Autor Wątek: Libertago  (Przeczytany 320052 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Offline PJP

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1470 dnia: So, 13 Marzec 2021, 20:25:03 »
W ich propozycje wydawnicze :)

Offline Death

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1471 dnia: So, 13 Marzec 2021, 20:38:42 »
Można wejść do Sklepu Gildii, dodać do koszyka Muminki, Prosto z piekła, Opowieści z Hrabstwa Essex, Goliata, Corto Maltese: Ekwatorię, Raport Brodecka, Duchy zmarłych Corbena i Poego i to będzie równo 500 zł, a za pozostałe 30 zł kupić sobie kilka dobrych piw. To wszystko zestaw genialnych komiksów z 2021 roku. A potem sobie pomyśleć, że można było utopić ten hajs na wieloetapowo spierdolony półprodukt Libertago. I zaśmiać się sam do siebie w duchu jak dobry zrobiliśmy interes.

Offline Midar

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1472 dnia: So, 13 Marzec 2021, 20:46:47 »
Death, pięknie to podsumowałeś 🍺.

Offline PJP

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1473 dnia: So, 13 Marzec 2021, 22:07:33 »
Czyli nie warto ;)

Offline Carnage

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1474 dnia: Nd, 14 Marzec 2021, 15:11:58 »
Jeżeli ktoś jeszcze zapomniał zamówić kompletu jednorazowych chusteczek do nosa z ekskluzywnym nadrukiem z Thorgala to serdecznie zapraszam. Proszę o pośpiech bo nakład mocno limitowany.

https://www.facebook.com/Polishcomicartpl-341345759560848
"W życiu nie ważne jest ile oddechów zaczerpniesz, lecz ile jest chwil, które odbiorą ci oddech"

Offline Death

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1475 dnia: Nd, 14 Marzec 2021, 16:25:43 »
Znając cesarzy obciachu wieloetapowa kontrola nie zauważy moli, które zalęgły się w materiale na koszulki i przyjdą z ekskluzywnymi dziurami.

Offline freshmaker

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1476 dnia: Nd, 14 Marzec 2021, 16:34:49 »
wolałbym jednak ten brązowy grzbiet niż kubeczki :/

Offline death_bird

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1477 dnia: Pn, 15 Marzec 2021, 08:49:13 »
Piszcie co chcecie, ale mnie ten kubek się podoba.
Gdyby nie to, że nie potrzebuję kolejnego to być może byłaby to jedyna rzecz, którą bym od nich wziął.
No. Chyba, że będzie kosztował 150 PLN.  8)
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: Libertago
« Odpowiedź #1478 dnia: Pn, 15 Marzec 2021, 18:36:37 »
Popatrz jaka odwalają kaszanę w każdym tytule, który wydają. W każdym. I to jest fakt. Prostowanie tomu za ponad 5 stów poprzez wkładanie kartek. Śmiech na sali.

Ale ja mówię o Thorgalu i Szninklu. Co do pozostałych tytułów, to pełna zgoda. Ale pozostałe tytuły nie mają potencjału inwestycyjnego, bo Ptak Czasu, czy Borgia, to raczej niszowe tytuły. A Rosiński to uznana marka i tu w grę wchodzą nie tylko sentymenty komiksowych dinozaurów, którzy na komiksy pieniędzy nie oszczędzają, ale również są to tytuły rozpoznawane wśród nowych czytelników. Skoro za brzydką, malowaną planszę Rosińskiego z późnego Thorgala ktoś może wydać 100 tys. PLN to Thorgal z Libertago za tysiaka pójdzie spokojnie.

Offline starcek

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1479 dnia: Pn, 15 Marzec 2021, 20:31:34 »
Tak, oczywiście - pójdzie jeden Thorgal za tysiąc (gdy chleb będzie po 50 zeta), a potem nasz Janusz biznesu rzuci na rynek numery od 1 do 10 i „inwestorzy” padną na zawał.
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: Libertago
« Odpowiedź #1480 dnia: Pn, 15 Marzec 2021, 21:21:01 »
Tak, oczywiście - pójdzie jeden Thorgal za tysiąc (gdy chleb będzie po 50 zeta), a potem nasz Janusz biznesu rzuci na rynek numery od 1 do 10 i „inwestorzy” padną na zawał.

Jak tak cię czytam, to dochodzę do wniosku, że nie jesteś zbyt zamożnym człowiekiem? I do tego pewnie wydaje ci się, że bogactwo się bierze z kombinowania, kolesiostwa i mniej lub bardziej nielegalnych machlojek?

Nesumi

  • Gość
Odp: Libertago
« Odpowiedź #1481 dnia: Pn, 15 Marzec 2021, 21:28:14 »
To wszystko przy założeniu, że Libertago nie dodrukuje tych komiksów...

Offline sgor

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1482 dnia: Pn, 15 Marzec 2021, 22:13:58 »
Skoro za brzydką, malowaną planszę Rosińskiego z późnego Thorgala ktoś może wydać 100 tys. PLN to Thorgal z Libertago za tysiaka pójdzie spokojnie.

Piszesz o tej planszy z grudnia 2018 w Desie? Ona nie została z tego co pamiętam zlicytowana.

A jeśli jednak ktoś ja kupił to nieźle utopił gotówkę, bo lepsze i tańsze plansze tego typu (Thorgal, kolor, Rosiński) można dostać poza Polską.



Offline Midar

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1483 dnia: Pn, 15 Marzec 2021, 22:48:38 »
Jak tak cię czytam, to dochodzę do wniosku, że nie jesteś zbyt zamożnym człowiekiem? I do tego pewnie wydaje ci się, że bogactwo się bierze z kombinowania, kolesiostwa i mniej lub bardziej nielegalnych machlojek?
Jak tak cię czytam, to dochodzę do wniosku, że utopiłeś trochę pieniędzy w pseudoekskluzywnych wydaniach Libertago i się łudzisz, że na nich niewiadoma ile zarobisz, i że bogactwo bierze się z nietrafionych inwestycji.
Ja akurat też utopiłem, ale mam świadomość, że z każdym kolejnym tomem, przebitka na całości będzie coraz mniejsza, jeśli w ogóle.
Wcześniej, czy później Egmont puści integrale Thorgala, i jeśli będą one na poziomie wydanego przez nich ostatnio Szninkla, czy Skargi, to nikt przy zdrowych zmysłach nad wydaniem Libertago nawet się nie zastanowi.
Jestem również przekonany, że Janusz Ekskluzywny Wydawca zrobi dodruk lub drugie wydanie, bo np. „tyle osób w mailach o to prosiło”.
« Ostatnia zmiana: Pn, 15 Marzec 2021, 22:53:29 wysłana przez Midar »

Offline starcek

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1484 dnia: Pn, 15 Marzec 2021, 23:04:10 »
Jak tak cię czytam, to dochodzę do wniosku, że nie jesteś zbyt zamożnym człowiekiem? I do tego pewnie wydaje ci się, że bogactwo się bierze z kombinowania, kolesiostwa i mniej lub bardziej nielegalnych machlojek?
O proszę, brak argumentów i do razu ad personam. Żałosne.

Panie  wszechwiedzący pokaż mi posty osób, posiadaczy albumów o numeracji 1-10.  :-D

@midar
Albo mniej eksluzywne, już bez grafiki, ale w podobnym formacie.

Ciekawe, że te wredne Frankofony nie poznały się na ekskluzywności a’la Polonaise i wciąż można kupić francuskie wersje tych cudów.
« Ostatnia zmiana: Pn, 15 Marzec 2021, 23:07:52 wysłana przez starcek »
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.