Autor Wątek: Sugestie na temat forum  (Przeczytany 169976 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Toranga

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1350 dnia: Wt, 21 Grudzień 2021, 00:15:58 »
Temat był o podsumowaniach komiksowych mijającego roku. A wrzucono fragment podsumowania książkowego, do którego autorka dołożyła komiks chyba po to, żeby wśród czytelników książek go wypromować.
Czy z tego powodu ten komiks jest ważny na tle innych wydanych w bieżącym roku? Przecież tam słowa nie było o tym jakie inne komiksy wydano w tym czasie w Polsce.
Było za to narzekanie, że czytelnicy komiksów wolą Thorgale i Kajkosze. W kontekście podsumowania 2021 bardzo do rzeczy.... 🙄

Offline Koalar

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1351 dnia: Wt, 21 Grudzień 2021, 01:00:13 »
Jasne, a gdyby wrzucić news o tym podsumowaniu do części o literaturze, to też można by usunąć dyskusję, bo byłaby o komiksie, a nie o literaturze. Taka niepublikowalna wzmianka.
I trzeba było koniecznie usunąć dyskusję na temat tego podsumowania, bo przecież w wątkach o podsumowaniach toczą się zawsze pasjonujące intelektualne dysputy na temat komiksów, a nikt nigdy nie krytykuje głupawych rankingów. Dyskusja była komiksowa, bo dotyczyła komiksu, a podsumowująca sama jest autorką komiksów. Porządny moderator moderuje (w tym przenosi posty), a nie tnie jak leci.

Jak już jestem w tym wątku, to prośba do osób piszących teksty w stylu "proszę moderację o coś" - moderacja raczej nie czyta wszystkich postów (a na pewno nie ma takiego obowiązku), więc zgłoszenia do niej należy wysyłać przy użyciu formularza. I może nie nazywajmy osób usuwających posty na tym forum moderacją. Bliżej im do określenia usuwacze.
pehowo.blogspot.com - blog z moimi komiksami: Buzz, Fungi, PEH.

Offline isteklistek

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1352 dnia: Wt, 21 Grudzień 2021, 10:19:15 »
Bardzo prosta do rozwiązania sprawa wizerunkowa, ale lepiej przeciągać na siłę.

Offline Pawel.M

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1353 dnia: Nd, 16 Styczeń 2022, 03:45:10 »
Zwracam się do administracji z prośbą o permbana dla usera turucorp - za wyciąganie prywatnych spraw bez związku z tematyką forum.

Ten user, poza ciągłymi awanturami, i tak nic sensownego nie wnosi. Niemal każda dyskusja z jego udziałem kończy się karczemną awanturą. Trochę przysiadł na zadku po ostatnich procentach, ale dziś zjechały mu poniżej 10 i już się zaczyna od nowa.