Autor Wątek: Sugestie na temat forum  (Przeczytany 300934 razy)

0 użytkowników i 10 Gości przegląda ten wątek.

Online parsom

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1680 dnia: Cz, 03 Sierpień 2023, 20:46:52 »
Do takich stwierdzeń to akurat nikt nie jest predestynowany, bo nikt nie wie tego co kogo obchodzi a co nie.

Znajdziecie sobie chłopcy jakieś forum dla patriotów wyklętych i tam sobie jęczcie. Na pewno jest ich więcej niż forów komiksowych.

Sernik

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1681 dnia: Pt, 04 Sierpień 2023, 18:46:29 »
Z tego co obserwuje, w miejscach gdzie zapalczywie są usuwane wszystkie treści związane z polityką, użytkownikom tym bardziej i mocniej "ulewa się", gdy tylko pojawia się okazja by na ten temat się wypowiedzieć. O wojnie na Ukrainie na przykład nie da się wypowiedzieć nie odnosząc się do polskiej polityki, bo to niestety teraz naczynia połączone.

Forum Gildii zdaje się dalej stoi - tylko życia tam nie ma. Tam też jest zakaz polityki? Jeśli nie, to upolitycznione tematy można poruszać tam ;) Admin tego forum będzie zadowolony, i użytkownicy głodny politycznej debaty też.

Cytuj
Znajdziecie sobie chłopcy jakieś forum dla patriotów wyklętych i tam sobie jęczcie.

Nie ma sensu uciekać od polityki, i od tego że mamy różne przekonania. To i tak przy każdej możliwej okazji wycieka na wierzch, a przez to że było ukrywane wypływa jeszcze mocniej. Lepiej by było mieć dział polityczny i tam swobodnie dyskutować.

Na Forum KMF jest temat polityczny, w którym dominują poglądy prawicowe, czasem szurskie, przez to kilku użytkowników usunęło konto - strata dla forum, ale nie rozumiem po co ta ucieczka. Naprawdę lepiej się kisić we własnej bańce? Zwłaszcza, że to takie oddawanie pola Twojemu - teoretycznie - ideologicznemu "rywalowi". Ludzie dziś zamiast się konfrontować wolą głaskać się z ludźmi o tych samych poglądach. To po co mieć jakiekolwiek, jak ktoś nie potrafi ich konfrontować.

Online parsom

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1682 dnia: Pt, 04 Sierpień 2023, 19:02:58 »
Polityka już i tak narobiła ludziom tyle dziur w mózgu, wciska się w tyle miejsc, że nie ma jej tu co zapraszać. To nie ma nic wspólnego z kiszeniem się we własnej bańce.

Offline xanar

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1683 dnia: Pt, 04 Sierpień 2023, 19:11:27 »
Był wątek polityczny swojego czasu, ale się nie sprawdził wg właścicieli.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Mateusz

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1684 dnia: Pt, 04 Sierpień 2023, 21:19:07 »
Eeee, czy cenzura na forum nie działa zbyt pospiesznie? Ostatnio sporo tematów/postów trafiło do kosza, ale niektóre wydaje (mi się, żeby nie było) bez uzasadnienia. Nie jestem zwolennikiem wypowiedzi Bazyliszka, ale usunięty jego post z tematu Komiksy Disneya, akurat był całkiem ciekawy. Niekoniecznie można się z nim zgadzać, ale zawarte były tutaj niegłupie spostrzeżenia.

Post wyleciał, bo za chwilę doprowadziłby do kolejnej politycznej przepychanki. I to jakie spostrzeżenia czy też poglądy były w nim zawarte, nie ma tutaj nic do rzeczy.

Co do utworzenia tematu do dyskusji politycznych, nauczony doświadczeniem nie tylko na tym forum, wiem, że to zawsze kończy się tym samym: wyzwiskami, bluzgami i skargami do administracji o zniesławienia itd. Prowadzenie takiego działu wprowadza jeszcze więcej złej krwi niż jego brak i wymaga ciągłego monitorowania i moderowania, na co nie mam ani ochoty, ani czasu.
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Offline Deg

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1685 dnia: Pt, 04 Sierpień 2023, 22:14:42 »
Ja bym wprowadził taki dział, ale z zastrzeżeniem "jestem pełnoletni i akceptuję fakt, że nie przysługuje mi prawo skargi do administracji". I kto chce, niech się bawi :) Apeluję też o opcję "ukryj logo, bo mi się nie podoba", to rozwiąże wiele problemów. Oprócz tych wydumanych, oczywiście ;)
This is my truth, tell me yours.

Offline xanar

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1686 dnia: Pt, 04 Sierpień 2023, 22:25:07 »
Tam w tym wątku politycznym najbardziej się rzucał, taki jeden użytkownik na "A", ale został wykasowany albo sam się wykasował.

"Onucyzm" ostatnio postępuje w taki tempie, że do wyborów portale z taką flagą zostaną uznane za szpiegów UPA po czym zablokuje do nich dostęp ten kolo o przewału z respiratorami  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Mateusz

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1687 dnia: Pt, 04 Sierpień 2023, 22:36:37 »
Ja bym wprowadził taki dział, ale z zastrzeżeniem "jestem pełnoletni i akceptuję fakt, że nie przysługuje mi prawo skargi do administracji". I kto chce, niech się bawi :) Apeluję też o opcję "ukryj logo, bo mi się nie podoba", to rozwiąże wiele problemów. Oprócz tych wydumanych, oczywiście ;)
To ułuda. Szambo prędzej czy później wybije. Zacznie się kwestionowanie tego, że takie oświadczenia nic nie znaczą itd. Już pomijam, że to wymagałoby kombinowania z silnikiem i nie wiem nawet, czy daje on takie możliwości. Ponownie, nie zamierzam temu poświęcać czasu. Nie wiem też skąd w niektórych taka ogromna chęć do dyskutowania tutaj o polityce. Macie dziesiątki innych miejsc, w których można to robić.
« Ostatnia zmiana: Pt, 04 Sierpień 2023, 22:39:04 wysłana przez Mateusz »
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Offline xanar

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1688 dnia: Pt, 04 Sierpień 2023, 22:40:19 »
Tutaj nie banują ;D
Twój komiks jest lepszy niż mój

Sernik

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1689 dnia: So, 05 Sierpień 2023, 15:34:54 »
Ale jednego dalej nie rozumiem - o wojnie możemy rozmawiać? A jeśli pojawi się temat wojny, to siłą rzeczy pojawi się także temat ukraińskich polityków, bo z ich relacji między innymi te wojnę znamy. A gdy pojawi się to, pojawią się także głosy niezadowolenia, bo Premier Ukrainy nie wypowiada się o nas dostatecznie ciepło, jak na ilość pomocy którą dostali i dostają. To zdanie chyba już kwalifikuje się do kosza? Czy jeszcze nie? No właśnie - trudno to wyczuć. Ponieważ przy każdym temacie związanym z wydarzeniami na świecie otwierają się furtki, prowadzące do polityki. Takowy ban na te tematykę - to zmuszanie ludzi by w trakcie linii prostej w rozmowie, co jakiś czas robili "hop hop" do góry, by to wyminąć.

Rozumiem Cię Mateusz - polityka faktycznie często prowadzi do szamba. Ale zakazywanie jej wciąż na podstawie powyższego przykładu, uważam za absurdalne. To tylko moje zdanie, poczułem potrzebę by się podzielić.

Offline Brvk

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1690 dnia: Nd, 13 Sierpień 2023, 12:19:27 »
Dlaczego fragment dyskusji o komiksie Mazeworld został przeniesiony z wątku "Studio Lain" do wątku "Jakie komiksy właśnie czytacie?"

Offline perek82

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1691 dnia: Nd, 13 Sierpień 2023, 14:52:59 »
Profil -> Profil forum -> Modyfikuj profil -> Lista znajomych/ignorowanych -> edytuj listę ignorowanych i tu wybieramy osobników, którzy nas irytują, wypisują (ciągle) te same dyrdymały, szukają jedynie awantury lub nie wnoszą nic ciekawego do dyskusji.
I życie stanie się przyjemniejsze. Serio.
Trwa zabawa w wybieranie komiksów, które koniecznie trzeba przeczytać. Jeśli lubisz takie akcje, to zajrzyj tutaj:
https://forum.komikspec.pl/komiksowe-top-listy/100-komiksow-ktore-musisz-przeczytac-(przed-smiercia)/

Offline Bazyliszek

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1692 dnia: So, 26 Sierpień 2023, 17:58:45 »
Jest takie powiedzenie: "Tylko Bazyl nie zmienia zdania....... a może to była krowa".

Czy jest na sali moderator? Ja dostaję ostrzeżenia za nic, a michał81 sobie radośnie trzaska tego typu posty. Czy można prosić o równe traktowanie wszystkich użytkowników, a nie tylko niektórych. Nagonki na mnie nie są ani karane, ani wyrzucane do kosza i sobie grupka wzajemnej adoracji tylko licznik postów nabija. Kandor to samo. A ja nie mogę się bronić, bo bat moderacji wisi tylko nade mną.
« Ostatnia zmiana: So, 26 Sierpień 2023, 18:01:59 wysłana przez Bazyliszek »

Offline michał81

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1693 dnia: So, 26 Sierpień 2023, 18:10:09 »
Czy jest na sali moderator? Ja dostaję ostrzeżenia za nic, a michał81 sobie radośnie trzaska tego typu posty.

Bazyl przecież ty zdania nie zmieniasz, dla ciebie Egmont ciągle jest tym samym. Jak nie potrafisz czytać ironii w wypowiedzi w kontekście dłuższej dyskusji z @xanarem to jest twój problem a nie mój. Ale baw się w sześćdziesionę, twoje prawo.  :D

Offline Bazyliszek

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1694 dnia: So, 26 Sierpień 2023, 18:21:27 »
Jesteś człowiekiem, który zgłasza większość moich postów tylko dlatego, że są moje i nie chwalą zawsze Egmontu i ty mnie sześdziesioną nazywasz? Już całkiem puściły ci wszelkie granice przyzwoitości.