Autor Wątek: Sugestie na temat forum  (Przeczytany 300899 razy)

0 użytkowników i 9 Gości przegląda ten wątek.

Offline xanar

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1860 dnia: Wt, 03 Październik 2023, 19:17:28 »
Szkoda, że nie został tym moderatorem, pobanowałby wszystkich, którzy coś piszą na niego a sam dalej uprawiałby sowią twórczość, to byłoby coś, cóż przepadło, ale pomarzyć można  :D
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Bazyliszek

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1861 dnia: Wt, 03 Październik 2023, 19:35:33 »
uprawiałby sowią twórczość

Tak.


Bo najlepszym moderatorem był @fragsel na poprzednim, który traktował wszystkich równo i sprawiedliwie rozdzielał osty jak ktoś zasłużył. Przecież sam Mateusz miał tam konto jako marian381 i normalnie pisaliśmy np. w temacie o Kolekcjach. Gdyby wszyscy forumowicze tu byli tak traktowani, nie byłoby problemu.

@Spiff
Dobry pomysł. :)

Offline stachel

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1862 dnia: Wt, 03 Październik 2023, 20:00:37 »


Moderatorzy też. Mają swoje życie, swoją pracę, swoją rodzinę, na forum wchodzą od czasu do czasu, ewentualnie jak zobaczą, że ktoś pisze coś o polityce, to wyciszają i tyle.
Moje pytanie więc jest następujące - dlaczego taki moderator jest moderatorem, który wykazuje zero chęci, czasu, głowy itd. itp. żeby działać, kiedy jest ku temu potrzeba?

Jak zgłaszałem się na moderatora to miałem dużo więcej czasu i byłem dużo bardziej aktywny na forum. Teraz tego czasu mi brakuje, więc i rzadziej zaglądam, i mniej wątków czytam. Czy jak zrezygnuję z bycia moderatorem to będzie lepiej? Jak ktoś z Was chce działać to przecież możecie zgłosić swoją kandydaturę i jestem przekonany, że @Mateusz rozważy każde zgłoszenie.

Pozwolę sobie jeszcze wyjaśnić kwestię wyciszeń: w momencie gdy użytkownik przekracza 60% ostrzeżeń to jest wyciszany (1% spada każdego dnia). Wyciszane więc są osoby, które w krótkim czasie otrzymają kilka ostrzeżeń najczęściej. Jako moderator nie mam opcji permanentnego bana.

Offline Alexandrus888

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1863 dnia: Pt, 06 Październik 2023, 04:17:00 »
Abstrachując od tego gorącego ziemniaka.
Wyświetla mi się w nagłówce i stopce reklama partii politycznej. Czy admin nie miał zwyczaju banowania takich treści (i za takie treści)?

Offline HugoL3

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1864 dnia: Pt, 06 Październik 2023, 08:14:33 »
Ja u siebie nie widzę obecnie ani nagłówka, ani stopki.

Offline burberry

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1865 dnia: Pt, 06 Październik 2023, 14:09:50 »
Abstrachując od tego gorącego ziemniaka.
Wyświetla mi się w nagłówce i stopce reklama partii politycznej. Czy admin nie miał zwyczaju banowania takich treści (i za takie treści)?

Pewnie to są dynamiczne reklamy dobierane na podstawie Twojego contentu i tego, co lubisz/o czym czytasz. Admin nie ma wpływu na treść takich reklam?

Offline parsom

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1866 dnia: Pt, 06 Październik 2023, 14:13:12 »
Ja mam koszulki z Himilsbachem i klocki... Inne strony oglądam w trybie incognito, więc się nie wyświetlają.

Offline Bazyliszek

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1867 dnia: Wt, 17 Październik 2023, 19:49:21 »
Bazyl napisałem baranie o Wojnie domowej. Nie przekręcaj moich słów i nie odnoś ich do wydania Sprawiedliwości, która ma limitowany nakład i raczej nie będzie dodruków.

Czy jest na sali moderacja? Post zgłoszony, ale cytuję tutaj by pokazać, jak michał81 sobie używa wobec innych forumowiczów, bo mu się na to pozwala. I to nie pierwszy raz i nie drugi.

Offline xanar

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1868 dnia: Wt, 17 Październik 2023, 20:04:42 »
Jackich innych, przecież on wyraźnie do ciebie napisał :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline roble

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1869 dnia: Śr, 18 Październik 2023, 00:19:43 »
Jackich innych, przecież on wyraźnie do ciebie napisał :)

Xanar, spamerze jeden..  ;) tym razem udało Ci się mnie rozbawić..  :)

Offline Castiglione

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1870 dnia: Śr, 18 Październik 2023, 11:06:11 »
Czy jest na sali moderacja?
Jak widać tak :)


Offline donT

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1871 dnia: Śr, 18 Październik 2023, 11:13:06 »
I te 100% powinno zostac permanentnie w tym przypadku.
You know nothing. Hell is only a word. The reality is much, much worse.

Offline HugoL3

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1872 dnia: Śr, 18 Październik 2023, 11:53:59 »
No to nie dostaniecie tego dowodu na brutalne przerwanie kolekcji WKKDC...

Offline GoNzO

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1873 dnia: Śr, 18 Październik 2023, 12:08:28 »
Z Bazylem jest ten problem, że ma dużą wiedzę na temat komiksów superhero i disney, ale jego fiksacja na niektóre tematy w każdym poście stała się już po prostu męcząca. U mnie od niedawna jest na czarnej liście i tylko czas tracę na czytanie postów, pisanych w odpowiedzi na jego wypociny.

Offline misiokles

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1874 dnia: Śr, 18 Październik 2023, 12:22:41 »
Może i ma dużą wiedzę, ale w komentarzach niżej zbyt często ludzie ją prostowali, więc... ;)