Autor Wątek: Dyskusje światopoglądowe  (Przeczytany 131303 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline parsom

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #1125 dnia: So, 17 Sierpień 2019, 22:36:28 »
Ja jestem przeciwnikiem parad, marszów i pochodów. A już w zupełności - oglądania ich.
Element prowokacyjny to jedno (swoją drogą - często sprawia wrażenie, że ktoś nie wytrzymał i ulało mu się to, co spora część chciałby zrobić, ale powstrzymuje się w imię sprawy). A kreowanie się na ofiarę - drugie.

Bender

  • Gość
Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #1126 dnia: So, 17 Sierpień 2019, 22:39:58 »
(swoją drogą - często sprawia wrażenie, że ktoś nie wytrzymał i ulało mu się to, co spora część chciałby zrobić, ale powstrzymuje się w imię sprawy).

To samo mógłbym powiedzieć o Tobie i Death_Bird i rzucaniu kamieniami.  Też mam wrażenie, że bylibyście pierwsi. Tylko po co rzucać takie niczym nie poparte aluzje?

Offline death_bird

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #1127 dnia: So, 17 Sierpień 2019, 22:50:15 »
Pohamuj się może z tymi kamieniami. W życiu nie znalazłem się w pobliżu żadnej durnej manifestacji jakiegokolwiek typu i nie podejrzewam żebym kiedykolwiek się znalazł. Toteż weź i wyluzuj.
Jednym z Waszych problemów jest zresztą to, że nie potraficie odróżnić tolerancji od akceptacji. Wykrzykując "tolerancja" tak naprawdę oczekujecie pełnej akceptacji a tam gdzie tej akceptacji nie znajdujecie wrzeszczycie o "nietolerancji" i sugerujecie tendencje przemocowe. Kamienie i takie tam. Jakaś projekcja czy co?
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline parsom

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #1128 dnia: So, 17 Sierpień 2019, 22:54:57 »
To samo mógłbym powiedzieć o Tobie i Death_Bird i rzucaniu kamieniami.  Też mam wrażenie, że bylibyście pierwsi. Tylko po co rzucać takie niczym nie poparte aluzje?

Teraz muszę zapytać - co ty bredzisz?

Kapral

  • Gość
Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #1129 dnia: So, 17 Sierpień 2019, 22:58:23 »
Ja uważam, że kwestią zdrowego rozsądku jest fakt nieprowokowania sytuacji w wyniku której możemy stać się ofiarą przestępstwa.
Przypomina mi się tok myślenia mojej byłej, która twierdziła, że nawet gdyby postanowiła chodzić nago ulicą to i tak "nikt nie ma prawa jej dotknąć". Formalnie miała dziewczyna rację? Miała. Faktycznie było to oderwane od rzeczywistości? Moim zdaniem było.

Nago? Wystarczy że kobieta miała na sobie bluzkę z dekoltem albo krótką spódniczkę i już oskarża się ją, że to ona sprowokowała gwałciciela. Przecież nie musiała chodzić tą ciemną ulicą. Gdyby siedziała w domu, nikt by jej nie zgwałcił. To jest takie samo myślenie.

Bender

  • Gość
Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #1130 dnia: So, 17 Sierpień 2019, 23:11:32 »
Teraz muszę zapytać - co ty bredzisz?

Przeczytaj ze zrozumieniem swoje słowa i moją odpowiedź. :)

@ death_bird
" W życiu nie znalazłem się w pobliżu żadnej durnej manifestacji jakiegokolwiek typu i nie podejrzewam żebym kiedykolwiek się znalazł."

Nic takiego nie powiedziałem, (jak wyżej). Tylko zobrazowałem przykładem aluzje i insynuacje które wciskacie to tu tam. Nagle jak  skierowane w Waszym kierunku to zabolało?
« Ostatnia zmiana: So, 17 Sierpień 2019, 23:15:07 wysłana przez Bender »

Offline parsom

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #1131 dnia: So, 17 Sierpień 2019, 23:15:39 »
Fajnie. Ale ja nie napisałem, że Bender chodzi na paradach z fujarą na wierzchu przebrany za księdza.
A ty wprost napisałeś, że masz wrażenie, że bylibyśmy pierwsi do rzucania kamieniami.

Offline death_bird

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #1132 dnia: So, 17 Sierpień 2019, 23:18:49 »
Gwoli ścisłości zasugerowałeś naszą podatność do popełniania przestępstw.  8)
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Bender

  • Gość
Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #1133 dnia: So, 17 Sierpień 2019, 23:19:58 »
Skądże. Napisałem o swoim wrażeniu, w dodatku podkreślając, że aluzja jest niczym nie poparta  8)

Offline parsom

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #1134 dnia: So, 17 Sierpień 2019, 23:27:15 »
Jakoś nie widzę tu zbulwersowanych współmaszerujących:


Bender

  • Gość
Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #1135 dnia: So, 17 Sierpień 2019, 23:34:43 »
Ten facet w czapeczce jest ewidentnie zbulwersowany

John

  • Gość
Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #1136 dnia: Nd, 18 Sierpień 2019, 00:56:36 »

Kapral

  • Gość
Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #1137 dnia: Nd, 18 Sierpień 2019, 07:07:09 »
Jakoś nie widzę tu zbulwersowanych współmaszerujących:

Przypieprzyliście się do JEDNEJ cipkomaryjki, tymczasem setki obrzydliwych, modnych od czasów Giertycha koszulek "zakaz pedałowania" i wznoszone przez was przy byle okazji okrzyki "raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę" w ogóle nie powinny nam przeszkadzać, prawda? Wam wolno wszystko. Jesteście u siebie. My nie.

W kółko powtarzacie, że jesteście tolerancyjni, ALE... (ale won z naszego podwórka). Jak w tym starym dowcipie: "nie jestem rasistą, ALE asfalt powinien leżeć na swoim miejscu". Taki to z wami dialog.
« Ostatnia zmiana: Nd, 18 Sierpień 2019, 07:15:55 wysłana przez Kapral »

Offline Kakesz

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #1138 dnia: Nd, 18 Sierpień 2019, 07:43:27 »


Czemu osoby z środowiska LGBT tak dosadnie sobie wszystko wyobrażają?? Normalny człowiek wie, że na pewno do tej misji używali rękawiczek i masek. Natomiast amunicja została wcześniej przygotowana, a nie jak tam Pani twierdzi produkowali na miejscu  ::)

Offline misiokles

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #1139 dnia: Nd, 18 Sierpień 2019, 07:51:26 »
Czemu osoby z środowiska LGBT tak dosadnie sobie wszystko wyobrażają??
Z tych samych powodów, dla których środowiska anty lgbt tak dosadnie wszystko sobie wyobrażają.
Ot, zwykła wojna ideologiczna z nadmiaru wolnego czasu.