Autor Wątek: Sugestie na temat forum  (Przeczytany 300891 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Offline Gieferg

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1890 dnia: So, 11 Listopad 2023, 17:45:44 »
Zdaje się, że ktoś tu nie ogarnia sytuacji  ???

1) Nie mam żadnego bloga i do niego nie odsyłam.
2) Wszystkie moje recki są publikowane na Filmożercach - to strona-matka tego forum, gdzie wyście się uchowali, że tego nie wiecie?  Link tu, a nie gdzie indziej zaproponował wrzucić Mateusz. Jak ktoś ma problem z generowaniem ruchu na stronie od której zależy istnienie tego forum to naprawdę nie wiem co mu powiedzieć.
3) W temacie też się wypowiedziałem, zdanie na temat komiksu masz dosłownie post wyżej (!), a chcesz wiedzieć więcej to klikasz w link. Dokładnie tak samo wrzucałem wszystkie wcześniejsze recki Spider-Manów, Batmanów i Punisherów i nikomu nie przeszkadzało.
4) Śmietnikowych tematów nie dotykam i to się nie zmieni bez względu na to kto co na ten temat uważa.


I wszystko w temacie.
« Ostatnia zmiana: So, 11 Listopad 2023, 18:05:35 wysłana przez Gieferg »

Offline Enceladus

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1891 dnia: So, 11 Listopad 2023, 18:04:10 »
Nie widzę za bardzo sensu takich szambotematów o wszystkim. Sam do nich nie zaglądam (bo przekopywanie się przez posty dotyczące wszystkiego co tylko możliwe, żeby znaleźć to co mnie akurat interesuje mi się nie uśmiecha), więc i tym bardziej nie będę w nich niczego zamieszczał.


Zdaje się, że ktoś tu kompletnie nie ogarnia sytuacji.

1) Nie mam żadnego bloga i do niego nie odsyłam.
2) Filmożercy to jest strona-matka tego forum, gdzie wyście się uchowali, że tego nie wiecie? Link tu, a nie gdzie indziej zaproponował wrzucić Mateusz. 
3) W temacie się wypowiedziałem, zdanie na temat komiksu masz dosłownie post wyżej (!), a chcesz wiedzieć więcej to klikasz w link. Dokładnie tak samo wrzucałem wszystkie wcześniejsze recki Spider-Manów, Batmanów i Punisherów i nikomu nie przeszkadzało.
4) Śmietnikowych tematów nie dotykam i to się nie zmieni bez względu na to kto co na ten temat uważa.

I wszystko w temacie.

Jeszcze rozumiem umieszczenie linku tutaj... ale z Twojej argumentacji bije spora arogancja...


Offline Mateusz

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1892 dnia: So, 11 Listopad 2023, 18:10:06 »
@Gieferg tu nie chodzi o betonowanie. @Kyms ma racje, bez sensu jest odsyłać do swojego bloga, kiedy można po prostu wypowiedzieć się w temacie. Przecież nie raz już było o tym, że po to właśnie jest to forum. Ale rozumiem to samolubne podejście bo to generuje ci ruch na blogu/stronie, fajnie, ale nadal bez klikania w ten link nie wiem jakie jest twoje zdanie na temat tego komiksu.

Kilka postów wyżej masz krótką opinię o komiksie, której recenzja jest rozwinięciem. Jeśli ktoś chce poznać szerszą opinię, to ma do tego sposobność. To nie pierwsza taka sytuacja na forum, że ktoś linkuje do swojego tekstu w temacie innym niż ten służący do masowego reklamowania swoich blogów i stron.
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Offline michał81

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1893 dnia: So, 11 Listopad 2023, 20:20:00 »
@Mateusz zapomniałem że @Gieferg pisze dla Filmożerców swojemu człowiekowi można pozwolić więcej. Luz. Róbta co chceta.
« Ostatnia zmiana: So, 11 Listopad 2023, 20:21:49 wysłana przez michał81 »

Offline Kyms

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1894 dnia: So, 11 Listopad 2023, 23:30:52 »
Niefajne jest wymaganie od innych, upominanie i karcenie ich za niestosowanie się do wytycznych, ale swoim dawać pełną swobodę i jeszcze tłumaczyć to dość nieprzyjazną argumentacją jak:

Zdaje się, że ktoś tu nie ogarnia sytuacji  ???
2) Wszystkie moje recki są publikowane na Filmożercach - to strona-matka tego forum, gdzie wyście się uchowali, że tego nie wiecie?  Link tu, a nie gdzie indziej zaproponował wrzucić Mateusz. Jak ktoś ma problem z generowaniem ruchu na stronie od której zależy istnienie tego forum to naprawdę nie wiem co mu powiedzieć.
4) Śmietnikowych tematów nie dotykam i to się nie zmieni bez względu na to kto co na ten temat uważa.

Czasami lepiej nie zabierać głosu, niż pisać takie "argumenty". Tego typu słowa nie tylko krytycznie odnoszą się do forum, ale i osób uczestniczących w tych dyskusjach.

Offline Gieferg

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1895 dnia: So, 11 Listopad 2023, 23:32:44 »
Na dobrą sprawę to nie wiem z czym masz problem, który argument i dlaczego Ci się nie podoba, ani po kiego w ogole ciągniesz temat skoro wszystko zostało wyjaśnione. W dodatku obudziłeś się  przy nastej recenzji którą wrzuciłem na przestrzeni ostatnich kilku lat. Jak tak bardzo chcesz link w tamtym wątku to sam go tam sobie wrzuć :P

Jakby się dało edytować to bym po prostu dodał link do poprzedniego posta z opinią zamiast wrzucać kolejny, ale się nie da ani edytować ani usunąć, więc i tak nic nie poradzę, a link jest tam, gdzie się najbardziej przyda.
« Ostatnia zmiana: So, 11 Listopad 2023, 23:41:29 wysłana przez Gieferg »

Offline Kyms

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1896 dnia: So, 11 Listopad 2023, 23:42:29 »
Na dobrą sprawę to nie wiem z czym masz problem ani po kiego w ogole ciągniesz temat skoro wszystko zostało wyjaśnione. W dodatku obudziłeś się  przy nastej recenzji którą wrzuciłem na przestrzeni ostatnich kilku lat. Jak tak bardzo chcesz link w tamtym wątku to sam go tam sobie wrzuć :P

Jakby się dało edytować to bym po prostu dodał link do poprzedniego posta z opinią zamiast wrzucać kolejny, ale się nie da ani edytować ani usunąć, nic nie poradzę.
Wybacz, ale nie śledzę uważnie Twojej aktywności na forum, żeby "przez lata" o tym pisać. Zwróciłem uwagę na to teraz, ponieważ pamiętam, że jeszcze niedawno mi zwracano na to uwagę i dostosowałem się widząc, ze takie są "zasady" forum. Dodatkowo prawie wszyscy (prawie, bo jesteś najwidoczniej wyjątkiem) stosują się do tych zasad, więc uprzejmie zwróciłem Ci na to uwagę. Nie spodziewałem się, że w odpowiedzi dostanę argumentację na dość żałosnym poziomie, ale cóż. Nie zamierzam podejmować walki z wiatrakami, róbcie co chcecie skoro idzie to po znajomości. Mi nie podobają się takie praktyki uważając, że jeśli od innych czegoś się wymaga to samemu się powinno stosować i świecić przykładem.

Offline Gieferg

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1897 dnia: So, 11 Listopad 2023, 23:44:47 »
Cytuj
że jeszcze niedawno mi zwracano na to uwagę
Zwracano Ci uwagę w sprawie wklejania linków do Filmożerców? :>

Jest różnica między kimś kto wpada tu po to, żeby reklamować swojego bloga czy kanał na YT i głównie wkleja linki zamiast się normalnie wypowiadać (nie mówię tu o Tobie, nie wiem czemu Ci zwracano uwagę), a kimś, kto się tu regularnie udziela i przy okazji pisze dla strony, której admin założył także to forum. W skrócie - nie jestem tu w żadnym wypadku po to, żeby promować jakiekolwiek "obce" strony w związku z czym nie widzę problemu.

Cytuj
argumentację na dość żałosnym poziomie
Doprecyzujesz co masz na myśli?

« Ostatnia zmiana: So, 11 Listopad 2023, 23:51:25 wysłana przez Gieferg »

Offline Kyms

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1898 dnia: So, 11 Listopad 2023, 23:48:56 »
Zwracano Ci uwagę w sprawie wklejania linków do Filmożerców? :>Doprecyzujesz co masz na myśli?

Nie, zwrócono mi uwagę na wklejanie linków do swojej twórczości  :) Robisz dokładnie to samo, ale po argumentacji widać dokładnie o co chodzi.

Doprecyzujesz co masz na myśli?

Doprecyzowałem w poprzedniej wiadomości, gdzie konkretnie zacytowałem nieprzyjazną argumentację. Tego typu wypowiedzi krytycznie odniosły się do forum, wypowiadających się osób w danych tematach, no i pokazały nierówne traktowanie wobec zasad.

Offline Gieferg

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1899 dnia: So, 11 Listopad 2023, 23:53:26 »
No to tak doprecyzowałeś, że dalej nie wiem z czym masz problem.

A "nierówne traktowanie" powinno w tym wypadku być zrozumiałe i oczywiste. Pozwalasz odwiedzającym Cię ludziom wieszać sobie w pokoju na ścianie co i gdzie im pasuje? Bo tak się składa, że mi gospodarz (z którym umówiłem się, że napiszę ten tekst) powiedział - "powieś to tam". Widzisz różnicę? Pod każdym postem masz cały zestaw różnych linków, nawet w avatarze reklama.  Ja mam cały jeden link w sygnaturce, który w dodatku prowadzi do strony Mateusza - i jeszcze się dziwisz, że nierówno się ludzi traktuje. Serio?

Z innej beczki, zerknąłem na twoją recenzję "Dziedzictwa" (natknałem się na nią, sprawdzając czy są w ogóle jakieś w necie - i mało co znalazłem) - przede wszystkim sugerowałbym popracować nad składnią, bo takie potworki:
Cytuj
Świetnie bawiłem się podczas „Batman. Dziedzictwo”. Aż chcę powiedzieć, że lepiej niż w „Epidemia”.
przyprawiają mnie o drgawki :>

« Ostatnia zmiana: Nd, 12 Listopad 2023, 00:26:08 wysłana przez Gieferg »

Offline Mateusz

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1900 dnia: Nd, 12 Listopad 2023, 00:17:19 »
Niefajne jest wymaganie od innych, upominanie i karcenie ich za niestosowanie się do wytycznych, ale swoim dawać pełną swobodę i jeszcze tłumaczyć to dość nieprzyjazną argumentacją jak:

Czasami lepiej nie zabierać głosu, niż pisać takie "argumenty". Tego typu słowa nie tylko krytycznie odnoszą się do forum, ale i osób uczestniczących w tych dyskusjach.
Możesz mi przypomnieć, sytuację, w której Cię upomniałem, za wrzucenie w taki sposób linka?
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Offline Gieferg

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1901 dnia: Nd, 12 Listopad 2023, 00:29:28 »
Jeśli zaczął karierę na forum w taki sposób: https://forum.komikspec.pl/dzial-ogolny/kanal-uniwersum-dc-comics-na-youtube/msg186141/#msg186141 (czyli nie jak ktoś, kto wpadł pogadać, tylko jak koleś co wpycha do skrzynki pocztowej plik ulotek)
 ...to i nic dziwnego, że się ludzie czepiali.

Może by tak wydzielić/przenieść (np do sugestii nt forum czy coś) ten wątek od sugestii o przenoszeniu linku? szkoda, żeby wątek o Batmanie tym zaśmiecać.
« Ostatnia zmiana: Nd, 12 Listopad 2023, 00:33:23 wysłana przez Gieferg »

Offline Castiglione

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1902 dnia: Pn, 13 Listopad 2023, 02:12:11 »
Nie, zwrócono mi uwagę na wklejanie linków do swojej twórczości  :) Robisz dokładnie to samo, ale po argumentacji widać dokładnie o co chodzi.
Człowieku, wrzuciłeś przed chwilą 15 linków do swoich materiałów w temacie o blogach. Wyobrażasz sobie, że będziesz latać po całym forum i spamować tym w każdym możliwym miejscu? Jest to pewna różnica w porównaniu z tym, że Gieferg jednorazowo na 1,5 tys swoich postów podrzuci swój link gdzieś indziej. Sam ostatnio wrzuciłeś swoją recenzję "Blue Beetle'a" w temacie o filmach DC i jakoś nikt ci uwagi nie zwracał.

A już nie ogarniać, że inaczej się podchodzi do materiałów ze strony, która jest powiązana z forum, a inaczej do linków z zewnątrz, to świadczy o dużym niezrozumieniu rzeczywistości. W sklepach czasami też wisi tablica ogłoszeń, na której możesz sobie przypiąć własne, ale chyba nie wpieprzasz się z nimi w inne miejsca na obiekcie, bo właściciel wiesza w nich swoje plakaty?
« Ostatnia zmiana: Pn, 13 Listopad 2023, 02:17:21 wysłana przez Castiglione »

Offline Spiff

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1903 dnia: Śr, 22 Listopad 2023, 17:39:41 »
Mam pytanie :
jak się robi podwójne lajki ?   :D

- No i jesteśmy na bezludnej wyspie.
- Jaka tam ona bezludna! A ty, to pies?

Offline Rodrigues

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1904 dnia: Śr, 22 Listopad 2023, 17:58:16 »
Mam pytanie :
jak się robi podwójne lajki ?   :D

Zanim polajkujesz wybrany post otwierasz ten sam temat w dwóch (lub większej ilości kart), po czym lajkujesz w każdej karcie. Właśnie pyknąłem ci 3 lajki. Nie za maco.  :o ;D :o ;D :o ;D 8)

P.S. Odkryłem to przez przypadek. Nie tam, że jestem jakimś ukrytym sabotażystą Simple Machines. Admini oszczędźcie bana plis  :P ;)

P.S.2 Dobra Xanar wyluzuj już z tymi lajkami XD
« Ostatnia zmiana: Śr, 22 Listopad 2023, 18:01:41 wysłana przez Rodrigues »