Autor Wątek: Scream Comics  (Przeczytany 808446 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Offline Nephilim

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #4260 dnia: Śr, 03 Maj 2023, 21:34:09 »
Scream na bonito nie szaleje z rabatami - czasami to szalone 2%, ale obecnie jest 23-25% gdyby ktoś nadrabiał zaległości.
Na Tantisie jest 28% na poszczególne tytuły ze Scream a niedawno było 35%. Nowe tomy Dźinna wyrwałem naprawdę za grosze.

Offline adamarluk

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #4261 dnia: Śr, 03 Maj 2023, 21:39:26 »
Na Tantisie jest 28% na poszczególne tytuły ze Scream a niedawno było 35%. Nowe tomy Dźinna wyrwałem naprawdę za grosze.
Napiszcie jeszcze jak wyrwać za grosze 5 tom Dekalogu.

Offline bibliotekarz

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #4262 dnia: Śr, 03 Maj 2023, 21:48:45 »
Napiszcie jeszcze jak wyrwać za grosze 5 tom Dekalogu.
Batman returns
his books to the library

Offline Dracos

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #4263 dnia: Cz, 04 Maj 2023, 14:01:27 »
Sprawdzałem gildię, bonito, tanią książkę i nie ma na Taurusa tych 35% o których piszesz. Większość z podanych przez mnie komiksów ma jednak cenę 50+. Domyślam się, że gdzieś może być taniej, ale to nadal ci dwaj wydawcy mają porównywalne ceny w tym segmencie komiksów.

Nie porównywałem wszystkich wyników, a po prostu popatrzyłem na te tytuły które mam na liście w Ceneo np On Mars, Aristophania i Ter po 41zł (czyli ~35%). Więc jest większy rabat na Taurus domyślnie, przecież to nie żadna nowina że w którymś momencie Scream zmienił coś w swojej dystrybucji i z dnia na dzień maksimum na nich to 25%. Nie chodzi mi tutaj o pisanie że jest drogi czy też nie jest, ale o to że cena okładkowa nie jest tak ważna jak to za ile faktycznie można album nabyć.

Offline roble

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #4264 dnia: Cz, 18 Maj 2023, 16:31:54 »

30 czerwca kolejny komiks z uniwersum incala ..
112 stron, 110zl


ukaszm84

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #4265 dnia: Cz, 18 Maj 2023, 16:33:07 »
Czytałem w Relaxie i tak średnio warto, bym powiedział.

Offline plast

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #4266 dnia: Pt, 19 Maj 2023, 01:50:58 »
W Relaksie był Psia Głowa, więc to inny komiks będzie.

No chyba, że to taki zamysł artystyczny :o ;D

Online sirPablo

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #4267 dnia: Pt, 19 Maj 2023, 10:47:34 »
To jest raczej to samo, bo w Relaxie nawet chyba nie było do końca, a była informacja że całość w albumie Screma

Online Warpath

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #4268 dnia: Pn, 22 Maj 2023, 11:38:13 »
After Scream FB:

Cytuj
Prosiliście nas także, byśmy napisali kilka słów o premierach drugiej połówki roku.
Zapowiadamy więc oficjalnie tom 3-4 klasycznej opowieści Dufaux (Giacomo C.)
Tłumaczenie Wojtka Birka gotowe, trwają prace redakcyjne.

Premiera w wakacje.

oraz

Cytuj
W wakacje ukaże się trzeci, a pod koniec roku czwarty tom Lady Mechaniki. Tu okładka Lady Mechanika La Dama de la Muerte zawierającego Day of the Dead, ale bo po prostu jesteśmy urzeczeni tym artem. A jak Wam się podoba?

« Ostatnia zmiana: Pn, 22 Maj 2023, 11:45:33 wysłana przez Warpath »

Offline Midar

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #4269 dnia: Pn, 22 Maj 2023, 13:30:59 »
Cytuj
Kabuki.
Wiemy... Żadne tłumaczenia nie pomogą. Z taką obsuwą, pierwszy tłumacz i cała redakcja już dawno powinna popełnić tradycyjne harakiri.
Ale...tłumaczenie jest, prace graficzne i redakcyjne trwają. A to naprawdę nie jest takie izzy...
Jak nie wydamy Kabuki w końcu w drugiej połowie roku to team redakcyjny zostanie uroczyście ścięty kataną i podany jako sashimi na Niech żyje komiks. Nikt nie usłyszy naszych krzyków...



Cytuj
Będą czołgi, ale w końcu to statki i okręty kręcą najbardziej bosmana Mata. Opóźniony Stamford Bridge i Leyte powinny ukazać się w drugiej połówce roku.
Leyte to dla każdego miłośnika wojen morskich must have. Kto wychował się na Pertku, Flisowskim czy w pracowni modelarskiej budując Yamato albo Enterprise będzie zachwycony planszami Delitte'a, rysowanymi z coraz większym rozmachem i dynamiką.
« Ostatnia zmiana: Pn, 22 Maj 2023, 14:42:57 wysłana przez Midar »

ukaszm84

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #4270 dnia: Pn, 22 Maj 2023, 13:37:52 »
Żeby z tego Kabuki nie wyszedł czasem Duke Nukem Forever.

Offline Midar

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #4271 dnia: Śr, 24 Maj 2023, 14:04:20 »
Cytuj
W drugiej połowie roku będzie też Burma.
Nestor Burma!


Offline Midar

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #4272 dnia: Cz, 25 Maj 2023, 17:18:44 »
Cytuj
A na Gwiazdkę... trochę inny Mikołaj



Offline Nephilim

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #4273 dnia: Pt, 26 Maj 2023, 06:44:15 »
"Dracula" George Bessa już u mnie w limitce! Jakież było moje zdzwienie kiedy okazało się, że Scream wybrał wersję bez komputerowych gradientów i dodatków. Wesja jest czyściutka, pierwotna, sam tuszyk który jest cudowny a każda plansza to majstersztyk udawadniający jak wielkim artystą jest Bess. Komiks wydany na matowym papierze co tylko podkreśla jego elegancje. Na końcu galeria alternatywnych okładek, min okładka podstawki. Mamy to! :D

Bardzo dobry wybór, Screamu :)

Komiks w obydwu wersjach można nabyć na stoisku Scream na Komiksowej Warszawie.

Offline Death

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #4274 dnia: Pt, 26 Maj 2023, 07:50:53 »
Dla lubiących czystość, pierwotność bez dodatkowych ozdobników idealne są okladki Draculi i Frankiego z wersji normalnej. Przecież te limitowane są wszystkim co Wam przeszkadza w planszach z dodatkami. :)
Nawalone tego, jakieś komputerowe prostokąty, a tutaj ładna czaszka na czarnym tle. Trochę mi się gryzie różnica w poczuciu estetyki, kiedy te same osoby, które narzekają na wersję z gradientami i dodatkami, wybierają rozbuchaną okładkę limitowaną. :)
W każdym razie czekam przebierając nogami aż gildia wyśle moją paczkę.