sprawiać wrażenie, że chodzi w tym o coś więcej.

Offline arczi_ancymon

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3189 dnia: Śr, 07 Lipiec 2021, 07:18:56 »
Potwierdzam, okropny komiks. Rzadko zdarza mi się, że nie mogę czegoś zmęczyć do końca, to jeden z tych niechlubnych przypadków (choć ostatecznie udało się po trudnej walce).

sum41

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3190 dnia: Śr, 07 Lipiec 2021, 08:44:26 »
Potwierdzam, okropny komiks. Rzadko zdarza mi się, że nie mogę czegoś zmęczyć do końca, to jeden z tych niechlubnych przypadków (choć ostatecznie udało się po trudnej walce).

Co za trud, wyzwanie i poswiecenie w dzisiejszym swiecie...

Offline Frank_C

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3191 dnia: Śr, 07 Lipiec 2021, 09:21:25 »
Rysunki cudo, ale dialogi... niedobre, bardzo niedobre
No rzeczywiście, coś jest nie tak z tymi dialogami. Zwykle na tego typu rzeczy mam dużą tolerancję i przede wszystkim przy tego typu komiksach zwracam uwagę  na warstwę graficzną, a dialogi zwykle wystarczy, że pozwolą mi zrozumieć o co chodzi, kto z kim, jak i dlaczego. Tak tu brzmią naprawdę nienaturalnie, zupełnie jak spora większość tych amatorskich tłumaczeń do filmów z neta ze stronek typu napisy.org, itp.

Online studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3192 dnia: Wt, 13 Lipiec 2021, 13:53:24 »
Witam mam takie zapytanie kiedyś zapowiadaliście w swoich zapowiedziach
tytuły na przyszłość, które was interesują  On Mars. Ter, Terre
A teraz wszystkie te  tytuły zapowiedział Taurus media
Wyprzedził was, czy jakoś się dogadaliście

Hm... Jak to szybko odpowiedziec, rozmawialismy z licencjodawca, wszystko wstepnie ustalilismy i pewnym momencie kontakt nam sie urwal, Taurus trafil widac na lepszy okres i swietnie ze te pozycje trafia na polski rynek :) a nasza lista komiksow do wydania wciaz nie ma konca
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Online studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3193 dnia: Wt, 13 Lipiec 2021, 13:55:09 »
No rzeczywiście, coś jest nie tak z tymi dialogami. Zwykle na tego typu rzeczy mam dużą tolerancję i przede wszystkim przy tego typu komiksach zwracam uwagę  na warstwę graficzną, a dialogi zwykle wystarczy, że pozwolą mi zrozumieć o co chodzi, kto z kim, jak i dlaczego. Tak tu brzmią naprawdę nienaturalnie, zupełnie jak spora większość tych amatorskich tłumaczeń do filmów z neta ze stronek typu napisy.org, itp.

przeciez to jeszcze przed ostateczna korekta i redakcja, zawsze wam wrzucam robocze rzeczy, ale to chyba moj blad jesli chodzi o PR ;)
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Online studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3194 dnia: Wt, 13 Lipiec 2021, 14:01:45 »
Wiek Evy - dla jednych cos strasznego dla innych jeden z najlepszych komiksow 2020 roku w Polsce. Recenzje wam wklejalem na biezaco nie bede dublowal. Dla jednych rzadzi Matejko dla innych Picasso. Nie ma jednak co kryc, ze ten komiks jest uznany we Francji za dzielo sztuki, a jego plansze wystawiane sa w muzeach. Zerszta Sambe stworzyl ostatnio bardzo podobny w koncepcji komiks, i tez wzbudza rozne emocje, ale my go juz nie wydamy - niech mierza sie z tym inni ;)
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień