Autor Wątek: Sugestie na temat forum  (Przeczytany 300759 razy)

0 użytkowników i 10 Gości przegląda ten wątek.

Offline xanar

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1590 dnia: Cz, 04 Maj 2023, 21:45:40 »
Że niby ja naklepałem 6k postów o Bazylu :) Jakaś dobra matematyka. :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Rodrigues

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1591 dnia: Cz, 04 Maj 2023, 21:48:04 »
Że niby ja naklepałem 6k postów o Bazylu :) Jakaś dobra matematyka. :)

I pyk 6001  ;D

Offline Deg

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1592 dnia: Cz, 04 Maj 2023, 22:14:54 »
Przyznajcie się w końcu - wszyscy kochają Raymonda Bazyla :D
This is my truth, tell me yours.

Offline radioblackmetal

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1593 dnia: Pt, 05 Maj 2023, 12:16:03 »
Mogę zaryzykować forum z na stałe zbanowanym użytkownikiem Bazyliszek.
Tolerancja nie oznacza akceptacji.


The darkness will swallow everything

Online donT

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1594 dnia: Pt, 05 Maj 2023, 12:19:08 »
Ja rowniez.
Chora tkanke wycina sie skalpelem, a nie chucha, dmucha i ignoruje, wmawiajac Ci, ze to Ty jestes problemem bo odpowiadasz.
You know nothing. Hell is only a word. The reality is much, much worse.

Offline Bazyliszek

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1595 dnia: Pt, 05 Maj 2023, 15:34:26 »
Tak, tam na końcu jeszcze jakieś groźby brakuje np. To powinno się zmienić a jak nie to usunę konto ;D
Koleś, który był permanentnie usuwany z innych miejsc będzie pouczał innych kto powinien dostawać ostrzeżenia a kto nie, śmiech na sali, jesteś bezczelny i zuchwały.

Ty jesteś taki, bo ciągle spamujesz jednozdaniowymi postami, obrażasz innych użytkowników, uciszasz a moderacja w ogóle nie reaguje. Moje zdanie i każdego innego forumowicza ma taką samą wartość jak twoje. I obrażanie innych bo śmią mieć inne zdanie niż ty to jest prawdziwe ośmieszanie się. I mnie naprawdę irytuje, że ty możesz sobie pisać co chcesz, nazywać mnie głupim, a moderacja w ogóle nie reaguje.
Na starym forum najlepiej  było gdy moderatorem był @fragsel, bo wszystkich traktował jednakowo i pozwalał na normalną dyskusję. Dopiero jak odszedł, to się zaczęły jazdy tylko na mnie, jak gdybym ja odpowiadał za całe zło na forum, co jest oczywiście bzdurą.

A forum bardziej ośmieszają takie pyskówki jakie się urządza tylko dlatego, że się komuś jeden post innego użytkownika nie spodobał. Albo to, że jak jakiekolwiek inne wydawnictwo poza Egmontem zapowiada że wyda coś z superhero (teraz Mucha i Brood Saga), to zaraz michał81 wyjeżdża, że to jest niepotrzebne i są przecież angielskie wydania.

@nori
To jest pewnie tylko zbieg okoliczności. Ale dla mnie śmiesznie wygląda moment odejścia TK zestawiony z obfitymi zapowiedziami od Muchy. Ot taki tylko moje spojrzenie na tą sprawę. Nie musisz się ze mną zgadzać, mogę się mylić, ale na dziś tak sobie myślę. Bo nie mamy żadnych konkretnych dowodów, że jest tak a nie inaczej, nic do nas zza kulis nie dochodzi. Więc każdy może mieć swoją opinię na tą sprawę.
« Ostatnia zmiana: Pt, 05 Maj 2023, 15:37:53 wysłana przez Bazyliszek »

Offline HugoL3

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1596 dnia: Pt, 05 Maj 2023, 16:17:29 »
@nori
To jest pewnie tylko zbieg okoliczności. Ale dla mnie śmiesznie wygląda moment odejścia TK zestawiony z obfitymi zapowiedziami od Muchy. Ot taki tylko moje spojrzenie na tą sprawę. Nie musisz się ze mną zgadzać, mogę się mylić, ale na dziś tak sobie myślę. Bo nie mamy żadnych konkretnych dowodów, że jest tak a nie inaczej, nic do nas zza kulis nie dochodzi. Więc każdy może mieć swoją opinię na tą sprawę.

Ale przecież Motyl pisał, że to były tematy dogrywane latami. Jakby go dograł nagle jednym telefonem, on czy ktoś z wydawnictwa, na pewno by się podzielił taką ciekawostką abyśmy mieli o czym wnukom opowiadać.

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1597 dnia: Pt, 05 Maj 2023, 16:57:07 »
Moje zdanie i każdego innego forumowicza ma taką samą wartość jak twoje.

  No właśnie nie. To forum dyskusyjne a nie wybory prezydenckie. Tyle zdanie jest warte, ile wnosi do społeczności. Co Ty dajesz temu forum to już sam doskonale wiesz.

Offline xanar

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1598 dnia: Pt, 05 Maj 2023, 17:03:26 »
Ty jesteś taki, bo ciągle spamujesz jednozdaniowymi postami, obrażasz innych użytkowników, uciszasz a moderacja w ogóle nie reaguje. Moje zdanie i każdego innego forumowicza ma taką samą wartość jak twoje. I obrażanie innych bo śmią mieć inne zdanie niż ty to jest prawdziwe ośmieszanie się. I mnie naprawdę irytuje, że ty możesz sobie pisać co chcesz, nazywać mnie głupim, a moderacja w ogóle nie reaguje.
Na starym forum najlepiej  było gdy moderatorem był @fragsel, bo wszystkich traktował jednakowo i pozwalał na normalną dyskusję. Dopiero jak odszedł, to się zaczęły jazdy tylko na mnie, jak gdybym ja odpowiadał za całe zło na forum, co jest oczywiście bzdurą.

A forum bardziej ośmieszają takie pyskówki jakie się urządza tylko dlatego, że się komuś jeden post innego użytkownika nie spodobał. Albo to, że jak jakiekolwiek inne wydawnictwo poza Egmontem zapowiada że wyda coś z superhero (teraz Mucha i Brood Saga), to zaraz michał81 wyjeżdża, że to jest niepotrzebne i są przecież angielskie wydania.

@nori
To jest pewnie tylko zbieg okoliczności. Ale dla mnie śmiesznie wygląda moment odejścia TK zestawiony z obfitymi zapowiedziami od Muchy. Ot taki tylko moje spojrzenie na tą sprawę. Nie musisz się ze mną zgadzać, mogę się mylić, ale na dziś tak sobie myślę. Bo nie mamy żadnych konkretnych dowodów, że jest tak a nie inaczej, nic do nas zza kulis nie dochodzi. Więc każdy może mieć swoją opinię na tą sprawę.

Jaki jestem ? jakimi jednozdaniowcami, jak ten post co zacytowałeś ma więcej niż jedno zdanie  :)
Jakich innych użytkowników obrażam ?
Jak ja kogoś mogę uciszać, mam jakieś uprawnienia moderatorskie na tym forum, czy jak  ::)
Przecież to co o tobie napisałem to bardziej komplement niż obrażanie :) , gdzie ja napisałem, że jesteś głupi ?
No to jeszcze pochwal się tymi pozostałymi banami, bo to też na pewno nie twoja wina tylko jakiegoś złego moderatora.

A ja twierdze, że zdjęcia tych komiksów co wrzucasz, to one w ogóle nie są twoje, bierzesz jakieś randomowe foty z internetu czy coś, przecież to nie możliwe żebyś tyle Egmontów kupował, mogę się mylić, ale na dziś tak sobie myślę. Bo nie mamy żadnych konkretnych dowodów, że jest tak a nie inaczej, więc każdy może mieć swoją opinię na tą sprawę. :) Teraz jeszcze pójdę i napisze o tym we wszystkich możliwych tematach aż otrzymam ostrzeżenie  :)

Ale przecież Motyl pisał, że to były tematy dogrywane latami. Jakby go dograł nagle jednym telefonem, on czy ktoś z wydawnictwa, na pewno by się podzielił taką ciekawostką abyśmy mieli o czym wnukom opowiadać.
Motyl i TK to pewnie koledzy są i się kryją, także nie ma co brać zdania Motyla na poważnie  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Bender

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1599 dnia: Pt, 05 Maj 2023, 19:40:50 »
Juz wolałbym stały banner jeden pomiędzy postami niz ten badziew wyjeżdzajacy z dołu. Mega irytujacy. W dodatku wyskakuje na każdej stronie i wciągu minuty widziałem go juz z 10 razy.

This is not the way.  :(

Offline Castiglione

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1600 dnia: Pt, 05 Maj 2023, 20:06:42 »
@nori
To jest pewnie tylko zbieg okoliczności. Ale dla mnie śmiesznie wygląda moment odejścia TK zestawiony z obfitymi zapowiedziami od Muchy. Ot taki tylko moje spojrzenie na tą sprawę. Nie musisz się ze mną zgadzać, mogę się mylić, ale na dziś tak sobie myślę. Bo nie mamy żadnych konkretnych dowodów, że jest tak a nie inaczej, nic do nas zza kulis nie dochodzi. Więc każdy może mieć swoją opinię na tą sprawę.
Już ci Motyl napisał, że tak nie jest, a ty dalej będziesz o tym pieprzył.

Offline xanar

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1601 dnia: Pt, 05 Maj 2023, 20:51:36 »
No właśnie będzie, tak jak teraz zrobił to w temacie Spider-man i Egmontu, "jeśli teoria nie zgadza się z faktami, tym gorzej dla faktów". On już kiedyś napisał, że zdanie innych go nie interesuje.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Bazyliszek

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1602 dnia: Pt, 05 Maj 2023, 21:00:03 »
jakimi jednozdaniowcami, jak ten post co zacytowałeś ma więcej niż jedno zdanie  :)

A jak Egmont nie miał DC na wyłączność to Hachette ile wtedy DC wydawało ?

Nie spodziewam się odpowiedzi na to pytanie  :)

Połowa twoich postów to takie okruszki. Druga połowa to najeżdżanie na mnie, albo na innych którzy się z tobą nie zgadzają.

Offline xanar

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1603 dnia: Pt, 05 Maj 2023, 21:14:06 »
W przeciwieństwie do ciebie ja nie reprezentuje jedynej słusznej prawdy objawionej.

Możesz przestać spamować tymi jednozdaniowcami i jednosłowowcami:

Jak kolejne Deadpoole, tak je dostaniemy. Dobra, pożyjemy, zobaczymy. To czekanie jest słabe.
Wyjaśnione.

Prawie wszystkie twoje posty tak wyglądają, ty spamerze jeden :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Bender

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1604 dnia: Nd, 07 Maj 2023, 09:56:28 »
Czy tylko mi się pojawia ten banner wysuwany z dołu na każdej stronie i po każdym przeładowaniu forum?
(od wczoraj, z małą przerwą wiedzorem i dziś znów to samo)