Autor Wątek: Dyskusje światopoglądowe  (Przeczytany 131151 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #870 dnia: Cz, 08 Sierpień 2019, 17:29:47 »
To jest merytoryczna dyskusja? Do merytorycznej dyskusji niezbędna jest wiedza na specjalistycznym poziomie w danym temacie."Dyskutujesz" (to nie dyskusja, to zwykłe ciskanie się) tu na wszelkie możliwe tematy. Jesteś specjalistą od konstytucji, ekonomii, polityki zarówno zagranicznej jak i krajowej, prawodawstwa a teraz również od lotnictwa. Widać raczej, że twoja znajomość tych tematów zawiera się w zakresie mierna-zerowa i właściwie rzecz biorąc robisz z siebie tylko i wyłącznie durnia. Znajomość tych tematów u użytkowników tego forum w tym i u mnie zawiera się w tym samym powierzchownym przedziale (prawników, pilotów i ekonomistów forumowych z góry przepraszam) i dlatego większość rozsądnych ludzi unika takich polemik na tematy sobie znane tylko ze słyszenia nie chcąc wyjść na przysłowiowego "barana". Jak widać niektórym to nie przeszkadza.

Offline Szekak

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #871 dnia: Cz, 08 Sierpień 2019, 17:35:59 »
Ciskasz to sie ty, bo ja odnosze sie do faktow i przedstawiam swoja opinie (do ktorej kazdy ma prawo i do ktora dzielenia sie sluzy to forum), a ty wpadasz tu tylko popluc de facto jadem. No i wcale mnie nie dziwi, ze plujesz tylko na mnie czy takiego laska, ataki apasz ktory uwaza sie ze niemniejszego specjaliste niz ja wygladam w twoich oczach jest przez ciebie ignorowany, no bo przeciez ramie w ramie w sluzbie jednej partii, wiec jakze moglbys posilic sie na choc troche obiektywizmu i jego rowniez poddac krytyce? :)

I dalej, w twojej wypowiedzi jest blad logiczny - sam nie jestes specjalista i nie chcesz sie wypowiadac merytorycznie (co innego niemerytorycznie, do tego jestes pierwszy), ale jednoczenie twoj brak wiedzy w danych tematach nie przeszkadza ci by oceniac moja wiedze w danych tematach, podlewajac to kolejnymi wycieczkami osobistymi, bo wlasnie w wycieczkach, niemerytorycznej rozmowie, marnowaniu zycia i pluciu jadem jestes specjalista, wiec tych tematow sie trzymasz i potwierdzasz to w kazdym kolejnym poscie, wiec nie wiem czy naprawde wartobys tak bunczucznie wypowiadal sie na temat tego kto robi z siebie barana i durnia, bo slabo wypadasz na tym polu.
« Ostatnia zmiana: Cz, 08 Sierpień 2019, 17:41:09 wysłana przez Szekak »
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline xanar

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #872 dnia: Cz, 08 Sierpień 2019, 17:37:08 »
Ten ekspert to ten sam Lasek co stwierdził, że wyciągnięcie wniosków na temat rozbitego samolotu prezydenckiego "nie wymaga badania miejsca katastrofy, ani badania wraku", po czym podpisał się pod raportem komisji? Ten sam co wystartował z list platformy jako kandydat do sejmiku? Nie, no to opinia tego zacnego człowieka w zupełności załatwia sprawę.

Maciej Grzegorz Lasek
Od 1992 do 2002 był pracownikiem Instytutu Lotnictwa. Następnie przeszedł do Państwowej Komisji Badania Wypadków Lotniczych, w czerwcu 2003 objął funkcję jej wiceprzewodniczącego ds. technicznych. Brał udział w badaniach około 120 wypadków i incydentów lotniczych

Tak śmiem twierdzić, że zna się na lotnictwie i wypadkach lotniczych, równie dobrze można napisać, że on się nie zna bo nie lubi pomidorowej, normalnie śmiech na sali.

Coś ci się chyba pomyliło, bo ekipa Państwowej Komisji Badania Wypadków Lotniczych, która badała ten wrak była na miejscu katastrofy, natomiast nie było nikogo z Podkomisja Smoleńska i to oni wszytko oceniali po zdjęciach.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Szekak

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #873 dnia: Cz, 08 Sierpień 2019, 17:38:56 »
Sekta pisowska zawsze znajdzie wymowke by podwazyc wszystko co nie jest im na reke, a jak juz takiego argumentu nie znajduje, to omija zwyczajnie temat przy okazji rzucajac obelgi, co widac na powyzszym przykladzie gdy jak ognia boja sie ustosunkowac do lotu zony marszalka.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline komiksowe_warianty

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #874 dnia: Cz, 08 Sierpień 2019, 17:40:53 »
nie no, nie używajcie tutaj tych marnych sformułowań o sekcie PO/PiS/chujemuje, bo to jest starsznie niepoważne :(

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #875 dnia: Cz, 08 Sierpień 2019, 17:43:48 »
Akurat aby odróżnić człowieka "oblatanego" w temacie, od zwykłej paplaniny zielonego dyletanta wystarczy wiedza mizerna i trochę dystansu.

Offline Szekak

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #876 dnia: Cz, 08 Sierpień 2019, 17:46:36 »
Kolejny blad logiczny - w takim razie ta twoja mizerna wiedza nawet powinna wystarczyc by wytknac bledy w zwyklej paplaninie zielonego dyletanta, a do tej pory tego nie zrobiles, co nie przeszkodzilo ci w splodzeniu kolejnego posta majacego mnie obrazic. Poziom prawych bez zmian - niski, ale stabilny.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #877 dnia: Cz, 08 Sierpień 2019, 17:46:51 »
Komisja Smoleńska, nie badała wraku. Tak stwierdził Klich i sam zainteresowany Lasek.

Offline Szekak

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #878 dnia: Cz, 08 Sierpień 2019, 17:47:10 »
O, mamy specjaliste na forum od komisji i badania wraku.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline xanar

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #879 dnia: Cz, 08 Sierpień 2019, 17:52:04 »
Komisja Smoleńska, nie badała wraku. Tak stwierdził Klich i sam zainteresowany Lasek.

To kto był na miejscu i badał wrak ?
Twój komiks jest lepszy niż mój

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #880 dnia: Cz, 08 Sierpień 2019, 17:59:54 »
Rosjanie.

   Szekak, na tyle moja wiedza pozwala mi cokolwiek powiedzieć, że widziałem kiedyś instrukcję HEAD, to prawie 200 stron łącznie z odnośnikami do odpowiednich ustaw, nie wątpię absolutnie żeś specjalista w tej dziedzinie. Ja nie jestem to się nie wypowiadam.
  Identycznie w sprawach obowiązującej Konstytucji, która nie dostała wymaganego mandatu podczas referendum narodowego z racji braku określonej frekwencji. Na szczęście, ustawa z 92 roku przewidziała taki bieg wydarzeń i pozwoliło to na uchwalenie jej poprzez "Zgromadzenie Narodowe". Czy wolno, regulować tryby uchwalania konstytucji poprzez uchwały sejmowe? To bardzo ciekawe zagadnienie dla Trybunału Konstytucyjnego, ale z tego co mi wiadomo nie zrobili tego nawet komuniści w 52 roku.

Offline Szekak

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #881 dnia: Cz, 08 Sierpień 2019, 18:06:18 »
Dokładnie, dlatego skoro nie jesteś w stanie zgłębić sam tematu, to powinieneś tym bardziej docenić opinie ekspertów, a jeszcze nie widziałem żadnego, który by twierdził, że zgodne z instrukcją HEAD jest wysłanie samolotu z żoną marszałka.


Swoją drogą wielkie brawa dla posła Nitrasa, raz mu marszałek zabrał pensję, drugi raz, trzeci, to się Nitras wkurzył i doprowadził do tego, by poseł kaczyński usunął z pełnionej funkcji drugą osobę w państwie. Zemsta jak u Tarantino.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline komiksowe_warianty

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #882 dnia: Cz, 08 Sierpień 2019, 18:09:27 »
a to nitras ma coś z tym wspólnego xd ?

Offline Szekak

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #883 dnia: Cz, 08 Sierpień 2019, 18:13:33 »
Z tego co się orientuję to ma on wielki wkład w ujawnienie lotów marszałka kochanego.


Pierwszy lepszy link z google:
https://www.wprost.pl/polityka/10240396/slawomir-nitras-wspolnie-z-jaroslawem-kaczynskim-tego-dokonalismy.html
« Ostatnia zmiana: Cz, 08 Sierpień 2019, 18:21:13 wysłana przez Szekak »
Piękno jest w oczach patrzącego.

Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #884 dnia: Cz, 08 Sierpień 2019, 18:27:30 »
Cytat z FB, pod którym mogę się podpisać obiema rękami, zwłaszcza w tej kwestii braku wiedzy o otaczającym świecie co poniektórych:

"Całkiem zabawna ta afera z Kuchcińskim.
Dlaczego zabawna a nie smutna? Bo uswiadamia jak małe pojecie o otaczającym ich swiecie ma 99% Polaków.
Aj waj bo jeden latał prywatnie do żonki.
Otóż nie. Nie jeden. Nie dziesiątki. Nie setki nawet.
Tysiące. Tysiące posłów wszystkich kadencji. Mają za darmo samoloty, koleje, taksówki, służbowe samochody Kancelarii Sejmu. Wycieczki na Madagaskar, w Andy i do Tybetu. Służbowe mieszkania na stałe i hotele on tour. Od kilkudziesieciu lat. Żrą, jeżdzą i zwiedzają na nasz koszt.
Prosze mi wskazac JEDNEGO z opozycji, ktory na okolicznosc tej afery chce odebrania tych przywilejow. JEDNEGO. Ano nie ma bo te rozbestwione chuje nawet na Gubałówke wchodza bez kolejki. Kuchcinskiego ukrzyzowac (slusznie) kazdy leci ale zmienic zasady-ooo.... to juz inna sprawa i zaden sie nie wyrywa.
Gdyby ten cyrk dotyczyl tylko jednego jedynego Kuchcinskiego to wierzcie mi,ze to naprawde byłby najmniejszy kłopot.
Ukarac, zabrać - tak. Ale WSZYSTKIM."