Autor Wątek: Sugestie na temat forum  (Przeczytany 294928 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Toranga

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1350 dnia: Wt, 21 Grudzień 2021, 00:15:58 »
Temat był o podsumowaniach komiksowych mijającego roku. A wrzucono fragment podsumowania książkowego, do którego autorka dołożyła komiks chyba po to, żeby wśród czytelników książek go wypromować.
Czy z tego powodu ten komiks jest ważny na tle innych wydanych w bieżącym roku? Przecież tam słowa nie było o tym jakie inne komiksy wydano w tym czasie w Polsce.
Było za to narzekanie, że czytelnicy komiksów wolą Thorgale i Kajkosze. W kontekście podsumowania 2021 bardzo do rzeczy.... 🙄

Offline Koalar

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1351 dnia: Wt, 21 Grudzień 2021, 01:00:13 »
Jasne, a gdyby wrzucić news o tym podsumowaniu do części o literaturze, to też można by usunąć dyskusję, bo byłaby o komiksie, a nie o literaturze. Taka niepublikowalna wzmianka.
I trzeba było koniecznie usunąć dyskusję na temat tego podsumowania, bo przecież w wątkach o podsumowaniach toczą się zawsze pasjonujące intelektualne dysputy na temat komiksów, a nikt nigdy nie krytykuje głupawych rankingów. Dyskusja była komiksowa, bo dotyczyła komiksu, a podsumowująca sama jest autorką komiksów. Porządny moderator moderuje (w tym przenosi posty), a nie tnie jak leci.

Jak już jestem w tym wątku, to prośba do osób piszących teksty w stylu "proszę moderację o coś" - moderacja raczej nie czyta wszystkich postów (a na pewno nie ma takiego obowiązku), więc zgłoszenia do niej należy wysyłać przy użyciu formularza. I może nie nazywajmy osób usuwających posty na tym forum moderacją. Bliżej im do określenia usuwacze.
pehowo.blogspot.com - blog z moimi komiksami: Buzz, Fungi, PEH.

Offline isteklistek

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1352 dnia: Wt, 21 Grudzień 2021, 10:19:15 »
Bardzo prosta do rozwiązania sprawa wizerunkowa, ale lepiej przeciągać na siłę.

Offline Pawel.M

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1353 dnia: Nd, 16 Styczeń 2022, 03:45:10 »
Zwracam się do administracji z prośbą o permbana dla usera turucorp - za wyciąganie prywatnych spraw bez związku z tematyką forum.

Ten user, poza ciągłymi awanturami, i tak nic sensownego nie wnosi. Niemal każda dyskusja z jego udziałem kończy się karczemną awanturą. Trochę przysiadł na zadku po ostatnich procentach, ale dziś zjechały mu poniżej 10 i już się zaczyna od nowa.

Offline Pawel.M

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1354 dnia: Nd, 30 Styczeń 2022, 21:15:57 »
Mam pytanie - czy administracja zacznie wreszcie reagować na występy usera Leyek, który jest tu jednym z bardziej agresywnych użytkowników, a jakoś dziwnym trafem bardzo wyrozumiale do niego podchodzicie.

Bender

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1355 dnia: Śr, 02 Luty 2022, 19:44:18 »
Czemu sum został wyciszony?

Offline xanar

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1356 dnia: Śr, 02 Luty 2022, 19:52:10 »
Tak z grubsza to za informacje, które nie są zgodne z mainstreamową narracją, w tym przypadku za jakiś filmik.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Dracos

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1357 dnia: Śr, 02 Luty 2022, 20:59:45 »
No ale przecież to chyba nie jest możliwe żeby przez ten filmik z Simpsonów ktoś się poczuł obrażony :o A jeśli nawet to chyba moderator powinien takiemu obrażalskiemu wlepić mute, a nie Sumowi.

Offline xanar

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1358 dnia: Śr, 02 Luty 2022, 21:17:12 »
Wystarczyło, że admino-moderator się uraził ;D
Twój komiks jest lepszy niż mój

Bender

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1359 dnia: Śr, 02 Luty 2022, 21:32:39 »
No nie róbcie jaj. Ze skrajności w skrajność. Jak nie można było miesiącami obudzić moderacji tak teraz chyba za dużo kresek na raz wjechało.

Offline Szekak

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1360 dnia: Śr, 02 Luty 2022, 21:52:40 »
Pytanko do pieknej moderacji - czemu death_bird nie dostal % za swoj polityczny spam, a wszyscy wokol dostali? :-*
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline death_bird

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1361 dnia: Śr, 02 Luty 2022, 21:56:08 »
Jak się sprawdza czy się dostało procenty?

Nie. Nie znam osobiście nikogo z moderacji.

P.S. Poza tym chodziło mi o przedstawienie opinii z drugiej strony muru.
P.S.2 Ewentualne procenty przyjmuję z pochyloną głową.
P.S.3 Może mam bardziej sympatyczny awatar.  :P
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline Szekak

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1362 dnia: Śr, 02 Luty 2022, 21:58:26 »
Masz napisik obserwowany i jak wejdziesz w profil to masz pokazane procenty.

Ja dostalem 40%, a za mocne bluzgi i obrazanie drugiego czlowieka lecialy znacznie mniejsze osty w kilkustronicowych wojenkach. Standardowy poziom moderacji na forum.  :-X

Nie ma bardziej sympatycznego avatara niz moj. ;D
« Ostatnia zmiana: Śr, 02 Luty 2022, 22:02:18 wysłana przez Szekak »
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline sad_drone

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1363 dnia: Śr, 02 Luty 2022, 22:10:29 »
@bender watpie zeby sum dostal wyciszenie za sam filmik, on mial stale ostrzezenie za off top polityczny, widocznie mu sie zebralo w koncu do wyciszenia.

Wszystkim obroncom tego uzytkownika polecam pochylenie sie nad jego postami i policzenia wypowiedzi ktore mozna uznac za merytoryczne na temat komiksow. Mnie osobiscie cholera strzela jak czytam jego 30 antyszczepionkowy post szczegolnie kiedy wszystko co ma do powiedzenia o komiksach to ze rysunki kiedys byly lepsze...
If I Had More Time, I Would Have Written a Shorter Letter.

Offline parsom

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1364 dnia: Śr, 02 Luty 2022, 22:11:52 »
Sum sypie co i rusz jakimiś foliarskimi wstawkami, to pewnie i ta została odpowiednio zinterpretowana i w końcu przelała czarę.