Autor Wątek: Sugestie na temat forum  (Przeczytany 300852 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline Bazyliszek

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1545 dnia: Śr, 18 Styczeń 2023, 17:37:11 »
Ale czego wy tu nie rozumiecie? W kolekcjach jest dla Bazyliszka jest dozwolone wszystko. To Egmont ma się dostosowywać do jego zachcianek, a nie kolekcje. Temat zamknięty, można się rozjeść.

Twoje posty @michał81 takie jak powyższy też spokojnie zaliczają się do kategorii spam. Ale moderacja nie ukarała cię ani razu, choć często coś takiego piszesz.
Każdy może podpisać się jak chce na Sklepie Gildii. Nawet tu ktoś zaraz po przeniesieniu zablokował mi nazwę "8azyliszek", więc jestem bez 8. Ale ja nie odpowiadam za troli. Zresztą ty sam masz już ze 4 nick licząc od starego forum. Ja zawsze jestem pod jednym i nie wstydzę się żadnego ze swoich postów. Jak mówię, ze nie komentuję na Sklepie Gildii, to jest to prawda.

I o to właśnie chodzi @ukasz84. Dyskusja o Dr Who była całkiem ciekawa. Tyle tylko, że moderacja jest wybiórcza. Niektórzy mogą sobie pisać co chcą i moderacja nie reaguje. A jak ktoś inny napisze trochę wolniejszy post nie całkiem na temat, to od razu łapie ostrzeżenie. Ja bym chciał, by osty leciały równo, dla wszystkich, jeśli ktoś łamie regulamin forum.

ukaszm84

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1546 dnia: Śr, 18 Styczeń 2023, 17:39:54 »
I o to właśnie chodzi @ukasz84. Dyskusja o Dr Who była całkiem ciekawa. Tyle tylko, że moderacja jest wybiórcza. Niektórzy mogą sobie pisać co chcą i moderacja nie reaguje. A jak ktoś inny napisze trochę wolniejszy post nie całkiem na temat, to od razu łapie ostrzeżenie. Ja bym chciał, by osty leciały równo, dla wszystkich, jeśli ktoś łamie regulamin forum.

Ja bym chciał żeby w ogóle osty nie leciały w takich przypadkach, w ostateczności moderacja może przenieść wpisy w odpowiednie miejsce w przypadku offtopu.

Offline michał81

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1547 dnia: Cz, 19 Styczeń 2023, 08:39:56 »
Twoje posty @michał81 takie jak powyższy też spokojnie zaliczają się do kategorii spam. Ale moderacja nie ukarała cię ani razu, choć często coś takiego piszesz.
Co jest nie tak w moim poście? To, że jest prawdą? Wyrwałeś go z dłuższej dyskusji, której to ty byłeś prowodyrem. Każdy może stracić cierpliwość w rozmowie z takich bachorem, do którego nie trafiają trafne i sensowne argumenty, więc nie dziw się prawdziwości mojego komentarza.

Każdy może podpisać się jak chce na Sklepie Gildii. Nawet tu ktoś zaraz po przeniesieniu zablokował mi nazwę "8azyliszek", więc jestem bez 8. Ale ja nie odpowiadam za troli. Zresztą ty sam masz już ze 4 nick licząc od starego forum. Ja zawsze jestem pod jednym i nie wstydzę się żadnego ze swoich postów. Jak mówię, ze nie komentuję na Sklepie Gildii, to jest to prawda.
Jeśli już co to tylko 3, ale co ciekawe ja finalnie mam jaja żeby podpisać się z imienia lub nazwiska w porównaniu do ciebie.

Offline Mateusz

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1548 dnia: Cz, 19 Styczeń 2023, 09:54:21 »
Ostatnio pojawiły się dwa przejęcia kont, dlatego warto, żeby każdy z użytkowników dokonał zmiany swojego hasła - zwłaszcza jeśli korzystał z jakiegoś prostego lub używał tego samego, które wykorzystał już np. przy zakładaniu jakiegoś maila lub na innych forach/stronach. To czy Wasz adres mailowy znalazł się w jakiejś bazie, która wyciekła, można sprawdzić chociażby tutaj: https://haveibeenpwned.com/

W bazie forum hasła są zaszyfrowane i jak ustaliliśmy, nie było też żadnego wycieku. Jednak w ramach dodatkowych zabezpieczeń wzmocniliśmy wymagania dotyczące siły hasła. Teraz jak będziecie zmieniać na nowe, musicie już użyć bardziej skomplikowanego ciągu znaków.
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Offline Bazyliszek

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1549 dnia: Pn, 13 Luty 2023, 15:07:07 »
Jeśli moderatorom aż tak przeszkadza spam na forum, to czy mogliby zrobić coś z tego typu postami? xanar rzuca je nagminnie.

Pewnie TK zablokował, bo chciał w 2023 wydawać.

Offline xanar

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1550 dnia: Pn, 13 Luty 2023, 15:16:19 »
A ty nie wrzucasz postów o blokowaniu  ::) ::) ::)
Rozumiem, że będziesz konsekwentny i na siebie też doniesiesz  :) :) :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Bazyliszek

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1551 dnia: Śr, 22 Luty 2023, 14:26:33 »
Ta cała dyskusja ogólna o zasadach i zwyczajach panujących na forum, chyba powinna zostać przeniesiona do innego tematu bo w "Sytuacja na rynku..." się zrobił duży offtop.

Offline turucorp

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1552 dnia: Pt, 24 Luty 2023, 15:21:26 »
Szanowna moderacjo, jeśli już dajecie mi ostrzeżenie za „spamowanie”, to wypadałoby wyraźnie wskazać, w którym miejscu wygenerowałem ten domniemany „spam”.
Mając na uwadze waszą szybką reakcje w kwestii domniemanego spamu, liczę na równie szybką odpowiedź w sprawie jednoznacznego zniesławienia. Przypomnę, że nawet anonimowe pomówienie jest, zgodnie z polskim prawem, ścigane z art. 212 KK, a nie jedynie karą administracyjną na forum. Przesunięcie pomówienia do „kosza” nie załatwia sprawy, gdyż jest ono nadal dostępne dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników forum.
Czekam na odpowiedź (cierpliwie).
« Ostatnia zmiana: Pt, 24 Luty 2023, 15:25:52 wysłana przez turucorp »

Offline Mateusz

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1553 dnia: Pt, 24 Luty 2023, 15:27:54 »
Szanowna moderacjo, jeśli już dajecie mi ostrzeżenie za „spamowanie”, to wypadałoby wyraźnie wskazać, w którym miejscu wygenerowałem ten domniemany „spam”.

To, co jest spamem, znajdziesz w koszu.

Mając na uwadze waszą szybką reakcje w kwestii domniemanego spamu, liczę na równie szybką odpowiedź w sprawie jednoznacznego zniesławienia.

Odpowiedź na co?
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Offline turucorp

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1554 dnia: Pt, 24 Luty 2023, 15:54:45 »
To, co jest spamem, znajdziesz w koszu.
Odpowiedź na co?

Mam wrażenie, że już doskonale wiesz?

Offline szulig

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1555 dnia: Pt, 24 Luty 2023, 21:23:53 »
Ja chetnie tez sie dowiem gdzie moje wypowiedzi/zapytania byly spamem. Ostrzezenie dostalem szybko ale na zadane pytanie w wiadomosci prywatnej nikt nie raczył mi odpowiedziec.

Offline michał81

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1556 dnia: So, 25 Luty 2023, 07:21:22 »
@Mateusz czy macie coś zamiar zrobić z oficjalnymi prośbami użytkownika w postach o skany komiksu? Chyba nie będziecie wspierać piractwa na forum?

sum41

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1557 dnia: So, 25 Luty 2023, 09:23:33 »
Z tym piractwem to juz nie przesadzajmy bo patrzac na takie DC i  ich tempo wydawania oraz burdel jaki tam panuje to tylko skany pozostaja.

Jakos nikt nie mial problemu gdy Disney+ nie bylo w Polsce a ludzie przez VPN "pracili" - tak wiem placili - usługi nie bylo w Polsce i takie postepowanie tez nie bylo zgodne z zasadami.

Offline michał81

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1558 dnia: So, 25 Luty 2023, 09:36:23 »
Z tym piractwem to juz nie przesadzajmy bo patrzac na takie DC i  ich tempo wydawania oraz burdel jaki tam panuje to tylko skany pozostaja.
Nie ma zamiaru ignorować faktu, że ktoś publicznie prosi o skany. I tym samym sugerując, że takie udostępniam, co jest nieprawdą.

Offline Mateusz

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1559 dnia: So, 25 Luty 2023, 09:37:45 »
@Mateusz czy macie coś zamiar zrobić z oficjalnymi prośbami użytkownika w postach o skany komiksu? Chyba nie będziecie wspierać piractwa na forum?

O które posty konkretnie chodzi? Nie widzę, żeby ktoś je zgłosił.
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami