Autor Wątek: Marvel NOW!  (Przeczytany 34546 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #45 dnia: Pn, 26 Sierpień 2019, 22:27:57 »
I tak nie będę tego czytał, ale szacunek za wkład własny.

Tych komiksów w sensie, tzn z wyjątkiem tych które już przeczytałem w sensie.
« Ostatnia zmiana: Pn, 26 Sierpień 2019, 22:35:35 wysłana przez SkandalistaLarryFlynt »

Offline ThePinkFin

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #46 dnia: Pn, 26 Sierpień 2019, 22:38:00 »
Sam miałem to olać, ale ktoś tu się napracował, więc postanowiłem poświęcić trochę czasu na przeczytanie. Fajnie się czyta, niestety, jestem typem perfekcjonisty i zapisy "mimo, że" oraz "Spider-man" zamiast "mimo że" i "Spider-Man" bardzo mnie denerwowały, ale tylko one, co znaczy, że ogólnie jest bardzo dobrze. ;)

Offline nori

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #47 dnia: Pn, 26 Sierpień 2019, 22:58:32 »
ThePinkFin, bardzo mi miło, wybacz za te błędy, już oczywiście poprawiłem. Coś mnie zaciemniło z tym "mimo że", a co do samego zapisu Spider-Mana w sumie w samym Marvelu pojawia się w obu wersjach zapisu. Co zresztą, z tego co kojarzę, denerwowało Stana? Korektę robiłem racząc się rumem z dodatkiem soku z granatu (polecam! najlepiej brązowy rum i oczywiście sok 100%!), więc proszę o zrozumienie. :)
8studs blog o klockach LEGO, komiksach i filmach.

Offline Lukop

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #48 dnia: Pn, 26 Sierpień 2019, 23:35:41 »
Również doceniam i dziękuję, będę się tym kierował, gdy tylko nadrobię Rękawicę i Wojnę Nieskończoności, X-Men: Rozłam, Avengers kontra X-Men...  :o

Offline OokamiG

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #49 dnia: Wt, 27 Sierpień 2019, 00:03:29 »
AvX to całkiem udany event, z bardzo fajną oprawą graficzną. Na pewno nie będziesz się nudził. Przy Rozłamie natomiast, jak to przy eventach mutantów, trochę traci się bez podbudówki.

Offline ThePinkFin

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #50 dnia: Wt, 27 Sierpień 2019, 19:04:11 »
co do samego zapisu Spider-Mana w sumie w samym Marvelu pojawia się w obu wersjach zapisu. Co zresztą, z tego co kojarzę, denerwowało Stana?
Jeśli mnie pamięć nie myli w "Amazing Fantasty" #15 tylko na okładce było "Spider-Man", a wewnątrz "Spiderman". Stan Lee zauważył, że taki zapis mógłby zostać pomylony z "Superman", ale udało się zmienić tylko na wspomnianej okładce.

Offline Blind

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #51 dnia: Cz, 29 Sierpień 2019, 12:35:47 »
Nadrabiam zaległości z półki i właśnie skończyłem Wolverine trzy miesiące do śmierci.

1 Tom z tego co się już dowiedziałem jest mocno pociety względem tego co wyszło w USA i bardzo to czuć w trakcie czytania. Akcja skacze jak szalona, ciężko się jakkolwiek odnaleźć w tym co się dzieje na kartkach. Kompletny absurd... Nie mam pojęcia kto wpadł na pomysł aby w taki sposób to wydać, ale powinien wylecieć z roboty.

2 Tom to już inna półka. Wyjaśnia o co w tym wszystkim chodzi i do czego to zmierza. Czyta się bardzo przyjemnie i tutaj jedynie rysunki psują odbiór historii. Ale to co najlepsze ten komiks zachowuje dla nas na sam koniec gdzie mamy bardzo fajna historie w lesie.

Ogólnie cała ta historia to nic odkrywczego i nic co każdy fan koniecznie znać musi. Drugi tom ratuje mocno sytuację. Teraz zabieram się za Śmierć Wolverine'a.
Piszę recenzje komiksów na INSTAGRAMIE

https://instagram.com/marcin.blind?igshid=NzZlODBkYWE4Ng==

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #52 dnia: Cz, 29 Sierpień 2019, 13:07:54 »
Co niby wycięli z pierwszego tomu? Bez przeczytania tego co było wcześniej może być taki odbiór.

Offline laf

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #53 dnia: Cz, 29 Sierpień 2019, 13:12:57 »
Tak jak Jan T napisał wydanie Egmontowe jest analogiczne do wydania oryginalnego.

Offline xanar

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #54 dnia: Cz, 29 Sierpień 2019, 13:17:45 »
Raczej nic nie wycieli, u nas nie wydali wcześniejszej serii jak stracił czynnik gojący.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Blind

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #55 dnia: Cz, 29 Sierpień 2019, 15:31:31 »
Mój błąd, przepraszam. Ale wciąż 1 tom przez to jest kompletnie nieczytelny
Piszę recenzje komiksów na INSTAGRAMIE

https://instagram.com/marcin.blind?igshid=NzZlODBkYWE4Ng==

Offline laf

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #56 dnia: Cz, 29 Sierpień 2019, 17:44:19 »
Większość na tym forum powie Ci, że tak jest z większością mutanckich tytułów kiedy czyta się je wyrwane z kontekstu i to niestety jest prawda. Nie wiem jak kwestia wcześniejszych wydarzeń została opisana przez Egmont, ale w wydaniu WKKM jest cała strona tzw. ech z przeszłości.

Offline Blind

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #57 dnia: Cz, 29 Sierpień 2019, 20:28:43 »
Tu nie ma żadnego wprowadzenia. A dziwi mnie tak ciężki prof wejścia w tą historię ponieważ to jednak seria z 1 w numeracji.
Piszę recenzje komiksów na INSTAGRAMIE

https://instagram.com/marcin.blind?igshid=NzZlODBkYWE4Ng==

Offline Crono

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #58 dnia: Cz, 29 Sierpień 2019, 20:44:38 »
Większość na tym forum powie Ci, że tak jest z większością mutanckich tytułów kiedy czyta się je wyrwane z kontekstu i to niestety jest prawda. Nie wiem jak kwestia wcześniejszych wydarzeń została opisana przez Egmont, ale w wydaniu WKKM jest cała strona tzw. ech z przeszłości.
Ale przecież w WKKM Hachette nie wydało Trzy miesiące do śmierci...

Offline laf

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #59 dnia: Pt, 30 Sierpień 2019, 07:04:11 »
Ale przecież w WKKM Hachette nie wydało Trzy miesiące do śmierci...
Chodziło mi o samą Śmierć Wolverine'a.