Autor Wątek: Multiversum.pl - opinie o sklepie  (Przeczytany 316481 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline starcek

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #345 dnia: Pn, 15 Kwiecień 2019, 15:14:15 »
To chyba koniec rewolucji? Nagłe zmiany przelicznika były odkąd pamiętam. To już było.
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Online xanar

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #346 dnia: Pn, 15 Kwiecień 2019, 15:24:53 »
Nie przywiązywałbym wagi do tego co on tam napisał odnośnie grudnia, gdyż jak widać problemem jest utrzymać coś przez dwa tygodnie. W ogóle tych wpisów nie brałbym na poważnie, raczej bardziej w celach rozrywkowych.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Online Teli

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #347 dnia: Pn, 15 Kwiecień 2019, 15:50:38 »
Taki mały offtop ale jak patrzę na to co się na MVM wyprawia to stwierdzam że pan Rafał to się tam marnuje. Z taką gadką, niechęcią do konkurencji, pamięcią do składanych obietnic i tendencją do dawania jedną ręką po czym zabierania drugą to wysoko by zaszedł w dzisiejszej polityce... może niech odda sklep komuś kompetentnemu a sam startuje w jesiennych wyborach. Dobrze by się tam odnalazł.

Dobra wiem że to katastroficzny scenariusz dla kraju ale nie mogłem się powstrzymać od tego porównania.

Offline Murazor

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #348 dnia: Pn, 15 Kwiecień 2019, 15:58:25 »
Podobienstwo tez mocno mi sie rzucilo w oczy  :-\

Online xanar

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #349 dnia: Pn, 15 Kwiecień 2019, 16:24:00 »
No nie wiem, on chyba taki mocny jest tylko przez internet, wystarczy obejrzeć film z fb na Dzień Kobiet.
« Ostatnia zmiana: Pn, 15 Kwiecień 2019, 16:31:17 wysłana przez xanar »
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Crono

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #350 dnia: Pn, 15 Kwiecień 2019, 17:41:55 »
xanar, po twoim poście włączyłem FB i zobaczyłem ten filmik z okazji dnia kobiet. Chyba nigdy nie zrozumię tego całego Facebooka i powodu dla którego ludzie się przed nim obnażają...

Offline Red Fury

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #351 dnia: Wt, 16 Kwiecień 2019, 06:49:49 »

Żałuję, że nie miałem kasy w marcu kiedy trady były w okazyjnych niskich cenach i zazdroszczę tym, którym się udało coś dorwać. No cóż trzeba zahibernować gotówkę i czekać na lepsze czasy w multiversum. Jak myślicie jest szansa, że przelicznik z marca jeszcze się w tym roku pojawi, czy nie ma już na to szans?
It's too late...you had your chance...and I'm just getting started.

Online Teli

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #352 dnia: Wt, 16 Kwiecień 2019, 07:48:25 »
W MVM wszystko jest możliwe. Chomikowanie kasy ma sens bo szansa na powtórkę akcji jest i pewnie nastąpi to w ciągu najbliższego pół roku, przynajmniej patrząc na ostatnie statystyki. Problemem jest to że nie znasz dnia ani godziny kiedy takie zmiany nastąpią.
Sądzę że sporo zależy od faz księżyca, wybuchów na słońcu, aktualnego położenia Saturna w znaku Ryby, szybkości i kierunku wiania wiatru i od tego ile łyżeczek cukru rano pan Rafał wsypał do kawy :) Także dziś wieczorem przelicznik jest 2,8 a rano może być 9,99 albo 2,22, kto to wie?
Z MVM jest jak z wycieczką po Arkham - wchodzisz i nie wiadomo co jest możliwe. :D

Online xanar

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #353 dnia: Wt, 16 Kwiecień 2019, 09:19:25 »
Miały też być dalsze wpisy o konkurencji, też nie ma, jestem straszenie zawiedziony, gdyż to był najlepszy punkt programu.  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Grzmichuj

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #354 dnia: Wt, 16 Kwiecień 2019, 11:54:18 »
Konkurencja taka zła, ale dobry pomysł warto zajumać. Patrz: zapowiedź dostawy na AC vs preorder dostawy MVM
jeżeli nadal będzie opowiadał takie bzdury, to skontaktuję się z odpowiednimi organami odnośnie pomawiania mnie, Egmontu i jeszcze kilku innych polskich wydawnictw. Ciekawe, czy wówczas będziesz takim kozakiem?

Offline Gazza

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #355 dnia: Wt, 16 Kwiecień 2019, 12:29:11 »
preview dostawy ;)

Online xanar

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #356 dnia: Śr, 17 Kwiecień 2019, 23:01:05 »
Już przeliczniki bez zapowiedzi skaczą  ;D :

przelicznik A - 1 USD = 2,8 PLN - bez zmian

przelicznik B - 1 USD = 3,3 PLN - było 3,2  ;D

Myślę, że jeszcze parę dni i będziemy świadkami historycznego wydarzenia, gdyż aktualnie u konkurencji przy zamówieniu np. MONSTRESS HC VOL 01 i wyborze kuriera Inpost jest jeszcze drożej tylko o 2,99 (pomijam, że Atom ma Inpost 24h a Multiversum InPost - KURIER STANDARD (D+3))


NEWS z ostatniej chwili  ;D

UWAGA!

Z okazji PYRKONU w dniach od 19.04.2019 (19.04.2019 w godzinach od 17:00 do 19:00 odbędzie się w naszej siedzibie w Poznaniu (ul. Orląt 12) przedpyrkonowa zakupowa rozgrzewka na którą serdecznie zapraszamy) do 29.04.2019 dla wszystkich dostępnych w naszym magazynie produktów będą obowiązywały specjalne przeliczniki!

specjalny przelicznik A: 1 USD = 2,5 PLN

specjalny przelicznik B: 1 USD = 3,0 PLN



Obejrzałem film z Facebooka i już wiem jak działają przeliczniki  ;D
« Ostatnia zmiana: Cz, 18 Kwiecień 2019, 15:20:16 wysłana przez xanar »
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline LordDisneyland

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #357 dnia: Cz, 18 Kwiecień 2019, 17:03:07 »
To weź wyjaw sekrety tym, którzy nie są na fejsbuku... Przydałaby się choć garść tej wiedzy tajemnej ;)
,, - Eeeeech.''

Online xanar

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #358 dnia: Cz, 18 Kwiecień 2019, 17:30:12 »
Ja też nie mam, nie trzeba mieć żeby obejrzeć:

Z tym przelicznikiem to nie jest taka prosta sprawa  ;) nie zależy od kursu dolara  ??? "to jest wiele różnych czynników i jest to w stanie zrozumieć wyłącznie osoba, która prowadzi firmę i wie z czym to jest jeszcze związane kosztami, czynnikami i ... . I nie będzie poświęcał godziny wykładu, żeby tłumaczyć jak to wszytko działa"  ;D I jak ktoś chce zobaczyć jak to działa to niech sobie założy firmę, wtedy zobaczy jak to działa  ;D

No ja mam firmę i nadal nie jestem w stanie tego ogarnąć, może po 20 latach prowadzenia działalności zrozumiem  ;D

Jest trochę o hejterach i że trzeba dalej dużo kupować  :)

To tam kartą nie można było płacić i dopiero tera będzie można ?

https://www.facebook.com/multiversum.eu/videos/2362801930445369/
Twój komiks jest lepszy niż mój

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #359 dnia: Cz, 18 Kwiecień 2019, 18:27:23 »
czytam te Wasze wpisy i się czuję jakbym oglądał paski z wiadomości TVP. bez weryfikacji nigdy bym nie uwierzył że to  się dzieje naprawdę. szok, to jakiś surrealistyczny kabaret. grożenie klientom że jak nie będą więcej kupować to firma zwinie się z rynku, jakieś tajemnicze pociski po konkurencji, 'przeliczniki' które są zbyt skomplikowane dla maluczkich intelektualnie klientów, zamykanie strony www na dwa dni. szok, szok, szok.

a przez brak poważniejszej konkurencji ten kabaret dalej się będzie ciągnął.