Autor Wątek: Klasyka Marvela od Egmontu  (Przeczytany 155860 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Online Bazyliszek

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #435 dnia: Pt, 05 Czerwiec 2020, 10:16:57 »
Ktoś już ma "Śmierć Kapitana Ameryki"? Bo tak zbieram się do zamawiania, a na razie czerwcowych tytułów nie ma jeszcze w moim ulubionym Tantisie.

Offline bogi1

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #436 dnia: Pt, 05 Czerwiec 2020, 10:18:35 »
Ktoś już ma "Śmierć Kapitana Ameryki"? Bo tak zbieram się do zamawiania, a na razie czerwcowych tytułów nie ma jeszcze w moim ulubionym Tantisie.

No ja mam. Z gildii jak zawsze

Online OokamiG

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #437 dnia: Pt, 05 Czerwiec 2020, 10:19:35 »
Ja już mam nawet przeczytane. Świetny tom.

Online nori

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #438 dnia: Pt, 05 Czerwiec 2020, 10:19:47 »
Już się zakręciłem totalnie, mógłby ktoś podać, które dokładnie numery zeszytówek są w naszym wydaniu Śmierć Kapitana Ameryki? Zaczyna mi się robić bałagan, część historii z WKKM, cześć z Egmontu, trzeba to jakoś usystematyzować...
8studs blog o klockach LEGO, komiksach i filmach.

Online michał81

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #439 dnia: Pt, 05 Czerwiec 2020, 10:24:56 »
Już się zakręciłem totalnie, mógłby ktoś podać, które dokładnie numery zeszytówek są w naszym wydaniu Śmierć Kapitana Ameryki? Zaczyna mi się robić bałagan, część historii z WKKM, cześć z Egmontu, trzeba to jakoś usystematyzować...
WKKM jest tylko zeszyt #25, czyli sama śmierć. Było to już omawiane wiele razy, poszukaj. Egmont wydał kompletne wydanie związane ze śmiercią Kapitana, czyli wydarzenia przed, zeszyt #25 oraz wydarzenia po śmierci. WKKM masz wydana serię Upadły syn, czyli mini serię Loeba + zeszyt #25.
« Ostatnia zmiana: Pt, 05 Czerwiec 2020, 10:26:45 wysłana przez michał81 »

ramirez82

  • Gość
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #440 dnia: Pt, 05 Czerwiec 2020, 10:41:11 »
Ktoś już ma "Śmierć Kapitana Ameryki"? Bo tak zbieram się do zamawiania, a na razie czerwcowych tytułów nie ma jeszcze w moim ulubionym Tantisie.

Nie ma? Ja wczoraj dostałem pakę z Tantis, z m.in. Kapitanem Ameryką.

https://tantis.pl/smierc-kapitana-ameryki-kapitan-ameryka-p2849346.html

Online Bazyliszek

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #441 dnia: Pt, 05 Czerwiec 2020, 11:20:12 »
Dziwne. Wpisuję do Ceneo jak zawsze i nie wyskakuje.

https://www.ceneo.pl/92239622

A cena bezpośrednia podana przez ciebie, jest 3.12 zł wyższa niż w Livro.

ramirez82

  • Gość
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #442 dnia: Pt, 05 Czerwiec 2020, 11:21:40 »
To tu masz rozwiązanie tego problemu.

Jak Ci wyczyściło rabaty z ceneo to spróbuj na karcie produktu wkleić na koniec adresu:
"?ref=ceneo&utm_source=ceneo&utm_medium=referral" (bez cudzysłowia). Powinny wskoczyć rabaty

https://tantis.pl/smierc-kapitana-ameryki-kapitan-ameryka-p2849346.html?ref=ceneo&utm_source=ceneo&utm_medium=referral

Rozumiesz? Dodajesz ?ref=ceneo&utm_source=ceneo&utm_medium=referral bezpośrednio do adresu produktu. I tak z każdym tytułem.
« Ostatnia zmiana: Pt, 05 Czerwiec 2020, 11:23:48 wysłana przez ramirez82 »

Online Bazyliszek

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #443 dnia: Pt, 05 Czerwiec 2020, 11:33:24 »
Dzięki. No i za tyle można brać. Jutro będę robił kolejne mega zamówienie, jak pół roku temu. Szkoda, że na Tajne Imperium trzeba jeszcze poczekać miesiąc.

A na New X-Men Muchy to działa? :) Bo wszędzie widzę najniższą cenę 77 zł. :/

ramirez82

  • Gość
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #444 dnia: Pt, 05 Czerwiec 2020, 11:55:51 »
A na New X-Men Muchy to działa? :) Bo wszędzie widzę najniższą cenę 77 zł. :/

Nie, wrzuci ci taką zniżkę, jak wchodzi przez ceneo. Nie wiem ile Mucha przez ceneo wchodzi 32, max 33%?

Offline Mateusz

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #445 dnia: Nd, 07 Czerwiec 2020, 14:05:23 »
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Offline robbirob

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #446 dnia: Pn, 08 Czerwiec 2020, 12:23:20 »
Szukam na forum, ale nie mogę znaleźć. Czy ktoś podrzuci grafikę jak czytać Anihilację - Strażników - Wojnę królów?
Jak bardzo Strażnicy są istotni?

Online michał81

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #447 dnia: Pn, 08 Czerwiec 2020, 12:45:37 »
Szukam na forum, ale nie mogę znaleźć. Czy ktoś podrzuci grafikę jak czytać Anihilację - Strażników - Wojnę królów?
Czytaj tak jak się ukazywało, chyba, że chodzi ci też o pominięte wydania oryginalne np. serii Novy. to wtedy to



lub uproszczona wersja tu



Michael_Korvac

  • Gość
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #448 dnia: Pn, 08 Czerwiec 2020, 16:42:40 »
Czy "Deadpool Classic", tom 1, autorstwa Roba Liefelda i Fabiana Nicieza, uderza wprost w ten najbardziej klasyczny wizerunek - jeśli takowy w kwestii tej postaci istnieje - marvelowskiego najemnika z nawijką, Deadpoola? Czy jest to najbardziej spójna pod względem kreacji jego wizerunku, poczynań, zachowania, związku z innymi postaciami Uniwersum, seria wydań zbiorczych w sercu komiksowego świata Marvela? Czy jest to coś porównywalnego z "Marvel NOW!" czy jakimś znanym runem, w którym Wilson ilustrowany jest w ten najbardziej konkretny sposób? "Deadpool Classic" stanowi dla mnie wyzwanie; dopiero zamierzam zacząć czytać ów cykl. Zauważyłem, iż na przestrzeni tomów pracowało nad nim wielu twórców: rysowników, kolorystów, inkerów, scenarzystów etc. Musi mieć ona jakiś wyznacznik, którym wyróżnia się spośród innych deadpoolowatych wydań z różnych serii, runów Uniwersum Marvela.

Online Bazyliszek

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #449 dnia: Pn, 08 Czerwiec 2020, 16:55:09 »
Ja się osobiście rozczarowałem początkowymi Classicami Deadpoola. Teksty Kellego do mnie jakoś nie przemawiały. Więcej paplaniny niż żartów i humoru podobnego do tego w "Martwych Prezydentach". Szkoda, że tak jak w Kolekcji nie wydano oprócz Circle Chase innych występów Deadpoola w New Warriors sprzed runu Kellego.