Autor Wątek: Sugestie na temat forum  (Przeczytany 300529 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Online michał81

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1695 dnia: So, 26 Sierpień 2023, 18:46:31 »
Sam się przyznałeś w poście powyżej do tego co zrobisz. I nie zgłaszam twoich postów dlatego, że dotyczą Egmontu. Może naucz się dyskutować, a nie pisać farmazony.

Sernik

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1696 dnia: So, 02 Wrzesień 2023, 22:11:58 »
Na forum komiksowym nawet piszą już więzienno-kibolsko-ulicznym slangiem typu "sześćdziesiona"? ::)

Offline perek82

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1697 dnia: So, 02 Wrzesień 2023, 22:27:02 »
Taki slang to 10-latki w szkole mają obadany😀
Trwa zabawa w wybieranie komiksów, które koniecznie trzeba przeczytać. Jeśli lubisz takie akcje, to zajrzyj tutaj:
https://forum.komikspec.pl/komiksowe-top-listy/100-komiksow-ktore-musisz-przeczytac-(przed-smiercia)/

Sernik

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1698 dnia: Nd, 03 Wrzesień 2023, 20:35:26 »
Faktycznie. Może Michał ogląda z dziećmi Fame MMA.

Offline xanar

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1699 dnia: Nd, 03 Wrzesień 2023, 20:42:59 »
No dobra, ale jaką masz sugestię, żeby go zbanować czy nagana słowna/pisemna wystarczy ?
Twój komiks jest lepszy niż mój

ukaszm84

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1700 dnia: Nd, 10 Wrzesień 2023, 10:19:57 »
Czy mógłbym się dowiedzieć czemu nie wszyscy biorący udział w politycznej rozmowie w temacie Egmontu dostali ostrzeżenie?

Offline Bazyliszek

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1701 dnia: Cz, 21 Wrzesień 2023, 08:22:56 »
Protestuję przeciwko kolejnemu wlepieniu mi ostrzeżenia za nic. 50% za zwykły post. Podczas gdy inni piszący takie same posty nie dostają nic. To jest dyskryminowanie, nierówne traktowanie, niepoważne podejście do moderacji. Nie mogę normalnie prowadzić dyskusji na forum dyskusyjnym, bo jestem niesłusznie karany. I tylko ja. Niech administracja zaprzestanie takich praktyk, albo niech jedną miarą traktuje wszystkich użytkowników. Pozwalacie się swobodnie wypowiadać tylko jednej stronie, a drugą flekujecie.

Offline xanar

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1702 dnia: Cz, 21 Wrzesień 2023, 09:05:50 »
Nie mogę normalnie prowadzić dyskusji na forum dyskusyjnym
;D

No i teraz wiem za co dostałem ostrzeżenie, przyszedł "grożący komunikat", to mi się podoba  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline stachel

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1703 dnia: Cz, 21 Wrzesień 2023, 11:07:03 »
Protestuję przeciwko kolejnemu wlepieniu mi ostrzeżenia za nic. 50% za zwykły post. Podczas gdy inni piszący takie same posty nie dostają nic.

Poziom ostrzeżenia jest dostosowany do Twojej historii upomnień. Wskaz mi innego użytkownika, który z uporem maniaka, bez jakichkolwiek argumentów naskakuje na dowolne wydawnictwo, a także dostanie ostrzeżenie.

Nie mogę normalnie prowadzić dyskusji na forum dyskusyjnym, bo jestem niesłusznie karany. I tylko ja. Niech administracja zaprzestanie takich praktyk, albo niech jedną miarą traktuje wszystkich użytkowników. Pozwalacie się swobodnie wypowiadać tylko jednej stronie, a drugą flekujecie.

Większość forumowiczów ma już dosyć Twojej prywatnej wendety przeciwko Egmontowi. Zacznij używać argumentów zamiast atakować bez żadnego uzasadnienia niekolekcyjne wydawnictwa twierdząc, że to tylko Twoja opinia. A jak widzisz posty, które naruszają regulamin to je zglaszaj - inaczej niewielka szansa, że trafią do moderacji.

Offline xanar

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1704 dnia: Cz, 21 Wrzesień 2023, 12:35:05 »
Większość forumowiczów ma dosyć od początku tego forum, ale miło, że zauważyłeś po prawie pięciu latach :)
Długa drogę przebyliście, od nie dawania ostrzeżeń nikomu do już prawie banowania ;D niesamowite :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Castiglione

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1705 dnia: Cz, 21 Wrzesień 2023, 12:39:26 »
Protestuję przeciwko kolejnemu wlepieniu mi ostrzeżenia za nic.
Zaprostestuj pisząc mniej bzdurnych postów.

Offline Bazyliszek

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1706 dnia: Cz, 21 Wrzesień 2023, 13:06:08 »
Poziom ostrzeżenia jest dostosowany do Twojej historii upomnień. Wskaz mi innego użytkownika, który z uporem maniaka, bez jakichkolwiek argumentów naskakuje na dowolne wydawnictwo, a także dostanie ostrzeżenie.

michał81 na Hachette.
Dla mnie bez sensu jest natomiast wznawianie komiksu, który jest dostępny na rynku, a ta kolekcja robi to nagminnie.
I on sobie może pisać że Hachette coś wydało lub nie wydało i dla niego to bez sensu i NIC. Ja napisałem, że Egmont mógł wydać "52" i dostałem 50%.


Moja historia upomnień jest skutkiem nierównego targetowania głównie mnie. Gdyby wcześniej moderacja traktowała wszystkich po równo, to michał81, xanar czy Larry też by mieli taką listę ostrzeżeń. Cały czas podaję argumenty bo Egmont cały czas ich dostarcza. Choćby ostatnio 4 i 5 tom Knightfalla, w którym czarne ramki farbowały białe strony. Albo jak co numer Gigant Poleca jest minimum jeden błąd złego wklejenia tekstów w dymki. To nie jest argument?

Zgłaszam też posty które są niczym więcej niż tylko obrażaniem mnie. I jest zero reakcji ale to moje posty są nazywane spamem. Napisz do mnie PW to usunę dany post. Nie uważam, tego co napisałem za spam, a na pewno nie większy niż posty sąsiednie w temacie Egmontu. Ale tylko ja jestem karany i to aż 50%. A nie używam przekleństw, nie obrażam, nie robię wycieczek osobistych.
« Ostatnia zmiana: Cz, 21 Wrzesień 2023, 13:20:36 wysłana przez Bazyliszek »

Offline xanar

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1707 dnia: Cz, 21 Wrzesień 2023, 13:22:01 »
Nie uważam, tego co napisałem za spam
No i to jest właśnie największym problemem.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Bazyliszek

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1708 dnia: Cz, 21 Wrzesień 2023, 13:32:34 »
@UP
Problemem to są takie właśnie twoje jednozdaniowe, spamerskie posty, które stanowią znaczną część ogółu twojego pisania na forum. I też jest zero reakcji ze strony moderacji.

Offline xanar

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1709 dnia: Cz, 21 Wrzesień 2023, 13:41:14 »
@UP  :)

Wskaz mi innego użytkownika, który z uporem maniaka, bez jakichkolwiek argumentów naskakuje na dowolne wydawnictwo, a także dostanie ostrzeżenie.
;D

Jeszcze rok, może dwa i w końcu i stąd cię zbanują, ty rozumiesz co stachel ci napisał, czy tak raczej średnio.
Twój komiks jest lepszy niż mój