Autor Wątek: Multiversum.pl - opinie o sklepie  (Przeczytany 316488 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline xanar

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #375 dnia: Pt, 26 Kwiecień 2019, 23:39:37 »
Ja to mam opory psychiczne zamawianiem  :), może do 29 mi się coś zmieni. Pozamawiałem parę rzeczy u konkurencji w preorderze, gdyż w Multiversum się nie dało. Patrzyłem przed chwilą, możesz normalnie wybrać albo odbiór na Pyrkonie albo wysyłkę.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline KubciO

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #376 dnia: So, 27 Kwiecień 2019, 00:07:21 »
Patrzyłem przed chwilą, możesz normalnie wybrać albo odbiór na Pyrkonie albo wysyłkę.
Ale po wyborze wysyłki nie mogę wybrać punktu odbioru czy podać adresu dostawy. Żadna mapka czy okienko do wprowadzenia adresu się nie pojawia. W tym momencie utknąłem.

Offline xanar

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #377 dnia: So, 27 Kwiecień 2019, 19:19:18 »
Na stronie takie coś napisali:

Obecnie nie ma możliwości składania zamówień z opcją ODBIORU W PUNKCIE - wtyczka Poczty Polskiej obsługująca tą usługę przestała działać.

Awaria została już zgłoszona.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #378 dnia: So, 27 Kwiecień 2019, 19:37:26 »

Standardowe przeliczniki które będą stosowane po 29.04.2019 są w trakcie wyliczania.

No ale przecież przeliczniki nie zależą o kursu ? Tak na filmie chyba mówił  :)

to są tak zaawansowane obliczenia że potrzebne są komputery kwantowe - a i sam widzisz że one ledwo sobie radzą. to nie jest takie hop siup

Offline xanar

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #379 dnia: So, 27 Kwiecień 2019, 20:01:40 »
Tyko żeby nie przekombinował bo mu jeszcze wyjdzie drożej niż u konkurencji  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

sum41

  • Gość
Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #380 dnia: So, 27 Kwiecień 2019, 20:22:11 »
Batman Adventures w sklepie po 50 przelicznik 2,50 na Pyrkonie 60 przelicznik 3,00 hmm dziwne...

John_

  • Gość
Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #381 dnia: So, 27 Kwiecień 2019, 20:24:32 »
Byłem na dniu otwartym w Multiversum. Nikogo z Was niestety nie spotkałem. Szef też siedział ukryty w swoim gabinecie i smażył coś na komputerze. Może nowy wpis na konkurencję? Miała być reguralna seria, a tu cisza w eterze. Jestem zawiedziony.

Offline freshmaker

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #382 dnia: So, 27 Kwiecień 2019, 21:01:13 »
czym się różnią komiksy z przelicznikami a i b? w zeszłym roku na mfk rzucili przelicznik 2 pln w niedziele, liczę na podobny bajer jutro na pyrkonie

Offline Moreroms

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #383 dnia: Pn, 29 Kwiecień 2019, 11:39:33 »
Z fb:

Pamiętajcie - jeszcze tylko dzisiaj jesteśmy w stanie zaoferować Wam nieziemsko niskie przeliczniki 2,5 i 3,0 - jutro nastąpi ich zmiana.

Cały system przeliczników jest jeszcze w trakcie obliczania a nie jest to tak proste jak mogłoby się wydawać.

Przeliczników będzie od jutra na pewno więcej niż dwa i wszystko sprowadza się do odpowiedniego rozłożenia tak żeby jak najwięcej produktów było w najniższym możliwym przeliczniku.

Jeżeli chodzi o przeliczniki od jutra to najniższy z nich będzie na poziomie minimum 3,1 - czyli nadal na rewelacyjnym poziomie w stosunku do faktycznego kursu dolara.

Offline Teli

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #384 dnia: Pn, 29 Kwiecień 2019, 12:19:15 »
Z fb:

Cały system przeliczników jest jeszcze w trakcie obliczania a nie jest to tak proste jak mogłoby się wydawać.

Przeliczników będzie od jutra na pewno więcej niż dwa i wszystko sprowadza się do odpowiedniego rozłożenia tak żeby jak najwięcej produktów było w najniższym możliwym przeliczniku.


W przyszłym roku na maturze:

"Jaś ma 200 zł i chce kupić sobie na Multiversum #1000 Detective Comics w HC. Uwzględniając przeliczniki od A1 do G97 z tabeli C42 z wyłączeniem przeliczników D39 do F15  zakładając że kurs dolara w dniu zakupu wynosi 4,28 a prognozowana temperatura powietrza w Nairobi wniesie 37,5 stopnia C używając całki algorytmicznej i metody trapezów oblicz ile Jaś musi zapłacić za komiks. W ramach dodatkowej punktacji oblicz ile Jaś zapłaci za  przesyłkę Pocztą Polską wiedząc że Jaś mieszka w na ul. Palacza 66 w Szczebrzeszynie Dolnym - skorzystaj z tabel przeliczników dla przesyłek z MVM - przeliczniki od K468 do S593 z kolumny od DRI8234 do FAKA906Z. Obliczenie wykonaj metodą macierzy odwrotnej."

Offline Grzmichuj

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #385 dnia: Pn, 29 Kwiecień 2019, 12:28:42 »
A co sądzicie o reklamowaniu dostawy okładką Conan Colossal, jednego z najdroższych i nieosiągalnych już omniaków? Bo moim zdaniem świetnie wpisuje się w tradycję taniego manipulanctwa właściciela sklepu.

https://multiversum.pl/_blog/230-DOSTAWA_2019-17.html
jeżeli nadal będzie opowiadał takie bzdury, to skontaktuję się z odpowiednimi organami odnośnie pomawiania mnie, Egmontu i jeszcze kilku innych polskich wydawnictw. Ciekawe, czy wówczas będziesz takim kozakiem?

Offline Pawelek

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #386 dnia: Pn, 29 Kwiecień 2019, 12:39:30 »
Ja jestem ukontentowany bo jak zobaczyłem to od razu kupiłem. Tak nawet bym nie przeglądał dostawy. Patrzę z dużym niesmakiem na te wpisy na fb czy na blogu ale to co czasem można znaleźć w mvm to jak zabawa w szukanie skarbu ;) Za sprowadzenie Colossal King Conan, jego sprzedaż za 300zł i wysyłkę w piątek z rana jeszcze przed Pyrkonem ode mnie chapeau bas. Przed godziną odebrałem  - stan idealny w folii.
https://i.imgur.com/buPTLFl.jpg
« Ostatnia zmiana: Pn, 29 Kwiecień 2019, 15:26:09 wysłana przez Pawelek »

Offline LordDisneyland

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #387 dnia: Pn, 29 Kwiecień 2019, 23:17:59 »
@ Teli- chłopie, echchch...zadanie rewelka, ale....z ciekawości sprawdziłem, czymże jest macierz odwrotna.

  ???

Nie rób mi tego więcej, moje życie i tak nie jest łatwe.
,, - Eeeeech.''

Offline xanar

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #388 dnia: Wt, 30 Kwiecień 2019, 08:14:12 »
Mnożą się te przeliczniki  :)

Aktualnie w ramach naszej oferty stosujemy następujące przeliczniki USD/PLN:

podstawowy A - 3,1 / preorderowy A - 2,9

podstawowy B - 3,3 / preorderowy B - 3,1

podstawowy C - 3,5 / preorderowy C - 3,3

Straszna drożyzna się zrobiła po tej rewolucji  :)

Ktoś mi wytłumaczy czemu aktualnie jest wszystkiego po 1 szt. na stanie, gdyż jest drożej niż było przed rewolucją a tam stany były realne.
« Ostatnia zmiana: Wt, 30 Kwiecień 2019, 08:19:43 wysłana przez xanar »
Twój komiks jest lepszy niż mój

Online OokamiG

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #389 dnia: Wt, 30 Kwiecień 2019, 09:11:30 »
Chcą sprawić, wrażenie że mają mało wszystkiego, żeby ci bardziej niecierpliwi klienci kupili poszczegolne tytuły.