Autor Wątek: Sugestie na temat forum  (Przeczytany 300572 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Offline PJP

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1740 dnia: Wt, 26 Wrzesień 2023, 06:40:58 »
Podbijam, bo wypadałoby coś odpisać 8)

Offline kubisz

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1741 dnia: Śr, 27 Wrzesień 2023, 09:00:41 »
Przepraszam, co to za gówno?

Komuś z Was też coś takiego wyskakuje?

Offline perek82

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1742 dnia: Śr, 27 Wrzesień 2023, 10:03:38 »
Tak, zakładałem że to po jakiejś aktualizacji Chrome takie coś się pojawia. Ale w sumie pewny nie jestem.
Poza tym zaczęły mi na forum pojawiać się jakieś całostronicowe reklamy, gdy wchodzę w jakiś wątek z głównej strony. Ale od czasu do czasu tylko. I chyba w telefonie się to nie zdarzyło. Pewnie kwestia ustawień, ale się nie znam.
Trwa zabawa w wybieranie komiksów, które koniecznie trzeba przeczytać. Jeśli lubisz takie akcje, to zajrzyj tutaj:
https://forum.komikspec.pl/komiksowe-top-listy/100-komiksow-ktore-musisz-przeczytac-(przed-smiercia)/

Offline Mateusz

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1743 dnia: Śr, 27 Wrzesień 2023, 10:09:31 »
Po naszej stronie nie było żadnych zmian w kwestii reklam. Musi to być jakaś wtyczka przeglądarki. Chyba że większość osób ma nagle taki problem? To przyjrzę się dokładniej sprawie.

Ale mi nie chodzi o barwy i jakieśtam bzdetne wojenki. Szczerze to w dupie mam to logo. Chodzi mi o to że banują gościa chyba już tylko bo taki kaprys. I mimo, ze kilka osób zwróciło na to uwagę to zero komentarza. Żenada.

Wyłapał ostrzeżenie, bo mimo wielu poprzednich uwag nadal usilnie próbuje rozkręcać polityczną gównoburzę.
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Offline jotkwadrat

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1744 dnia: Śr, 27 Wrzesień 2023, 10:45:18 »
Mnie też to wyskakuje.

Offline Mateusz

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1745 dnia: Śr, 27 Wrzesień 2023, 10:47:52 »
Na jakiej przeglądarce?
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Offline xanar

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1746 dnia: Śr, 27 Wrzesień 2023, 10:48:20 »
Po naszej stronie nie było żadnych zmian w kwestii reklam. Musi to być jakaś wtyczka przeglądarki. Chyba że większość osób ma nagle taki problem? To przyjrzę się dokładniej sprawie.

Wyłapał ostrzeżenie, bo mimo wielu poprzednich uwag nadal usilnie próbuje rozkręcać polityczną gównoburzę.

A Bazyl nieporównywalnie częściej rozkręca Haczetowo-Egmontową gównoburzę, czy też stosuje tzw. "hejt na Egmont" i jakoś go tak namiętnie nie wyciszacie ::)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Bender

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1747 dnia: Śr, 27 Wrzesień 2023, 11:20:37 »
Po naszej stronie nie było żadnych zmian w kwestii reklam. Musi to być jakaś wtyczka przeglądarki. Chyba że większość osób ma nagle taki problem? To przyjrzę się dokładniej sprawie.

Wyłapał ostrzeżenie, bo mimo wielu poprzednich uwag nadal usilnie próbuje rozkręcać polityczną gównoburzę.

Nie próbuje tylko ma tik nerwowy, na który nikt nie reaguje i żadnych gównoburz z tego nie ma.

Offline michał81

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1748 dnia: Śr, 27 Wrzesień 2023, 11:21:12 »
Na jakiej przeglądarce?
mozzila firefox

Offline jotkwadrat

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1749 dnia: Śr, 27 Wrzesień 2023, 11:24:22 »

Offline nocny

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1750 dnia: Śr, 27 Wrzesień 2023, 20:32:14 »
Ja mam chrome i nic mi nie wyskakuje. Ale może dlatego, że mam adbockera?

Offline OokamiG

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1751 dnia: Śr, 27 Wrzesień 2023, 22:10:04 »
Może kliknęliście, że akceptujecie powiadomienia ze strony?

Offline stachel

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1752 dnia: Śr, 27 Wrzesień 2023, 22:37:22 »
Halo Moderacja, ktoś się odniesie? Czy taki prężny feedback, jak Mandioca w sprawie przesyłek?

Wybaczcie, że dopiero teraz, ale nie miałem wcześniej czasu odnieść się do wszystkich tematów tu poruszonych, a więc po kolei.

Jakieś wyciszenia, ostrzeżenia - na forum dyskusyjnym to trochę dziecinada.

Nie wyobrażam sobie forum dyskusyjnego bez moderacji - osobiście głównie przydzielam ostrzeżenia za powielanie nieprawdziwych/niepotwierdzonych informacji, które wprowadzają w błąd innych użytkowników lub mają na celu jednie obrażać, a nie być krytyczne wobec innej osoby/podmiotu.

Poważnie wyciszanie suma która nikogo nie obraża, nie używa wulgaryzmów w co drugim poście zakrawa na czyjąś osobistą wendettę. Chyba że administracja trochę z automatu działa bo ktoś suma non stop reportuje, ale wciąż jest to bardzo słabe.

Problem w tym, że sum41 regularnie kogoś obraża za co dostaje ostrzeżenia (ponad 60% ostrzeżenia = wyciszenie).

Co do działania z automatu - ja reaguję na zgłaszane posty + moderuję wątki, które śledzę. Zanim dam ostrzeżenie/wyrzucę posty do kosza to zapoznaję się mniej więcej z całą dyskusją.

To akurat jest proste, strona (tu: forum) ma być jak najbardziej "przyjazna" społecznie, jeśli w wypowiedziach przewijać się będą wypowiedzi społecznie "kontrowersyjne" to nikt nie będzie chciał się tutaj reklamować, co za tym idzie nie będzie zysku z forum, czyli nie będzie i forum.

Bazyl nabija wyświetlenia, oprócz tych kilku-kilkunastu osób wywoływanych do odpowiedzi przez jego stwierdzenia forum wyświetla wielokrotność tylko czytająca to wszystko - bilans zysków i strat...

Tu mogę odnieść się tylko ze swojej perspektywy - staram się dbać o to, żeby dyskusje były przyjazne wszystkim forumowiczom i ataki na jakiekolwiek grupy społeczne lub szerzenie bzdur leci do kosza, co jakiś czas z ostrzeżeniem jak ktoś przegina (a w tym roku dałem całe 6 ostrzeżeń, więc rzadko je przydzielam).

I tak ogólnie przypominam, że dawno temu wybraliście mnie na moderatora (tj. ta część z Was, która wtedy zagłosowała). Nie mam z tego żadnego zysku, robię to w wolnym czasie, a jeżeli uważacie, że komuś z Was niesłusznie dałem ostrzeżenie to możecie zgłosić to do @Mateusz - koniec końców to jego podwórko.

Offline xanar

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1753 dnia: Śr, 27 Wrzesień 2023, 23:14:17 »
Problem w tym, że sum41 regularnie kogoś obraża za co dostaje ostrzeżenia (ponad 60% ostrzeżenia = wyciszenie).

Można jakieś cytaty z tym "regularnie kogoś obraża", bo coś to chyba o innym użytkowniku mówimy, specjalnie przejrzałem paręnaście jego ostatnich postów, no ale ja mam słaby wzrok więc może nie widzę ?

I tak ogólnie przypominam, że dawno temu wybraliście mnie na moderatora (tj. ta część z Was, która wtedy zagłosowała).

Tak uściślając, wybrali w ponownym głosowaniu, bo to pierwsze nie szło po myśli administracji  ::)
Wydarzenie z cyklu ""Trzeba anulować, bo my przegramy" - taka kompromitacja trochę, tak tylko dla przypomnienia.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline stachel

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1754 dnia: Śr, 27 Wrzesień 2023, 23:43:30 »
Można jakieś cytaty z tym "regularnie kogoś obraża", bo coś to chyba o innym użytkowniku mówimy, specjalnie przejrzałem paręnaście jego ostatnich postów, no ale ja mam słaby wzrok więc może nie widzę ?

Zajrzyj do kosza - znajdziesz tam parę świetnych przykładów ;)