Autor Wątek: Sugestie na temat forum  (Przeczytany 300911 razy)

0 użytkowników i 15 Gości przegląda ten wątek.

Offline Popiel

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1710 dnia: Cz, 21 Wrzesień 2023, 14:00:36 »
nie robię wycieczek osobistych.

Totalnie nie rozumiesz sedna sprawy.

Wielokrotnie udowodniłeś, że nie masz najmniejszego pojęcia o rynku wydawniczym i procesie powstawania komiksu, a także nie rozumiesz treści komiksów, które czytasz, mimo że - delikatnie mówiąc - nie są to rzeczy najwyższych lotów.

I kiedy ludzie cierpliwie tłumaczą Ci pewne sprawy, po kilka, kilkanaście, kilkadziesiąt razy (szacun!), a Ty dalej brniesz w swoje głupoty, to każdemu wreszcie puszczą nerwy i nazwie Cię tak, jak na to niestety zasługujesz, z czym od razu lecisz do moderatorów nazywając to "wycieczką osobistą".

Offline death_bird

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1711 dnia: Cz, 21 Wrzesień 2023, 14:04:59 »
Większość forumowiczów ma już dosyć Twojej prywatnej wendety przeciwko Egmontowi.

Pozostaje zadać pytanie kiedy Administracja wyciągnie z tego wnioski.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline eyesore

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1712 dnia: Cz, 21 Wrzesień 2023, 14:10:53 »
Totalnie nie rozumiesz sedna sprawy.

Wielokrotnie udowodniłeś, że nie masz najmniejszego pojęcia o rynku wydawniczym i procesie powstawania komiksu, a także nie rozumiesz treści komiksów, które czytasz, mimo że - delikatnie mówiąc - nie są to rzeczy najwyższych lotów.

I kiedy ludzie cierpliwie tłumaczą Ci pewne sprawy, po kilka, kilkanaście, kilkadziesiąt razy (szacun!), a Ty dalej brniesz w swoje głupoty, to każdemu wreszcie puszczą nerwy i nazwie Cię tak, jak na to niestety zasługujesz, z czym od razu lecisz do moderatorów nazywając to "wycieczką osobistą".
Z tym się nie zgodzę, gdzieś na początku miesiąca ktoś walnął taki tekstem że powinien należeć się ban ale widzę nikt nie zareagował. Teksty michała81 też trochę ocierają się o "wycieczki osobiste" pod adresem bazyla. Jak Ci nie pasuje, i innym, to może w końcu nie odp na posty bazyla?
Ignoruję jego posty, tak samo jak ignoruję większość wyborców pisu bo im tez moża bez końca tłumaczyć i nic z tego nie wychodzi  ;)

Offline michał81

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1713 dnia: Cz, 21 Wrzesień 2023, 14:37:26 »
Teksty michała81 też trochę ocierają się o "wycieczki osobiste" pod adresem bazyla.
Historia moja i Bazyla siega kilku lat wstecz. Nawet chciałem zakopać topór wojenny i wysłałem mu za darmo komiks. To że Bazyl jest bucem i dowalala mi nawet na swoim ścieku, który nazywa blogiem, nie pozostawia mnie na to obojętnym. Zresztą jak nawet tego buca ignoruje to i tak cały czas jak np. powyżej robi jakieś podjazdy. Byłem świadkiem ze kiedy jest trzymany w ryzach przez administrację (forum gildii, forum Avalonu, grupa Sfilmowanych) to się potrafi ogarnąć i darować sobie osobiste wycieczki. Do tego czasu pozwolę jednak pozostać sobie z nim na ścieżce wojennej.
michał81 na Hachette. I on sobie może pisać że Hachette coś wydało lub nie wydało i dla niego to bez sensu i NIC. Ja napisałem, że Egmont mógł wydać "52" i dostałem 50%.
Bazyl pokaż mi to "nagminnie". Nie rozumiesz znaczenia słów, bo nagminnie to ty piszesz o Egmoncie, więc te 50% to chyba nie za to "Egmont mógłby wydać 52"
« Ostatnia zmiana: Cz, 21 Wrzesień 2023, 14:48:12 wysłana przez michał81 »

Offline Bazyliszek

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1714 dnia: Cz, 21 Wrzesień 2023, 14:56:32 »
Popiel jeszcze raz. To że ci się nie podoba co ja piszę, to kwestia odmiennych poglądów. Ja mam swoje zdanie, ty masz swoje. Nie ma jednej obiektywnej prawdy. Też mi się nie podobają niektóre twoje agresywne posty na tym forum. Ale czy ja cię uciszam? Co to w ogóle za metoda dyskusji - nie podoba mi się co wypisujesz, to masz się zamknąć? Nie zaglądam do wielu tematów na forum, bo nie czytam wszystkich komiksów. Piszę w kilku swoje poglądy, swoje wrażenia. Jak się nie zgadzam z innymi postami, to piszę, że się nie zgadzam (vide dopiero co o epikach) i co ja myslę na ten temat. Ale nikogo nie uciszam, ani tym bardziej nie obrażam, bo ktoś np. epików Spider-Mana nie lubi.

TK może sobie złośliwie komentować moje posty, ale to nie zmienia faktu, że Egmont popełnia błędy. Każdy popełnia błędy i można je krytykować. Słowa, że chcemy tylko krytyki konstruktywnej i pochwał są śmieszne same w sobie. To forum nie powinno działać jak prywatne kanały na YT, gdzie ich prowadzący mogą kasować z miejsca każdą krytykę. Oczywiście nie mówię o bluzgach bo jakaś netykieta obowiązuje.

Offline michał81

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1715 dnia: Cz, 21 Wrzesień 2023, 14:59:47 »
Egmont jest obecny na rynku od 30 lat. Naprawdę musi popełniać "duże błędy", skoro jeszcze się nie zawinął ;)

Offline Kyms

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1716 dnia: Cz, 21 Wrzesień 2023, 15:25:59 »
Protestuję przeciwko kolejnemu wlepieniu mi ostrzeżenia za nic.
Imponujesz mi Bazyl. Nie znam drugiej takiej osoby, która potrafi nasrać, usiąść w tym, wytarzać się i uważać, że jest czysta, a napaskudzenie w miejscu przypisywać innym.

Sarkazm z "imponujesz", na wypadek gdybyś wziął to na poważnie.

Offline Bazyliszek

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1717 dnia: Cz, 21 Wrzesień 2023, 15:41:06 »
@UP
O właśnie o takie posty mi chodzi. Co to jest za wypowiedź Kyms? Jak się do tego odnieść? Ordynarne obrażanie drugiego użytkownika i ręce opadają nad poziomem. Trochę takich postów na forum ostatnio było wobec mnie i żadnej reakcji ze strony moderacji.

Offline michał81

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1718 dnia: Cz, 21 Wrzesień 2023, 15:46:23 »
Bazyl jak zwykle udaje niewinnego i wszyscy dookoła są winni obecnej sytuacji. Ile razy będziesz jeszcze powtarzał ten schemat? Bo ewidentnie nie uczysz się na swoich błędach. Ludzie cywiliziwani wyciągają wnioski, aby nie powielać swoich błędów. Ty jakoś nie potrafisz. Możesz byś się ogarnął to ludzie tratowaliby cię inaczej.
« Ostatnia zmiana: Cz, 21 Wrzesień 2023, 15:47:55 wysłana przez michał81 »

Offline Kyms

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1719 dnia: Cz, 21 Wrzesień 2023, 16:09:01 »
@UP
O właśnie o takie posty mi chodzi. Co to jest za wypowiedź Kyms? Jak się do tego odnieść? Ordynarne obrażanie drugiego użytkownika i ręce opadają nad poziomem. Trochę takich postów na forum ostatnio było wobec mnie i żadnej reakcji ze strony moderacji.
Przepraszam, ale w którym momencie obraziłem Ciebie? Czy użyłem konkretnego zwrotu, które opisałoby Twoją osobę? Nie, nic takiego nie miało miejsca. Po prostu napisałem wniosek jaki mam obserwując Twoje wypowiedzi na forum od X miesięcy i na podstawie wymiany zdań z Tobą. Nie moja wina, że taki, a nie inny wniosek nasuwa mi się na myśl obserwując Twoje zachowanie. Wygłaszam opinię, ponieważ któryś już raz w tym wątku walczysz o swoją "sprawiedliwość" robiąc z siebie Jezusa KOMIKSpeca, kiedy rzeczywistość jest zgoła inna.

Offline misiokles

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1720 dnia: Cz, 21 Wrzesień 2023, 16:37:21 »
Ordynarne obrażanie drugiego użytkownika i ręce opadają nad poziomem. .

Właśnie zamierzam się obrazić i z godnością przyjmę ostrzeżenie od moderacji.
Jesteś zakałą tego forum.

Offline Castiglione

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1721 dnia: Cz, 21 Wrzesień 2023, 18:36:12 »
nie robię wycieczek osobistych.
No nie, jakaś połowa twoich postów to bzdurne wycieczki osobiste odnośnie pewnego wydawnictwa.

Kolejna spora część to wylewanie żali jak obecnie w tym temacie.

Offline perek82

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1722 dnia: Cz, 21 Wrzesień 2023, 19:51:02 »
Miałbym sugestię na temat forum, żeby fanklub bazyla i ich idol przenieśli się na kanał prywatny. Albo żeby przynajmniej nie infekować kolejnych wątków tą ciekawą wymianą opinii.
Trwa zabawa w wybieranie komiksów, które koniecznie trzeba przeczytać. Jeśli lubisz takie akcje, to zajrzyj tutaj:
https://forum.komikspec.pl/komiksowe-top-listy/100-komiksow-ktore-musisz-przeczytac-(przed-smiercia)/

Offline Kadet

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1723 dnia: Cz, 21 Wrzesień 2023, 20:39:06 »
Ja mam swoje zdanie, ty masz swoje. Nie ma jednej obiektywnej prawdy.

No, tutaj się filozoficznie nie zgodzę, ale nie chcę wchodzić w dyskusję...

Bazyliszku, ja do Ciebie osobiście nic nie mam, więc weź sobie do serca moją radę, bo naprawdę jest szczera. Możesz mieć opinie, jakie chcesz, ale nie wolno Ci przedstawiać fałszywych faktów i mówić, że to opinie. W ten sposób tworzysz tylko fake newsy. Jeżeli nie masz dowodów na swoje zarzuty innych niż "mnie się tak wydaje", to ich nie wysuwaj, albo opatrz wyraźnym komentarzem w stylu "To moje niczym niepotwierdzone gdybania, ale...".

Inną rzeczą, która przeszkadza mi w rozmowach z Tobą jest to, że gdy wykażę, że gdzieś się pomyliłeś, pomijasz to milczeniem i nie odnosisz się do tego, a jakiś czas potem znowu wracasz do mylnych tez. Tak było na przykład ze sprawą sprzedaży działu książki w Egmoncie, gdzie wiele razy wskazano Ci, że to była decyzja na poziomie centrali globalnej i sprzedano takie działy w kilku krajach, a Ty dalej twierdziłeś, że to dowód na słabe zarządzanie polskiego Egmontu. To nie jest opinia, którą każdy może mieć swoją. To jest fakt, że sprzedano te działy w kilku krajach.

Przestań tak działać, a skup się na tym, co dobrze Ci wychodzi - na pisaniu postów o komiksach, które przeczytałeś i z których dzielisz się wrażeniami. Nie czytam "Conana", ale w jego temacie potrafiłeś popełnić ciekawe uwagi. Idź tą drogą i staraj się tworzyć posty, które będą ciekawe i użyteczne dla innych użytkowników, a będzie mniej kłopotów. Ja tak próbuję robić na tym forum i jakoś chyba mi idzie, mam nadzieję.

 
Słowa, że chcemy tylko krytyki konstruktywnej i pochwał są śmieszne same w sobie.

Ale ja chcę tylko krytyki konstruktywnej! Jakiej innej można chcieć na forum? Konstruktywna krytyka to przecież najlepsza rzecz - nie oznacza w żadnym wypadku potakiwania i przyklaskiwania, może być nawet dotkliwa, ale zawsze jest rzeczowa, kulturalna, bez wycieczek osobistych i ma na celu pomóc krytykowanej stronie w poprawie, a nie ją zgnoić. Gdyby tylko taka krytyka była na forach, jak pięknie wyglądałby internet! :)
« Ostatnia zmiana: Cz, 21 Wrzesień 2023, 20:52:23 wysłana przez Kadet »
Proszę o wsparcie i/lub udostępnienie zbiórki dla dziewczynki z guzem mózgu: https://www.siepomaga.pl/lenka-wojnar - PILNE!

Dzięki!

Bender

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1724 dnia: Cz, 21 Wrzesień 2023, 21:02:40 »
Moderacja, dajcie sobie na luz z tymi wyciszeniami. Ja rozumiem, że władza uderza do głowy. Ale taka?